Acemi Hırsızın Komik Sonu!

Acemi Hırsızın Komik Sonu!

Başkalarının Evine Girip Tüm Elektronik Eşyaları Çalacak Kadar Cesur Ama Akıllı Olduğu Söylenemez...

Acemi Hırsızın Komik Sonu!
29.12.2009 22:06 | Son Güncelleme: 29.12.2009 22:06

ABD'de yaşayan genç bir adam bir gün evine hırsız girdiğini ve aralarında çok sevdiği Xbox 360 oyun konsolunun da bulunduğu değerli elektronik cihazlarının bir kısmının çalındığını fark etti. Hemen polise başvurmasına rağmen uzun süre hırsızlık konusunda bir gelişme olmadı. O da can sıkıntısını dağıtmak için bir arkadaşına giderek onun Xbox'ında oyun oynamaya karar verdi.

Fakat oyun oynarken çok ilginç bir şey dikkatini çekti. Arkadaşının Xbox'ında oynarken bir anda ekranda kendi ismini gördü. Birinin kendi çalıntı Xbox'ı ile aynı oyunu oynadığını fark eden genç adam hemen polisi aradı. Polis ıP adresinden çalıntı Xbox'ın yerini tespit etti ve 22 yaşındaki Jeremiah Gilliam adlı adamın evine baskın yaptı. Gilliam'ın evinde çalışır haldeki çalıntı Xbox'ın yanı sıra on binlerce dolarlık çalınmış elektronik cihaz ele geçirildi. Gilliam'ın 200'den fazla eve girerek hırsızlık yapan azılı bir soyguncu olduğu açıklandı.

Kaynak: Chip.com.tr

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title