Abramoviç, 370 Bin Dolara Halı Satın Aldı

Abramoviç, 370 Bin Dolara Halı Satın Aldı

Dünyanın En Zenginleri Arasında Yer Alan, İngiliz Chelsea Takımın Patronu Rus İşadamı Roman Abramoviç, Kuşadası'nda 370 Bin Dolara Halı Satın Aldı.

Abramoviç, 370 Bin Dolara Halı Satın Aldı

Dünyanın en zenginleri arasında yer alan, İngiliz Chelsea takımın patronu Rus işadamı Roman Abramoviç, Kuşadası'nda 370 bin dolara halı satın aldı. Ailesi ve arkadaşlarının yer aldığı iki süper lüks mega yatını iki gün önce Kuşadası'na gönderen ünlü Rus işadamı, daha sonra Ege'ye açılan yatlarına helikopterle iniş yaptığı kaydedildi. Abramoviç''in yine helikopterle Selçuk'a gittiği ve buradan da bir halıcıdan alış veriş yaptığı öğrenildi. Tekrar mega yatına dönen Abramoviç'in iki süper lüks yatla Ege'nin mavi sularına açıldı.

Bilindiği gibi, Kuşadası Setur Marina'ya iki gün önce demirleyen Reverie La Grand Blue ve Boadice isimli yatlarda Abramoviç'in ailesi ve arkadaşları bulunuyordu. Kuşadası'ndan her iki mega yat için uzun yol için gerekli erzakları alınırken, yatlar Ege'nin mavi sularına açıldı. Bu arada, Abramoviç de bir helikopter ile yata iniş yanıp, yerleşti. Bu arada, Abramoviç'in daha sonra yatından helikopterle Selçuk'a gittiği ve burada bulunan Yüksel Halıcık firmasından alış veriş yaptığı ortaya çıktı. Abromoviç'in Yüksel Halıcık firmasından tamamen el dokuma olan 370 bin dolar değerinde bir halı aldığı ve tekrar yatına döndüğünü öğrenildi.

(ZH-İK) 26.06.2008 20:10 TSİ

Kaynak: İHA