ABDURRAHMAN DİLİPAK HABERLERİ

ABDURRAHMAN DİLİPAK HABERLERİ

Abdurrahman Dilipak haber, Abdurrahman Dilipak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdurrahman Dilipak - 31.7.2016
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı Açıklaması
"Peygamber ocağında ne oluyor?" Türk Silahlı Kuvvetlerinin baş tacı olduğunu, ülkeye yapılabilecek olası bir saldırıda coğrafyayı ve namusu onların koruyacağını vurgulayan Malkoç, şöyle devam etti: "1961'de bir grup eşkıya çıktı ve rahmeti Menderes'i başbakanlıktan indirdi, arkadaşlarıyla idam etti. 12 Mart'ta başka bir eşkiya çıktı ve hükumeti devirdi. 12 Eylül'de Kenan Evren çıktı meclisi kapattı, bütün partileri kapattı, siyaseti yasakladı. Ardından 28 Şubat'ta milyonlarca insanı mağdur etti. Kim? TSK'dan çıkan bir başka eşkiya grubu Çevik Bir ve arkadaşları. 15 Temmuz'da başka bir eşkiya grubu çıktı. Arkadaşlar bu Peygamber ocağında ne oluyor? Burada askeri liselerde okuyan ya da harp okuluna gönderdiğiniz yavrulara ne okutuyorlar da bunlar yoldan çıkıyor. Bunu düzelteceğiz inşallah." Malkoç, darbe girişiminden çıkarılması gereken çok sayıda derslerin olduğunu anlatan Malkoç, şunları kaydetti: "Sayın Cumhurbaşkanımız eğer Cumhurbaşkanlığını Çankaya Köşkü'nde bırakıp da Beştepe'ye taşımasaydı, orayı Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı çoktan zapt etmişti. Cumhurbaşkanımızın ferasetini görüyor musunuz? Allah razı olsun ondan. Bu darbe girişimden çıkarılacak çok dersler var. Birçok kötülüğü yaşadık ama birçok güzelliği de gördük. Yakın tarihimizde ilk defa Türk siyaseti bu kadar bir araya geldi. İngilizler ülkemizi işgal ettiler o zamanki meclis İstanbul'daydı ve orayı işgal ettiler. Ama o işgalciler meclisi işgal etmesine rağmen bombalamadılar, bu alçaklar, hainler, meclisi bombaladılar. Hangi milletten hangi dinden bunlar? TBMM'de siyasi partiler bir araya geldi ve deklarasyon yayınladılar. Daha sonra siyasi liderler Cumhurbaşkanımız önderliğinde bir araya geldiler. Buradan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye teşekkür ediyorum. En zor zamanda başkomutan olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile beraber oldular." Demokrasi nöbetine, Bakan Yazıcı ve Malkoç'un yanı sıra Trabzon Valisi Celil Yavuz, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Ayşe Sula Köseoğlu, Muhammet Balta, Salih Cora, Adnan Günnar, gazeteci yazar Sadık Albayrak, yazar Abdurrahman Dilipak ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Abdurrahman Dilipak - 30.7.2016
Gazeteci - Yazar Abdurrahman Dilipak, Kağıthane Meydanı'nda Demokrasi Nöbetine Katıldı
Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Kağıthane Meydanı’nda demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara seslendi.
Abdurrahman Dilipak - 22.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Karşı Yazarlardan "Şahitlik Bildirisi"
Şahitlik Bildirisi'nde şu ifadelere yer verildi: "Bizler bu toprakların, tarihe şahitlik eden yazarları olarak, aziz milletimize karşı girişilen darbeyi ve FETÖ'cü darbecileri lanetliyoruz. Tarihe kayıt düşmek ve şahitlik adına millet tarafından seçilmiş Cumhurbaşkanımızın, millet tarafından seçilmiş Başbakanımızın yanında olduğumuzu bütün dünyaya ilan ediyoruz. Bu büyük ülkeye, Türkiye'mize karşı başlatılan işgal girişimini, soylu duruşuyla püskürten aziz Türk Milletini saygıyla selamlıyoruz." Darbe karşıtı bildiriye imza atan bin isimden bazıları şunlar: "Beşir Ayvazoğlu, Ahmet Taşgetiren, Ali Haydar Haksal, Belkıs İbrahimhakkıoğlu, Prof. Dr. Kemal Sayar, Sevinç Çokum, Yusuf Kaplan, Bahadır Yenişehirlioğlu, Sibel Eraslan, Rahim Er, Mürsel Sönmez, Ali Ural, Şule Yüksel Şenler, Mahmut Bıyıklı, İbrahim Tenekeci, Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma, Cahit Koytak, Ahmet Yenilmez, Mehmet Şeker, Nasuhi Güngör, İsmail Güneş, Mehmet Nuri Yardım, Şeref Akbaba, Abdurrahman Şen, Nurettin Durman, Ahmet Kekeç, Ömer Lekesiz, Prof. Dr. Bedri Gencer, Prof. Dr. Abdullah Uçman, Prof. Dr. Sefa Saygılı. Resul Tosun, Prof. Dr. Rıdvan Canım, Hüseyin Akın, Demirhan Kadıoğlu, Turan Kışlakçı, Yavuz Bahadıroğlu,Yıldız Ramazanoğlu, Cihan Aktaş, Bülent Parlak, Zafer Acar, Esra Elönü, Osman Özbahçe, Güray Süngü, Cemal Şakar, Gökhan Akçiçek, İlhami Işık, Dursun Ali Taşçı, Ekrem Kızıltaş, Bestami Yazgan, Doç. Dr. Bahtiyar Aslan, Ali Sözer, Abdullah Yıldız, Adem Özköse, Ahmet Turgut, Prof. Dr. Turan Koç, Abdurrahman Dilipak, Şerif Aydemir, Nidayi Sevim, Mehmet Paksu, Metin Karabaşoğlu, Prof.
Abdurrahman Dilipak - 18.7.2016
28 Şubat Davası
Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak'ın arasında bulunduğu bazı şikayetçilerin suçtan zarar gördükleri iddiasıyla yaptıkları müdahillik talebi kabul edildi.
Abdurrahman Dilipak - 10.7.2016
Yazar Dilipak Açıklaması
Yazar Abdurrahman Dilipak, Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde konferans verdi.
Abdurrahman Dilipak - 5.7.2016
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, Siverek'de konferans verecek.
Abdurrahman Dilipak - 25.6.2016
Yakutiye Medresesi'nde Ramazan İkliminde Müzakereler"
Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, Erzurum'da "Yakutiye Medresesi'nde Ramazan İkliminde Müzakereler" programı kapsamında konferans verdi.
Abdurrahman Dilipak - 1.6.2016
Eyüp Sultan Camii 500 Litre Gül Suyuyla Yıkandı
EYÜP MEYDANI SOHBET MECLİSLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK Ayrıca etkinlikler kapsamında Ömer Döngeloğlu, Emrullah Hatipoğlu, Mehmet Beşir Eryarsoy, Abdülhamit Kahraman, Senai Demirci, Abdurrahman Dilipak gibi konusunun uzmanları ile Eyüp Meydanı'nda sohbet meclisleri düzenlenecek.
Abdurrahman Dilipak - 28.5.2016
2. Üsküdar Kitap Fuarı Açıldı
Fuar, 4 Haziran'a kadar sürecek Bağlarbaşı Kültür Merkezinde açılan fuarda, Yavuz Bülent Bakiler, İhsan Süreyya Sırma, Beşir Ayvazoğlu, Ahmet Taşgetiren, Ali Ayçil, Abdurrahman Dilipak, İbrahim Paşalı, Güray Süngü, Mustafa Armağan, A.
Abdurrahman Dilipak - 26.5.2016
2. Üsküdar Kitap Fuarı
Fuarda, Yavuz Bülent Bakiler, İhsan Süreyya Sırma, Beşir Ayvazoğlu, Ahmet Taşgetiren, Ali Ayçil, Abdurrahman Dilipak, İbrahim Paşalı, Güray Süngü, Mustafa Armağan, A.
Abdurrahman Dilipak - 21.5.2016
Kütüphaneli Otobüs" İlgi Odağı Oldu
Kütüphaneli otobüsteki kitapları inceleyen yazar Abdurrahman Dilipak, Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin bu hizmetinin kültür hayatı açısından büyük önem taşıdığını belirterek, "Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin vatandaşları, seyahat anında dahi kitapla buluşturması son derece önemli bir hizmettir.
Abdurrahman Dilipak - 21.5.2016
Kütüphaneli Otobüs, Kitap Fuarı'nın gözdesi
BAKAN'DAN VATANDAŞA HERKESİN İLGİ ODAĞI İçi tamamen kitaplarla dolu olan Kütüphaneli Otobüs, Kitap Fuarı'na geldiği ilk günden itibaren büyük ilgi gördü. Kütüphaneli Otobüsü, 8. Kocaeli Kitap Fuarı'nın açılışını gerçekleştiren Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık da ziyaret etti. Kütüphaneli Otobüsün son derece iyi düşünülmüş bir proje olduğunu söyleyen Bakan Işık, "Kitaplar, insan hayatının en önemli kilometre taşlarından biridir. Kitap, insanın tarih boyuncu yaptığı yolculukla ilgilidir. Büyükşehir Belediyemiz de Kütüphaneli Otobüsü yola çıkararak, bu yolculuğa önemli bir katkı sunmuştur. Emeği geçenleri kutluyorum" dedi DİLİPAK'TAN KÜTÜPHANELİ OTOBÜSE ÖVGÜ Kütüphaneli Otobüsün ziyaretçilerinden biri de, geçtiğimiz günlerde 8. Kocaeli Kitap Fuarı'na konuk olan Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak oldu.
Abdurrahman Dilipak - 19.5.2016
Kocaeli'de "Gündeme Dair" Konferansı
Yazar Abdurrahman Dilipak, "Türkiye olarak dünyadaki mazlumlar için, ülkemize sığınan savaş mağdurları için yılda 7 milyar dolar harcıyoruz.
Abdurrahman Dilipak - 17.5.2016
Darbeler ve Yükselen Türkiye" Konferansı
Yazar Abdurrahman Dilipak, "Suriye'de Rusya, Hizbullah, İran, Lübnan, Irak var, olmayan yok. Kimsenin varlığına kimsenin itirazı yok ama Türkiye'den tır göndermeye kalkıyorsunuz MİT tırlarına operasyon yapıyorlar.
Abdurrahman Dilipak - 16.5.2016
Sivas'ta "Müslüman Coğrafya ve Türkiye" Konferansı
Yazar Abdurrahman Dilipak, "Türkiye'deki zenginliğin arkasında Somalililerin, Suriyelilerin dualarının bereketi var. Bozuk paralarla onlara zor günlerinde gönderdiğiniz yardımların karşılığı olarak veriliyor bu zenginlik." dedi.
Abdurrahman Dilipak - 14.5.2016
Bakan Işık: Bizde Bilgi Sahibi Olmadan Fikir Sahibi Olma Hastalığı Var
14-22 MAYIS TARİHLERİNDE AÇIK Fuar bu yıl 270 yazar, 380 yayınevi, 48 sahaf ve 67 sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleşti. Fuar, 14 ile 22 Mayıs tarihlerinde 10.30 ile 21.30 saatleri arasında açık olacak. Ayşe Kulin, Kürşat Başar, Ataol Behramoğlu, Abdurrahman Dilipak, Ahmet Maranki, Sema Maraşlı, Engin Noyan, Ahmet Taşgetiren, Banu Avar, Zahide Yetiş, Ahmet Ümit, Hanefi Avcı, Mustafa Armağan, Şermin Çarkacı gibi yazarlar fuarda okuyucularıyla bir araya gelecek.
Abdurrahman Dilipak - 13.5.2016
Bu Kitap Fuarı'nda İşitme Engelliler de Duyabilecek
"İŞİTME ENGELLİLER DİNLİYOR" İşitme engelli katılımcılar için ve engellilere daha çok farkındalık oluşturmak amacıyla 8. Kocaeli Kitap Fuarı'ndaki bazı yazarların söyleşi ve etkinliklerinde KO-MEK'in işaret dili öğretmenleri görevlendirildi. İşitme engelli vatandaşlar, fuarın açılış günü olan 14 Mayıs'ta Ayşe Kulin söyleşisinde, 'Ataol Behramoğlu-Haluk Çetin Şiir ve Şarkılar' etkinliğinde ve Sadık Yalsızuçanlar, Hayati İnanç, Abdurrahman Dilipak, Ahmet Maranki, Sema Maraşlı, Engin Noyan, Ahmet Taşgetiren, Banu Avar, Zahide Yetiş, Ahmet Ümit, Hanefi Avcı, Mustafa Armağan, Şermin Çarkacı söyleşilerinde işitme engelli vatandaşlar için işaret dili öğretmenleri görev yapacak.
Abdurrahman Dilipak - 10.5.2016
Kocaeli Kitap Fuarı, 8. kez kapılarını açıyor
FUARDA YAZARLAR GEÇİDİ YAŞANACAK 14-22 Mayıs tarihleri arasında 500'ün üzerinde söyleşi, panel ve imza günüyle kitapseverleri buluşturacak olan 8. Kocaeli Kitap Fuarı'na katılacak gazeteci, yazar, tarihçi ve düşünürlerden bazıları ise şöyle; Abdurrahman Dilipak, Hayati İnanç, Muzaffer İzgü, Cem Küçük, M.
Abdurrahman Dilipak - 7.5.2016
Halep Saldırılarına Tepkiler
Yazar Abdurrahman Dilipak, burada yaptığı konuşmada, Şam'ın kutsal bir yer olduğunu ifade etti.
Abdurrahman Dilipak - 3.5.2016
AİHM'de Türkiye ile İlgili Kararlar
Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), yazar Abdurrahman Dilipak'la ilgili davanın Büyük Daire'de görülmesi için yapılan başvuruyu reddetti.
Abdurrahman Dilipak - 30.4.2016
2. Uluslararası Aksa Hanımları Buluşması"
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Medeniyet Vakfı Başkanı Beşir Eryarsoy ve Abdurrahman Dilipak'ın da katıldığı etkinlikte, dernek üyesi kadınlar evlerinden getirdikleri yiyeceklerle kermes düzenledi.
Abdurrahman Dilipak - 26.4.2016
Erzurum Kitap Fuarı'na Doğru
Erzurum Kitap Fuarı, Kent Meydanı'nda kurulan portatif alanda açılacak. Abdurrahman Dilipak, Cemal Safi, Dücane Cündioğlu, Ediz Hun, Erhan Afyoncu, Hilmi Yavuz, İlber Ortaylı, Kahraman Tazeoğlu, Mustafa Armağan, Vehbi Vakkasoğlu, Yavuz Bahadıroğlu ve Yusuf Halaçoğlu'nun da aralarında yer aldığı 109 şair, yazar ve sanatçının imza günü ve söyleşi etkinliklerine katılacağı fuarda, 162 yayınevinin kitapları okuyucuyla buluşacak.
Abdurrahman Dilipak - 19.4.2016
Yargıtay O Manşet İçin Son Noktayı Koydu
Yenik Akit Gazetesi’nin merhum Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya ve yazar Abdurrahman Dilipak’ın Deniz Kuvvetleri eski Komutanı Güven Erkaya hakkında attıkları "Hakkımızı helal etmiyoruz” manşeti nedeniyle yargılandıkları davaya son noktayı Yargıtay koydu.
Abdurrahman Dilipak - 19.4.2016
Dilipak, 16 Yıllık Hukuk Mücadelesini Kazandı
Eski Deniz Kuvvetleri Komutanı merhum Oramiral Güven Erkaya'ya bir yazısında hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada tazminata mahkum edilen yazar Abdurrahman Dilipak, 16 yıl süren hukuk mücadelesini kazandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Abdurrahman Dilipak Haberleri | Abdurrahman Dilipak Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Abdurrahman Dilipak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdurrahman Dilipak kimdir, hayatı ve biyografisi. Dilipak: Fetö'nün Maksadı Paralel Din Kurmaktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 10:41:26. #1.15#
title