ABDURRAHMAN AKDEMİR HABERLERİ

Abdurrahman Akdemir Haberleri

Abdurrahman Akdemir haber, Abdurrahman Akdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdurrahman Akdemir - 24.11.2013
Vali Akdemir'den Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı
Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak; "Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'e "Başöğretmen" unvanı veriliş tarihi olan 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Abdurrahman Akdemir - 21.11.2013
Kur'an Kursları Okul Öncesi Din Eğitimi Projesi
Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir, açılış öncesi yaptığı konuşmada, camilerin sürekli açık tutulması gerektiğini belirtti.
Abdurrahman Akdemir - 17.11.2013
Erzincan'da "Diyabet" Yürüyüşü
Diyabet konusunda farkındalığın artırılması amacıyla Erzincan'da Vali Akdemir’in katılımıyla yürüyüş gerçekleştirildi
Abdurrahman Akdemir - 15.11.2013
Cumhurbaşkanı Gül'den 'Tepkilere Kulak Verin' Çağrısı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, dershanelerin kapatılması konusunda 'tepkilere kulak verin' çağrısı yaptı. Gül, meselenin özünde arz-talebin yattığına vurgu yaparak, "Bildiğim kadarıyla henüz kesinleşmiş değil. Eğitimciler de dahil herkes konuşacaktır. Eminim ki bütün bunlar dikkate alınarak bir çalışma yapılacaktır." dedi. Kamuoyunda tartışmalara neden olan hükümetin dershane ve etüt merkezlerini kapatmaya yönelik çalışma başlatması konusunda ilk kez konuşan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, karara karşı çıkanların dinlenmesi gerektiği çağrısında bulundu. Cumhurbaşkanı olarak şehirlere yaptığı resmi ziyaret kapsamında Erzincan’a gelen Gül, dershanelerin kapatılmak istenmesi konusunda, "Tabii ki bir ülkede okullar varken, o okullara paralel başka bir eğitimin olması aslında hoş değil. Bunun sebeplerini aslında önce yok etmek gerekir.’’ diye konuştu. Bunun uzun vadeli bir program olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Gül, ‘‘Bunlar nihayette arz-talep meselesi. Bunu, eminim ki eğitimciler de dahil herkes konuşacaktır. Dinlenerek muhakkak yol alınacaktır. Bildiğim kadarıyla henüz kesinleşmiş değil, henüz çalışma aşamasında. Bakanlık bir çalışma yapacaktır, Meclis’te, komisyonda görüşler hep alınacaktır. Eminim ki bütün bunlar dikkate alınarak bir çalışma yapılacaktır." şeklinde konuştu. Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir’i makamında ziyaret eden Gül, siyasi hayatı boyunca Erzincan’a farklı vesilelerle geldiğini hatırlatarak, cumhurbaşkanı olarak ilk kez Erzincan’a geldiğini ifade etti.
Abdurrahman Akdemir - 13.11.2013
Cumhurbaşkanı Gül, 15 Kasım'da Erzincan'a Gelecek
Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir ve Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Cumhurbaşkanı Gül'ün programı hakkında basın mensuplarına bilgi verdi.
Abdurrahman Akdemir - 10.11.2013
Vali Akdemir'in 10 Kasım Atatürkü Anma Mesajı
Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 75.yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Abdurrahman Akdemir - 10.11.2013
Büyük Önder Atatürk'ün Ebediyete İntikalinin 75. Yılı
Tören, Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir, 3.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Abdurrahman Akdemir Haberleri | Abdurrahman Akdemir Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Abdurrahman Akdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdurrahman Akdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Kızılay Erzincan Şubesinden Sıcak Yardım.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.9.2020 13:18:12. #1.15#
title