ABDURRAHMAN AKDEMİR HABERLERİ

Abdurrahman Akdemir Haberleri

Abdurrahman Akdemir haber, Abdurrahman Akdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdurrahman Akdemir - 24.1.2014
Müsiad Erzincan Şubesi Açıldı
Çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Erzincan'a gelen Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ile MÜSİAD Erzincan Şubesi'nin açılışına katıldı. Mehter gösterisiyle başlayan törene Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir, Belediye Başkanı Yüksel Çakır'ın yanı sıra çok sayıda kişi katılırken, programın açılış konuşmasını MÜSİAD Erzincan Şubesi Başkanı Murat Yurt yaptı.
Abdurrahman Akdemir - 24.1.2014
Müsiad Erzincan Şubesi Açıldı
Çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Erzincan'a gelen Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Opak ile MÜSİAD Erzincan Şubesi'nin açılışına katıldı. Mehter gösterisiyle başlayan törene Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir, Belediye Başkanı Yüksel Çakır'ın yanı sıra çok sayıda kişi katılırken, programın açılış konuşmasını MÜSİAD Erzincan Şubesi Başkanı Murat Yurt yaptı.
Abdurrahman Akdemir - 23.1.2014
Kağıthane'den Erzincan'a Gönül Köprüsü Kuruldu
Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir'i ve AK Parti Erzincan İl Başkanlığı'nı ziyaret eden Kılıç ve beraberindekiler, daha sonra kente 150 kilometre uzaklıktaki Otlukbeli ilçesine geçti.
Abdurrahman Akdemir - 22.1.2014
KUDAKA Yönetim Kurulu Toplantısı Bayburt'ta Yapıldı
KUDAKA Yönetim Kurulu Başkanı da olan Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir başkanlığında, Bayburt Valiliği Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Abdurrahman Akdemir - 28.12.2013
Erzincan, Kayak ve Ekstrem Sporları Merkezi Oluyor
Bazı temaslarda bulunmak üzere Erzincan'a gelen Kayak Federasyonu Başkanı Dr. Özer Ayık, Valimiz Sayın Abdurrahman Akdemir'i makamında ziyaret etti.
Abdurrahman Akdemir - 28.12.2013
Erzincan'da Tarımsal Projelere 20 Milyon TL Yatırım Yapıldı
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Valimiz Sayın Abdurrahman Akdemir; Kırsal Kalkınma Yatırımlarının desteklenmesi Programı kapsamında il genelinde bugüne kadar hayata geçirilen 45 projeye yarısı hibe olmak üzere toplam 20,5 milyon TL tutarında yatırım yapıldığını belirterek; Program kapsamında; Tarımsal ürünlerin işlenmesi, depolanması ve paketlenmesi amacıyla mevcut tesislere ilave yeni tesislerin yapılması, mevcut tesislerin kapasitesinin artırılması, seracılıkta maliyeti azaltmak amacıyla yapılacak olan seralar ile mevcut seralarda alternatif enerji kaynaklarından jeotermal, biyogaz, güneş ve rüzgar enerjisi üretim sistemlerinin yapımı gibi projelerinin hibe desteği kapsamında olduğunu söyledi.
Abdurrahman Akdemir - 17.12.2013
Kızılay'ın Afetlerde Sıcak Çorba İkram Edeceği Araç Hizmete Girdi
2 bin kişiye sıcak çorba ikram edebilecek kapasiteye sahip araçta incelemelerde bulunan Vali Abdurrahman Akdemir, Kızılay Erzincan Şube Başkanı Ferit Bayata’dan bilgi aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Abdurrahman Akdemir Haberleri | Abdurrahman Akdemir Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Abdurrahman Akdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdurrahman Akdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Valinin Botu, İki Kişiye Çarptı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 02:46:25. #1.14#
title