Abdulselam Öztürk Haberleri

Abdulselam Öztürk haber, Abdulselam Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdulselam Öztürk - 23.08.2018
Başkale'de Bayramlaşma Programı
Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, ilçede görevli güvenlik güçleri ve vatandaşların bayramını kutladı.
Abdulselam Öztürk - 16.08.2018
Başkale'de Bin 500 Aileye Yardım
Kaymakam ve Belediye Başkanvekili Abdulselam Öztürk, yaptığı açıklamada, ilçenin en uzaktaki kırsal mahallelerine kadar devletin elini uzatmaya çalıştıklarını söyledi.
Abdulselam Öztürk - 13.08.2018
Başkaleli Kadınlara Güneydoğu Turu
Başkale Belediyesi tarafından ilçede yaşayan 45 kadın, 3 günlük kültür gezisine çıkarıldı. İlk kez ilçe dışına çıkan 45 kişilik kadın grubu, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki tarihi ve turistik yerleri gezdi. Kültür gezisine katılan kadınlar, Bitlis Baykan'da bulunan Veysel Karani Türbesi ile Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin ve Batman'daki tarihi- turistik yerleri gezerek, fotoğraf çektirdi. Şanlıurfa'daki sıra gecelerine de katılan kadınlar, ilk kez ilçe dışına çıktıklarını belirterek, bu fırsatı kendilerine sunan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk'e teşekkür etti.
Abdulselam Öztürk - 13.08.2018
Başkaleli Kadınlar Güneydoğuyu Gezdi
Urfa'da düzenlenen sıra gecesine katılan kadınlar, program kapsamında çok eğlenceli anlar geçirdiklerini belirterek, kendilerine bu fırsatı sunan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk'e teşekkür etti.
Abdulselam Öztürk - 13.08.2018
Dha Yurt Bülteni 3
Haber-Kamera: Mustafa SUİÇMEZ / ÇANAKKALE, ================================================= 2)BAŞKALELİ KADINLARA GÜNEYDOĞU TURU VAN'ın Başkale Belediyesi'nce ilçede yaşayan kadınlar için kültür gezisi düzenlendi. Geziye katılanlar, Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin ile Batman'daki tarihi ve turistik mekanları gezip, görme imkanı buldu.Başkale Belediyesi tarafından ilçede yaşayan 45 kadın, 3 günlük kültür gezisine çıkarıldı. İlk kez ilçe dışına çıkan 45 kişilik kadın grubu, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki tarihi ve turistik yerleri gezdi. Kültür gezisine katılan kadınlar, Bitlis Baykan'da bulunan Veysel Karani Türbesi ile Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin ve Batman'daki tarihi- turistik yerleri gezerek, fotoğraf çektirdi. Şanlıurfa'daki sıra gecelerine de katılan kadınlar, ilk kez ilçe dışına çıktıklarını belirterek, bu fırsatı kendilerine sunan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk'e teşekkür etti.
Abdulselam Öztürk - 27.07.2018
Görevlendirmeyle Gelen Hizmet Atağı
"Eğitime bir milyon lira destek sağladık" Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, görevlendirme yapılmadan önce belediyenin sadece çöp toplama ve karla mücadele adı altında ufak birtakım çalışmalar yürüttüğünü, görevlendirmeyle sosyal, kültür, eğitim ve sağlık alanlarında birçok hizmet gerçekleştirdiklerini söyledi.
Abdulselam Öztürk - 27.07.2018
Başkale'deki Mesire Alanında Çimlendirme Çalışması
Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk'ün talimatı ile Tepebaşı Mahallesi'ndeki 54 dönümlük mesire alanında 12 bin metrekarelik bölgeye rulo çim serimi yapılıyor.
Abdulselam Öztürk - 19.07.2018
Görevlendirme Yapılan İlçe Renklendi
Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçenin önemli bir ihtiyacını "Kent Meydanı ve Panaromik Park" projesiyle giderdiklerini söyledi.
Abdulselam Öztürk - 17.07.2018
Başkale Garnizon Komutanı Veda Etti
Başkale Garnizon Komutanı Piyade Albay Tefik Abaşlıoğlu, başka göreve atanması dolayısıyla Kaymakam ve Belediye Başkanvekili Abdulselam Öztürk'e veda ziyaretinde bulundu.
Abdulselam Öztürk - 10.07.2018
Kaymakam Öztürk, Alan Çiftinin Düğününe Katıldı
Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, Ufuk ve Eylem Alan çiftinin düğün törenine katılarak davetlilerle halay çekti.
Abdulselam Öztürk - 26.06.2018
Kaymakam Öztürk, Düğün Törenine Katıldı
Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, ilçede düzenlenen düğün törenine katılarak davetlilerle halay çekti.
Abdulselam Öztürk - 21.06.2018
Başkale'de "Modern Dükkanlar" Projesi
Projenin temel atma töreninde konuşan Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Abdulselam Öztürk, modern dükkanların en kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacağını söyledi.
Abdulselam Öztürk - 17.06.2018
Başkale'de Şehit Aileleri ve Gaziler Yemekte Buluştu
Başkale Garnizon Komutanlığı tarafından Doğan Özen Kışlası'nda düzenlenen öğle yemeğinde konuşan Başkale Kaymakam ve Belediye Başkanvekili Abdulselam Öztürk, şehit yakınları ve gazilerle bir arada olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu söyledi.
Abdulselam Öztürk - 17.06.2018
Kaymakam Öztürk, Başkalelilerle Bayramlaştı
Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Abdulselam Öztürk, ilçe halkıyla bayramlaşarak çocuklara oyuncak dağıttı.
Abdulselam Öztürk - 17.06.2018
Kaymakam Öztürk, Canlı Yayında Nikah Kıydı
Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Abdulselam Öztürk, katıldığı TRT Kurdi canlı yayınında bir çiftin nikahını kıydı.
Abdulselam Öztürk - 15.06.2018
Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanvekili Zorluoğlu, Bayramlaşma Törenine Katıldı
Başkale ilçesinde de Kaymakam ve Belediye Başkanvekili Abdulselam Öztürk, polis, asker ve hastaların bayramını kutladı.
Abdulselam Öztürk - 15.06.2018
Van'da Ramazan Bayramı
Başkale ilçesinde de Kaymakam ve Belediye Başkanvekili Abdulselam Öztürk, polis, asker ve hastaların bayramını kutladı.
Abdulselam Öztürk - 10.06.2018
Başkale'de Şehit Yakınları ve Gaziler Onuruna İftar
Kaymakam ve Belediye Başkanvekili Abdulselam Öztürk'ün ev sahipliğinde ilçedeki bir otelde düzenlenen iftar programı, şehit aileleri ve gaziler ile ilçe protokolünü bir araya getirdi.
Abdulselam Öztürk - 10.06.2018
Kadir Gecesi
Tüm İslam aleminin gecesini kutlayan Zorluoğlu, şunları kaydetti: "Kur'an-ı Kerim'in nazil olmaya başlandığı, esenlik ve güvenliğin kainata yayıldığı, rahmet ve lütufların bolca sunulduğu bu gecenin biz aciz kulların huzuruna, mutluluğuna ve kurtuluşuna vesile olmasını Allah'tan niyaz ediyor, kıymetli Vanlı hemşehrilerim başta olmak üzere, tüm milletimizin ve İslam aleminin mübarek Kadir Gecesi'ni kutluyorum." Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Abdulselam Öztürk de Kadir Gecesi vesilesiyle yayımladığı mesajında, bu gecenin kulların, Allah'a en yakın olduğu gecelerden biri olduğunu dile getirerek, şu ifadeleri kullandı: "Mübarek ramazan ayının son günlerini idrak etmekteyiz.
Abdulselam Öztürk - 06.06.2018
Van'da Asker ve Halk İftarda Buluştu
İlçe Jandarma Komutanlığında düzenlenen programda konuşan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diledi.
Abdulselam Öztürk - 01.06.2018
Başkale'de Taziye Evi Yapımı
Mahalle sakinleri, çalışmalar nedeniyle Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk'e teşekkür etti.
Abdulselam Öztürk - 31.05.2018
Başkale'de Vatandaşlar İftar Sofrasında Buluştu
Etkinliğe yoğun ilgi gösteren Başkale halkı, Kaymakam ve Belediye Başkanvekili Abdulselam Öztürk, Garnizon Komutanı Piyade Albay Tefik Abaşlıoğlu, 4.
Abdulselam Öztürk - 30.05.2018
Başkale'ye Modern Kafe
İçişleri Bakanlığınca Başkale Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Abdulselam Öztürk, belediye hizmetlerinin yanı sıra sosyal projelere de imza atıyor.
Abdulselam Öztürk - 24.05.2018
Başkale Belediyesinden İftar
İftar programına katılan Kaymakam ve Belediye Başkanvekili Abdulselam Öztürk de Başkalelilerle orucunu açtı.
Abdulselam Öztürk - 16.05.2018
Dha Yurt Bülteni-10
Görüntü Dökümü ------------------------------- Ele geçirilen uyuşturucu maddeler Genel ve detay görüntüler (Haber-Kamera: Hasan KIRMIZITAŞ - GAZİANTEP-DHA) ==================================================== 6)7 YAŞINDAKİ DEMİRHAN, AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYESİNE KAVUŞTU VAN'ın Başkale İlçesi Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk'ün talimatıyla alınan akülü tekerlekli sandalye,doğuştan yürüme engelli 7 yaşındaki Gökhan Demirhan'a teslim edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdulselam Öztürk Haberleri | Abdulselam Öztürk Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Abdulselam Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdulselam Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Kaymakam Öztürk Vatandaşlarla Vedalaştı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.9.2021 22:46:47. #1.15#

title