ABDULLAH ÖCALAN HABERLERİ

Abdullah Öcalan haber, Abdullah Öcalan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Öcalan - 27.2.2020
İmralı Adası'nda çıkan yangın kontrol altına alındı
PKK elebaşı Abdullah Öcalan ve 8 mahkumun kaldığı İmralı Adası'nda, elektrik tellerinin teması sonucu çıkan orman yangını, kontrol altına alındı.
Abdullah Öcalan - 27.2.2020
İmralı Adası'nda çıkan yangın kontrol altına alındı (2)
CEZAEVİNE UZAK BİR NOKTADA İmralı Adası'nda elektrik tellerinin temas etmesi sonucu çıkan, ekiplerin yoğun çabası sonucu kontrol altına alınan yangını soğutma çalışmaları sürüyor. Yangının çıktığı bölgenin PKK elebaşı Abdullah Öcalan ve 8 mahkumun kaldığı cezaevine uzak bir noktada olduğu belirtildi.
Abdullah Öcalan - 27.2.2020
Koyulhisar'da Satrançla Yürüyorum Projesi
Koyulhisar ilçesinde "Satrançla Yürüyorum Projesi" kapsamında öğrencilere satranç takımı dağıtıldı.
Abdullah Öcalan - 27.2.2020
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın ve 8 mahkumun...
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın ve 8 mahkumun hükümlü bulunduğu İmralı Adası'ndaki orman yangınının kontrol altına alındığını bildirdi.
Abdullah Öcalan - 26.2.2020
Destici: Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı inceleme başlatıp, HDP'yi kapatmalı
'BİZ ASLA SESSİZ KALMAYACAĞIZ' Destici, 28 yıl önce Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ bölgesindeki Hocalı kasabasında, tamamı sivil 613 Azerbaycan Türkü'nün, Ermenistan güçleri tarafından katledildiğini anımsatarak, şöyle konuştu: "Yapılan incelemelerde, ölenlerin çoğunun yakıldığı, gözlerini oyulduğu, başlarının kesildiği tespit edildi. Tüm dünyayı, kendi çıkarları için kana boyayan batı ülkeleri, Hocalı'da yaşananları görmezden geldiler. 'Arşivleri açalım, tüm gerçekler ortaya çıksın' diyen hep Türkiye'dir. Reddedenler ise, Ermenistan başta olmak üzere, Türkiye'yi bu konuda haksız yere itham edenler ve suçlayanlardır. Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milleti, bu oyunu görecek ferasete de, bu oyunu bozacak iradeye de, güce de sahiptir. Acı olan, yaşananların tüm açıklığına rağmen, kendi içimizde, küresel emperyalizmin bekçi köpeklerine destek olanlar, tavır almayanlar ve sessiz kalanlardır. Biz asla sessiz kalmayacağız." 'HDP'NİN KAPATILMA DAVASINI AÇMASINI BEKLİYORUZ' Destici, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, HDP'nin 4'üncü Olağan Kongresi'nde, terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın geçmiş tarihlerde çekilmiş fotoğrafları ile hazırlanmış olan slayt gösterisinin yayınlanması üzerine başlattığı soruşturmaya ilişkin, şunları söyledi: "HDP, PKK'nın siyasi uzantısının da ötesinde, ta kendisidir.
Abdullah Öcalan - 25.2.2020
HDP Kongresi'yle ilgili terör soruşturması başlatıldı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, HDP'nin 4. Olağan Kongresi'nde bölücü terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan'ın fotoğraflarından hazırlanan slayt gösterimi nedeniyle soruşturma başlatıldığını bildirdi.
Abdullah Öcalan - 25.2.2020
HDP kongresine soruşturma
ANKARA Cumhuriyet Başsavcılığı, Halkların Demokratik Partisi'nin (HDP) 4'üncü Olağan Kongresi'nde, terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın geçmiş tarihlerde çekilmiş fotoğrafları ile hazırlanmış olan slayt gösterisinin yayınlanması üzerine soruşturma başlatıldığını açıkladı.
Abdullah Öcalan - 25.2.2020
BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türk bayrağının asılmadığı, İstiklal Marşı'nın okunmadığı, terörist başı Abdullah Öcalan'a saygılar sunulan bir kongrede Atatürk'ün partisinin ne işi var? Hangi mantıkla orada bulunmuşlardır" dedi.
Abdullah Öcalan - 25.2.2020
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı: HDP Kongresi'nde terör örgütü elebaşı Öcalan'ın fotoğraflarının...
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı: HDP Kongresi'nde terör örgütü elebaşı Öcalan'ın fotoğraflarının slayt gösterimi nedeniyle 14 şüpheli gözaltına alındı.
Abdullah Öcalan - 25.2.2020
Başsavcılıktan HDP'nin kongresine soruşturma: 15 gözaltı kararı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, HDP'nin 4. Olağan Kongresinde terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın fotoğrafları ile hazırlanmış slayt gösterisinin yayınlanması üzerine soruşturma başlattı.
Abdullah Öcalan - 25.2.2020
HDP kongresine soruşturma
ANKARA Cumhuriyet Başsavcılığı, Halkların Demokratik Partisi'nin (HDP) 4'üncü Olağan Kongresi'nde, terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın geçmiş tarihlerde çekilmiş fotoğrafları ile hazırlanmış olan slayt gösterisinin yayınlanması üzerine soruşturma başlatıldığını açıkladı.
Abdullah Öcalan - 25.2.2020
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, HDP'nin 4. Olağan Kongresinde terör örgütü elebaşı Abdullah...
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, HDP'nin 4. Olağan Kongresinde terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın fotoğrafları ile hazırlanmış slayt gösterisinin yayınlanması üzerine soruşturma başlattı.
Abdullah Öcalan - 25.2.2020
flaş
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı: Halkların Demokratik Partisi (HDP)'nin 4. Olağan Kongresinde, Abdullah Öcalan'ın geçmiş tarihlerde çekilmiş fotoğrafları ile hazırlanmış olan slayt gösterisinin yayınlanması üzerine 23.02.2020 tarihinde Cumhuriyet Başsavcılığımızca soruşturma başlattı.
Abdullah Öcalan - 25.2.2020
Destici'den savcılara "HDP'nin kapatılması için, var olan yasayı işletin" çağrısı
Türk bayrağının asılmadığı, İstiklal Marşının okunmadığı, terörist başı Abdullah Öcalan'a saygılar sunulan bir kongrede Atatürk'ün partisinin ne işi olduğunu soran Destici, "Hangi mantıkla orada bulunmuşlardır? Bütün bu kepazelikler yaşanırken oradan çıkmayı, tepki göstermeyi hiç akıllarına getirmemişler midir?" dedi.
Abdullah Öcalan - 24.2.2020
Mersin'deki terör operasyonunda 3 tutuklama
İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) ekipleri, geçen hafta içinde terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın yakalanmasının yıl dönümü bahanesiyle farklı mahallelerde gösteri yapan ve Girne Mahallesi'nde Güçlendirilmiş Göçmen Sağlığı Merkezi'ne molotofkokteyliyle saldırı düzenleyen kişilerin yakalanmasına yönelik daha önce 7 zanlıyı gözaltına aldığı soruşturmayı genişletti.
Abdullah Öcalan - 23.2.2020
Mersin'de PKK/KCK operasyonu: 3 tutuklama
Mersin'in Tarsus ilçesinde terör örgütü PKK/KCK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın yakalanmasının yıl dönümünü bahane ederek eylem yaptıkları ve sağlık merkezini yaktıkları iddiasıyla 3 şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Abdullah Öcalan - 21.2.2020
Mersin'de PKK/KCK operasyonu: 3 gözaltı
Mersin'in Tarsus ilçesinde terör örgütü PKK/KCK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın yakalanmasının yıl dönümünü bahane ederek eylem yaptıkları ve sağlık merkezini yaktıkları iddiasıyla 3 şüpheli gözaltına alındı.
Abdullah Öcalan - 20.2.2020
Hrant Dink cinayeti davasına devam edildi
"Beni öldürmek için yapıyorlar" Duruşmada organize suç örgütü lideri olduğu iddia edilen Kürşat Yılmaz tanık olarak dinlendi. Tutuklu bulunduğu Kocaeli Ceza İnfaz Kurumu'ndan SEGBİS aracılığıyla katılan tanık Yılmaz, "15 Temmuz 2016'da buraya sevk edildim. FETÖ, 15 Temmuz darbe girişiminde başarılı olsa beni yolda, nakledilirken öldüreceklerdi. Kaçmışım gibi yapacaklardı. Bu cezaevini daha önce 7 sefer istemiştim, annem burada olduğu için. 'Yer yok' denilmişti bana. En son 8. başvuruda kabul ettiler ama 15 Temmuz darbe girişimini biliyordular. Abdullah Öcalan'ın yattığı İmralı Cezaevi'ne de nakil istemiştim, oraya da vermediler.
Abdullah Öcalan - 20.2.2020
Hrant Dink cinayeti davasında Kürşat Yılmaz'ın tanıklığına başvuruldu
15 Temmuz 2016 yılında tutuklu bulunduğu Kocaeli'nden Bolu'ya nakledildiğini belirten Yılmaz, "FETÖ 15 Temmuz darbe girişiminde başarılı olsa beni yolda, nakledilirken öldüreceklerdi. Kaçmışım gibi yapacaklardı. Korkan bir insan değilim. Bu cezaevini daha önce 7 sefer istemiştim, annem burada olduğu için. 'Yer yok' denilmişti bana. En son 8. başvuruda kabul ettiler ama 15 Temmuz darbe girişimini biliyorlardı. Abdullah Öcalan'ın yattığı İmralı Cezaevi'ne de nakil istemiştim, oraya da vermeyip Bolu'ya gönderdiler.
Abdullah Öcalan - 18.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, örgütün elebaşı Abdullah Öcalan'ın Kenya'dan Türkiye'ye getirilişinin yıl dönümü dolayısıyla bazı kişilerin gösteri ve eylem hazırlığında olduğu bilgisini aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Abdullah Öcalan Haberleri | Abdullah Öcalan Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Abdullah Öcalan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Öcalan kimdir, hayatı ve biyografisi. Haftanın tarihine bakış.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 07:07:55. #1.14#
title