ABDULLAH KARAPIÇAK HABERLERİ

Abdullah Karapıçak haber, Abdullah Karapıçak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Karapıçak - 16.02.2019
Ozan Arif Son Kez Evinden Uğurlandı (2)
OZAN ARİF'İ SON YOLCULUĞUNA 10 BİN KİŞİ UĞURLADI Samsun'da 3 gün önce tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ozan Arif olarak tanınan halk ozanı ve bestekar Arif Şirin'in cenazesi Samsun Büyük Camii'ne getirildi. Cami avlusundaki törene; Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, Ak Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, Millet İttifakı'nın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayati Tekin, bağımsız Samsun Milletvekili ve bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Erhan Usta, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, sanatçı İsmail Türüt, Uğur Işılak, yakınları ve sevenleri katıldı.
Abdullah Karapıçak - 16.02.2019
Ozan Arif Son Kez Evinden Uğurlandı (3)
OZAN ARİF'İ SON YOLCULUĞUNA 10 BİN KİŞİ UĞURLADI Samsun'da 3 gün önce tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ozan Arif olarak tanınan halk ozanı ve bestekar Arif Şirin'in cenazesi Samsun Büyük Camii'ne getirildi. Cami avlusundaki törene; Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, Ak Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, Millet İttifakı'nın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayati Tekin, bağımsız Samsun Milletvekili ve bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Erhan Usta, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, sanatçı İsmail Türüt, Uğur Işılak, yakınları ve sevenleri katıldı.
Abdullah Karapıçak - 21.01.2019
Karapıçak: "Seçimlere Partimize Yakışır Şekilde Hazırlanıyoruz"
MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, "Adaylarımız ile 31 Mart yerel seçimlerine partimize yakışır bir şekilde hazırlanarak mutlak bir galibiyet hedeflenerek özveri ile çalışılacak gerek il gerekse ilçe teşkilatlarımız seçimlere eksiksiz olarak hazırlanacaklardır" dedi.
Abdullah Karapıçak - 27.02.2018
Tirebolu Kaymakamı Tavlı İçin Veda Yemeği
Yemekte yaptığı konuşmada, yaklaşık 2,5 yıl Tirebolu'da görev yaptığını, kamu kurum ve kuruluşlarının ahenk ve düzen içinde çalışması için dile getiren Tavlı, şunları kaydetti: "Birlik ve beraberliği ön planda tutmaya çalıştım. Özellikle şehit ailelerini ve gazilerimizle birlikte olduk. Acılarını, sevinçlerini, kederlerini birlikte paylaştık. Çok kıymetli meslek arkadaşlarımla birlikte Tirebolu'nun bir adım daha ileri gidebilmesi için gayretlerde bulundum." Tavlı, Tirebolu'nun 49 köyüne verilen bütçe imkanları doğrultusunda hizmet etmeye çalıştığını aktararak, şöyle devam etti: "Elimizden geldiği kadarıyla bu aziz millete hizmet etmeye gayret sarf ettik. Hatalarımız kusurlarımız tabi ki var, yapamadığımız şeyler tabi ki var ama iyi niyetle hareket ettik. Bunun karşılığını halkımızdan da iyi niyet olarak aldık. Ben sizlere hakkımı helal ediyorum, sizler de hakkınızı helal ediniz. Bu aslında tam bir veda değil. Bizler Ankara'dayız, sizler de buradasınız. İnşallah iyi günlerde görüşmek üzere diyor, hepinize saygılar sunuyorum." Yemeğe, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Garnizon Komutanı Kıdemli Üsteğmen Hakan Baştürk, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkililer, bazı ilçelerin kaymakam be belediye başkanları ile muhtarlar katıldı.
Abdullah Karapıçak - 29.11.2017
Tirebolu'da "Sıcak Gülüşler Projesi" Tamamlandı
Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ömer Hamzaoğlu, proje kapsamında kendilerine destek veren Kaymakam Tavlı, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak ve projenin gerçekleştirilmesinde önderlik yapan usta öğretici Aysel Sezer'e teşekkür plaketi verdi.
Abdullah Karapıçak - 23.07.2017
2. Tirebolu Yöresel Çocuk Oyunları Olimpiyatları"
Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, amaçlarının çocukların karakterine uygun fiziksel etkinlikler yapılması, paylaşmayı öğrenmesi, oyunla başlayan spor alışkanlığının yaşam biçimi haline dönüşmesi olduğunu belirterek, "Hedefimiz, milli kültürümüzün önemli bir bölümünü teşkil eden çocuk oyunlarının öğretilmesi ve yaşatılmasıdır.
Abdullah Karapıçak - 23.06.2017
Isırgan Lifinden "Tirebolu Bezi" Üretilecek
Belediye binasında projenin tanıtımı amacıyla düzenlenen toplantıda konuşan Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, ilçenin tarihi ve kültürüyle köklü bir geçmişe sahip olduğunu söyledi.
Abdullah Karapıçak - 19.05.2017
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Törene, Güce Kaymakamı ve Tirebolu Kaymakam Vekili Mustafa Köleoğlu, Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Hakan Baştürk, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Abdullah Karapıçak - 23.04.2017
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Törene Tirebolu Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Tirebolu Garnizon Komutanı Üsteğmen Hakan Baştürk, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ile öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Abdullah Karapıçak - 18.04.2017
Dha Yurt Bülteni - 12
Görüntü Dökümü : -------------------------- Yaralıdan detay Hastaneden detay Haber-Kamera :  Hakan ÇELİKBAŞ/ SAMSUN, (DHA ) - ====================================================== FINDIK ÜRETİCİLERİNE KÜLLENME İLE MÜCADELE İÇİN PULVERİZATÖR DAĞITILDI GİRESUN Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu ve Tirebolu Ziraat Odası, fındıkta yaşanan külleme hastalığıyla mücadele için pulverizatör dağıttı.   Tirebolu Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Giresun Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu ve Tirebolu Ziraat Odası Başkanı Erim Yaman, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Muhammet Angın ve muhtarların katıldığı toplantıda 12 pulverizatörün dağıtılması sonrasında Balçıkbelen köyünde üreticilere ilaçlama uygulamalı olarak gösterildi.
Abdullah Karapıçak - 23.03.2017
Tirebolu'da Belediye Köpekleri Zehirledi İddiası
GİRESUN'un Tirebolu ilçesinde belediye ekiplerinin sokak köpeklerini çevreye attıkları zehirli etlerle itlaf ettiği iddia edildi. Olaydan haberi olmadığını ifade eden İlçe Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, bunun komplo olduğunu ileri sürerek, idari ve adli soruşturma başlatıldığını söyledi.
Abdullah Karapıçak - 14.09.2016
Giresun'da "Eski Çocuk Oyunları Olimpiyatları" Düzenlendi
Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, yaptığı konuşmada, teknolojinin hızla gelişmesi ve kolay ulaşılır olmasının birçok sorunu beraberinde getirdiğini söyledi.
Abdullah Karapıçak - 18.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Protesto gösterisine Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Tirebolu İlçe Emniyet Müdürü Fahrettin Sadullahoğlu ve vatandaşlar katıldı.
Abdullah Karapıçak - 02.06.2016
Tirebolu'da Hem Kurslarını Tamamlayanlar Belge Aldı
Törene, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Garnizon Komutanı Kıdemli Üsteğmen Hakan Baştürk, Tirebolu Cumhuriyet Başsavcısı Cem Doğan, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ile vatandaşlar katıldı.
Abdullah Karapıçak - 05.12.2015
Tirebolu Kültür ve Sanat Günleri'ne Yoğun İlgi
İstanbul'da yaşayan Tireboluluları bir araya getiren etkinliklere, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, Giresun Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Kuğu, Dolmabahçe Sarayı Müdürü Mustafa Coşkun, Esenler Giresunlular Derneği Başkanı Nazmi Güler, Ümraniye Giresunlular Derneği Başkanı Numan Kasap, Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşa Bölümü Öğretim Üyesi Hüseyin Yılmaz, TİRDEF Yönetim Kurulu Üyeleri, TİRDEF üyesi derneklerin başkan ve temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda Tirebolulu katıldı.
Abdullah Karapıçak - 05.12.2015
Giresun'da Gaziler ve Şehit Aileleri Bir Araya Geldi
Etkinlikte gazi ve şehit yakınlarıyla beraber olduklarını ifade eden Ersoy, şunları kaydetti: "İnşallah ilerleyen zamanlarda farklı organizasyonlarla birlikte olacağız. Sizler de katılırsanız bizleri mutlu edersiniz. Çünkü biz jandarma olarak şehitlerimizi hiçbir zaman unutmadık, unutmayacağız, hiçbir zaman da unutturmayacağız. Bu vesile ile tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Gazilerimize ve şehit yakınlarımıza mutluluk, huzur ve sağlık diliyorum." Kahvaltıya Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mustafa Doğru, İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Tirebolu Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Osman Karlıova, Tirebolu Müftüsü Bedir Aydın, İlçe Emniyet Müdürü Fahrettin Sadullahoğlu, gaziler ve şehit yakınları katıldı.
Abdullah Karapıçak - 29.10.2015
Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
Törene, Garnizon komutanı Osman Karlıova, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, kamu kurum ve kuruluş amirleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti başkanları, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Abdullah Karapıçak - 11.09.2015
Tirebolu'da Şehitler İçin Kur'an-ı Kerim Okundu
Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşların katıldığı program, dua edilmesinin ardından sona erdi.
Abdullah Karapıçak - 31.07.2015
Tirebolu Kaymakamı Yaran, Uğurlandı
Tirebolu halkının sevgisini kazanan Yaran'ı uğurlamaya gelen kamu çalışanları ve halk vedalaşırken gözyaşlarını tutamadı. Kaymakam Yaran da vatandaşlar ile vedalaşırken gözyaşı döktü.  Yaran'ı, Görele Kaymakamı Ünal Kılıçarslan, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, kamu kurum ve kuruluş amirleri, kaymakamlık personelleri, iş adamları katıldı ve vatandaşlar katıldı.
Abdullah Karapıçak - 22.07.2015
Amiral Şükrü Okan Etkinliklerle Anıldı
Etkinliğe Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Giresun Sahil Güvenlik Komutanlığı personelleri Teğmen Gökhan Fidan ve Astsubay Mahmut Akkuş, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Abdullah Karapıçak - 10.05.2015
Tirebolu'nun Temizliği "Annelere" Emanet
Yılmaz, şehir dışında olmaları nedeniyle ilk defa çocuklarından ayrı bir Anneler Günü geçirdiğini söyledi.  İşi nedeniyle zaman zaman olumsuz tepkiler aldığını anlatan Yılmaz, işinden memnun olduğunu ve çocuklarının geleceği için çalışmaya devam ettiğini belirtti.  Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, kurumlarında kadınları istihdam etmeye çalıştıklarını belirterek, kadınların her alanda var olması gerektiğini ve ev ekonomisine katkı sunmak için çaba sarf etmelerinin önemli olduğunu söyledi.
Abdullah Karapıçak - 18.03.2015
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü
Törene, Kaymakam Ömer Lütfi Yaran, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Üsteğmen Mehmet Bayram, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, Kıbrıs gazileri, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Abdullah Karapıçak - 18.12.2014
Tirebolu Belediyesi Faaliyetleri
Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, belediye olarak vefat olaylarında ihtiyaç duyulan taziye çadırları ile birlikte masa, sandalye ve çay semaveri gibi malzemelerin temini ile kötü günlerinde ilçe halkının yanında olmayı amaçladıklarını söyledi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Abdullah Karapıçak Haberleri | Abdullah Karapıçak Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Abdullah Karapıçak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Karapıçak kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Tok: Karadeniz'e Silahla Giremeyen Pkk, Belediyelere Kravatlı Girmeni
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.4.2021 09:23:16. #1.15#

title