ABDULLAH DOĞAN HABERLERİ

Abdullah Doğan haber, Abdullah Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Doğan - 21.12.2016
Bu Mehterde Çok "İş" Var
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Seydişehir ilçesinde, işçi, memur ve esnaf gibi farklı meslek gruplarından 18 kişinin görev aldığı "Sancak Mehter Takımı", performansı ile dinleyenleri heyecanlandırıyor.
Abdullah Doğan - 20.12.2016
Erdoğan'dan Başka Kimse Yardım Etmedi"
ABDULLAH DOĞAN - MUHAMMED ALİ AKMAN - Beşşar Esed rejimine bağlı askerlerin ve rejim yanlısı yabancı terörist grupların kuşatmasındaki Halep'in doğusunda sivillerin toplanma noktasına atılan bombayla yaralanan Suriyeli Attar ailesi, Halep'te yaşadıkları acıyı anlattı.
Abdullah Doğan - 19.12.2016
Minik Prenses" Büyümek İstiyor
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da, doğumdan sonra gelişme geriliği tanısı konulan ve çevresinde "minik prenses" olarak bilinen 8 yaşındaki Şükran Sude Altuner, sağlık sorunlarını atlatıp hemşire olmanın hayalini kuruyor.
Abdullah Doğan - 30.11.2016
İslam İşbirliği Teşkilatı "Müslüman Diaspora Atlası" Hazırlıyor
ABDULLAH DOĞAN - İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) İslam Ülkeleri İstatistik, Ekonomik ve Sosyal Araştırma ve Eğitim Merkezi (SESRIC) Genel Direktörü Musa Kulaklıkaya, dünyanın birçok ülkesinde yaşayan Müslümanların eğitim, sosyoekonomik ve kültürel durumlarını analiz eden, o ülke yönetimleri ve halklarıyla ilişkilerini değerlendiren diaspora atlası çıkarmayı hedeflediklerini bildirdi.
Abdullah Doğan - 16.11.2016
Fetö'nün Darbe Girişimini Dünyaya Anlatacaklar
ABDULLAH DOĞAN - FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi, AK Parti Konya İl Gençlik Kolları üyelerinin 8 dilde hazırladığı belgeselle dünya kamuoyuna anlatılacak.
Abdullah Doğan - 15.11.2016
Başkanlık Sistemine Halk Desteği Arttı"
ABDULLAH DOĞAN - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, "Başkanlık sistemini vatandaşlarımızın çok net bir şekilde anladığını anketlerden görüyoruz.
Abdullah Doğan - 08.11.2016
Türkiye'nin En Büyük "Güneş Tarlasına" Yatırımcı İlgisi
ABDULLAH DOĞAN - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının Konya'nın Karapınar ilçesindeki Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanı'nda (YEKA) güneş modülü üretim fabrikası, Ar-Ge merkezi ve güneş enerjisi elektrik üretim tesisi kurulması için düzenlediği yarışmaya yönelik, birçok firmanın ön hazırlık yaptığı belirtildi.
Abdullah Doğan - 31.10.2016
Suriyeli Minik Fatıma, Dünyada Nadir Görülen Hastalığı Yendi
ABDULLAH DOĞAN - Suriyeli minik Fatıma Hammud, tedavi edilmediğinde ölümcül olabilen ve dünyada 30 kişide tanısı konulan şilomikron retansiyon (kronik ishal) hastalığını yenerek sağlığına kavuştu.
Abdullah Doğan - 31.10.2016
Suriyeli Minik Fatıma, Dünyada Nadir Görülen Hastalığı Yendi
ABDULLAH DOĞAN - Suriyeli minik Fatıma Hammud, tedavi edilmediğinde ölümcül olabilen ve dünyada 30 kişide tanısı konulan şilomikron retansiyon (kronik ishal) hastalığını yenerek sağlığına kavuştu.
Abdullah Doğan - 28.10.2016
Facianın Yaşandığı Ermenek'te Acının İzleri
ABDULLAH DOĞAN - Karaman'ın Ermenek ilçesinde iki yıl önce yaşanan ve 18 işçinin hayatını kaybettiği maden ocağı, terk edilmiş görüntüsü ile o günkü acının izlerini taşıyor.
Abdullah Doğan - 28.10.2016
Ağlamaktan Gözüme Perde İndi"
ABDULLAH DOĞAN - Karaman'ın Ermenek ilçesindeki maden faciasında kurtarma çalışmaları sürerken, "Oğlum yüzme de bilmezdi, suyun içinde ne yaptı?" diyen madenci annesi Ayşe Gökçe'nin, facianın ikinci yılında gözündeki yaş dinmiyor.
Abdullah Doğan - 26.10.2016
Pancar Üreticisinin "Yükünü" Teknoloji Sırtlıyor
ABDULLAH DOĞAN - Türk çiftçisi, tarım alet ve ekipmanlarının gelişmesiyle şeker pancarı üretiminde 1 ayda yapılan hasadı bir günde tamamlamanın keyfini çıkarıyor.
Abdullah Doğan - 07.10.2016
İkinci Kez Umreye Gideceklere Ek Vergi Kararı
ABDULLAH DOĞAN - Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Hasan Kamil Yılmaz, Suudi Arabistan'ın, daha önceden umreye gitmiş yabancılardan 2 bin Suudi Arabistan riyali (540 Amerikan doları) istenmesi kararını bu yıl uygulanmayacağını tahmin ettiklerini söyledi.
Abdullah Doğan - 07.10.2016
Tankların Önüne Yatan Kahraman Darbecilercen Şikayetçi Oldu
ABDULLAH DOĞAN - Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki hain kalkışması sırasında İstanbul'un Üsküdar ilçesinde bedenini tanklara siper ederek darbecileri durdurmaya çalışan ve bu sırada kolundan yaralanan milli irade kahramanı Sabri Ünal, darbecilerden hesap soracak.
Abdullah Doğan - 07.10.2016
Gündem / 7 Ekim 2016
(Konya/16.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- Devlet ilaca 11,3 milyar lira ödedi - SGK tarafından bu yılın ilk 6 aylık bölümünde ilaca ödenen tutar geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 16,9 artarak 11 milyar 324 milyon lira oldu - Ödemesi yapılan ilaçlar arasında 2 milyar 35 milyon ile diyabet, mide, bağırsak ve ağız sağlığı ile vitaminleri kapsayan sindirim sistemiyle ilgili olanlar ilk sırada yer aldı (Özcan Yıldırım/Ankara) 2- PKK yandaşlarının 6-7 Ekim'deki şiddeti kamerada - HDP Merkez Yürütme Kurulu'nun çağrısı üzerine, 6-7 Ekim 2014'te Ayn el Arap bahanesiyle düzenlenen izinsiz gösterilere ilişkin Diyarbakır, Batman ve Siirt'te yeni görüntü ve fotoğraflar ortaya çıktı - Görüntülerde, terör örgütü PKK/PYD yandaşlarının 3 ilde gerçekleştirdiği şiddet olaylarının yanı sıra yakılıp yıkılan kamu binaları, bankalar ve iş yerleri bulunuyor - Kayıtlarda, örgüt yandaşlarının Diyarbakır'ın Silvan Belediyesine ait kepçeyi kullanarak bir bankayı yıkmaya çalışması ve durdurdukları bir tırı ateşe vererek sürücüyü linç girişiminde bulunması anı da yer alıyor - Batman'da da terör örgütü yandaşlarının onlarca iş yerini talan ettiği, yol ortasındaki araçları ateşe verdiği, bazı bankaları yağmaladığı ve HÜDA PAR il binasına saldırdığı görülüyor (Ekip/Diyarbakır) 3- İkinci kez umreye gideceklere ek vergi kararı - Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Hasan Kamil Yılmaz: - "Son yıllarda ikinci defa umreye gidenlere ek vergi uygulanacağı söylendi. Sonradan 'aynı yıl ikinci defa gidenler' diye düzelttiler. Her iki halde de mantıklı bir şey görünmüyor. Suudi Arabistan, bu kararında ısrar etmeyecek gibi görünüyor" - "Bunun bu yıl uygulanmayacağını tahmin ediyoruz. Kesin olmamakla beraber böyle görünüyor" (Abdullah Doğan/Konya) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Abdullah Doğan - 06.10.2016
Darbe Girişimi Sürecinde 60 Din Görevlisi Darbedildi"
ABDULLAH DOĞAN - Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Hasan Kamil Yılmaz, darp olayının sadece İzmir'deki vaka ile sınırlı olmadığını, Türkiye genelinde 60 kadar din görevlisinin FETÖ'nün darbe girişimi yaptığı 15 Temmuz gecesi ve sonrasında darbedildiğini ve baskı altında kaldığını bildirdi.
Abdullah Doğan - 05.10.2016
Miryokefalon"Un İzleri Konya'da Aranacak
ABDULLAH DOĞAN - Anadolu'nun Türk yurdu olmasında büyük önem taşıyan, Bizans İmparatorluğu ile Selçuklular arasında gerçekleşen Miryokefalon Savaşı'nın izleri gün yüzüne çıkarılacak.
Abdullah Doğan - 17.09.2016
Konyalı Sanayiciler Yatırıma Devam Ediyor"
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da sanayi yatırımlarının Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine rağmen hız kesmeden devam ettiği belirtildi.
Abdullah Doğan - 10.09.2016
Sema Aşkıyla Semazen Eşinin İzinden Yürüyor
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da yaşayan Gonca Özçakıl, 2011'de vefat eden semazen eşi Kadir Özçakıl'ın Mevlana ve sema aşkını, kurdukları grupla binlerce kişiye ulaşarak sürdürmeye çalışıyor.
Abdullah Doğan - 03.09.2016
Fetö Mağduru Eski Hakim Adaletin Peşinde
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da serbest avukatlık yapan eski asliye ceza hakimi Habip Kılınç, kendisine baskı kurarak meslekten istifasına neden olan FETÖ soruşturması kapsamında tutuklu bulunan eski HSYK 1.
Abdullah Doğan - 31.08.2016
Türkiye'den ABD ve İsrail'e Tuz İhracatı
ABDULLAH DOĞAN - Tuzluluk oranı ile dünyadaki ender göllerden biri olan Tuz Gölü'nde hasadı yapılan on binlerce ton tuz, başta ABD ve İsrail olmak üzere 30'u aşkın ülkeye satılıyor.
Abdullah Doğan - 30.08.2016
Manisa'da Trafik Kazaları: 1 Ölü, 4 Yaralı
Abdullah Doğan (36) yönetimindeki 32 DE 629 plakalı otomobil, Salihli-Demirci karayolu Bezirganlı Mahallesi girişinde, Sevgi Kasap'ın (47) kullandığı 45 SA 6554 plakalı sepetli motosikletle çarpıştı.
Abdullah Doğan - 23.08.2016
Su Ekip Tuz Biçiyorlar
ABDULLAH DOĞAN - MURAT ÖNER TAŞ - Türkiye'nin tuz ihtiyacının önemli kısmının karşılandığı Tuz Gölü'nde suların çekilmesiyle başlayan ve yaklaşık 3 ay sürecek tuz hasadı devam ediyor.
Abdullah Doğan - 17.08.2016
Pilotluk Hayali Fetö'ye Takıldı
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da yaşayan Ömer Özşahin, iki yıl önce girdiği Hava Harp Okulu sınavlarında, bütün elemelerden başarıyla geçmesine rağmen babasının FETÖ imamıyla tartışmasından dolayı pilotluk hayalinden vazgeçmenin üzüntüsünü yaşıyor.
Abdullah Doğan - 14.07.2016
Suriyeli Hamza Vefasını Şifa Dağıtarak Göstermek İstiyor
ABDULLAH DOĞAN - Ülkesindeki iç savaştan dolayı sağlıkçı olma hayalini gerçekleştirmek için Türkiye'ye gelen Hamza Mansur, eğitimini tamamlayıp göreve başlamak için sabırsızlanıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdullah Doğan Haberleri | Abdullah Doğan Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Abdullah Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Fetö'den Devralınan Yurt Dışındaki Okullarda Müfredat Değişiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.6.2021 02:36:11. #1.14#

title