ABDULLAH DOĞAN HABERLERİ

Abdullah Doğan haber, Abdullah Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Doğan - 05.12.2017
Esnafın "Altın Günü" Dayanışmayı Artırıyor
ABDULLAH DOĞAN - Konya Kantinciler Esnaf Derneği'nin 7 yıl önce başlattığı "para günü" organizasyonuyla 120 kantincinin küçük birikimleri, toplu paraya dönüşerek mesleki dayanışmayı sağlıyor.
Abdullah Doğan - 04.12.2017
Süt Üreticisi Girişimcinin Destekçisi Moda Tasarımcısı Eşi
ABDULLAH DOĞAN - Selçuk Üniversitesi (SÜ) Sanat ve Tasarım Fakültesi Moda Tasarımı Bölümü Öğretim Üyesi Yrd.
Abdullah Doğan - 27.11.2017
Antep Fıstığını Konya'da Üretip Gaziantep'e Satıyorlar
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Toroslar üzerine kurulu ilçesi Hadim'in Yağcı Mahallesi'nde, yaklaşık 30 yıl önce ziraat mühendisinin sakız ağacıgillerden çalı türü menengiç ağacına aşıladığı Antep fıstığı, yaklaşık 100 haneli mahalleye gelir kaynağı oldu.
Abdullah Doğan - 24.11.2017
Konyalı İş Adamları Mısır'a Açılıyor
ABDULLAH DOĞAN - Mısır'da demokratik yollarla seçilen Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin 3 Temmuz 2013'te darbeyle görevinden uzaklaştırılmasının ardından iki ülke arasında duraksayan ekonomik ilişkileri canlandırmak için Mısır'dan ticari bir heyet Konya'ya geliyor.
Abdullah Doğan - 19.11.2017
Konya Ovası'nda Mısır Hasadı Yüz Güldürüyor
ABDULLAH DOĞAN - "Türkiye'nin tahıl ambarı" olarak nitelendirilen Konya'da 650 bin dekar alanda üretimi yapılan mısır, verim ve fiyatıyla çiftçinin yüzünü güldürüyor.
Abdullah Doğan - 10.11.2017
Gören Elleri" ile Yemek ve Pasta Yapmayı Öğreniyorlar
ABDULLAH DOĞAN - Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) bünyesinde açılan pasta ve yemek kursunda 14 görme engelli kadın, "gören elleri" ile lezzetli yiyecekler yapmanın heyecanını yaşıyor.
Abdullah Doğan - 02.11.2017
Selçuklu ve Osmanlı Dönemi Bu Parkta Yaşatılıyor
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açılışını gerçekleştirdiği Kalehan-Ecdat Bahçesi parkı, Selçuklu ve Osmanlı dönemini yansıtan donatılarıyla ziyaretçilerini tarihte yolculuğa çıkarıyor.
Abdullah Doğan - 31.10.2017
Ar-Ge Desteği Apple, Hp ve Microsoft'un da İlgisini Çekti
ABDULLAH DOĞAN - TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, "Silikon Vadisi'ndeki firmalarla Türkiye'de Ar-Ge merkezleri açma konusunda önemli temaslarımız oldu.
Abdullah Doğan - 30.10.2017
Güvenlik Görevlisi Ahşabı Dantel Gibi İşliyor
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da güvenlik görevlisi Fuat Bitici, eğitimini almadan öğrendiği ahşap oymacılığı sanatında, Türk bayrağına işlediği Besmele-i Şerif, Türkiye haritasına uyguladığı Ayetel Kürsi ve Esma-ül Hüsna eserleriyle dikkati çekiyor.
Abdullah Doğan - 25.10.2017
Konya'nın Kapadokya'sında Sonbahar Güzelliği
ABDULLAH DOĞAN - Meram ilçesi Gökyurt mahallesi sınırı içinde, Kapadokya'daki gibi lav yığılmalarıyla meydana gelen volkanik arazi üzerine kurulu Kilistra Antik Kenti, tarihi ve coğrafi güzelliğinin yanı sıra sonbaharda da ziyaretçilerine görsel şölen sunuyor.
Abdullah Doğan - 24.10.2017
Yerli Jet Motoru Savunma Liginde de "Uçuracak"
ABDULLAH DOĞAN - TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, "İngiliz şirketiyle bir yerli firmamız, yerli jet motoru üretilmesi ve bunun 'know-how'unun Türkiye'ye ait olmasına yönelik anlaşma sağladı.
Abdullah Doğan - 23.10.2017
Hitit Kralı 3 Bin 250 Yıllık "Mesajı"Nda İcraatlarını Anlatıyor
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Ilgın ilçesinde 1970'te su hattı çalışması sırasında ortaya çıkan 3 bin 250 yıllık Hitit su anıtında, Kral 4'üncü Tudhaliya hiyeroglif yazıyla halkına kazandığı zaferleri ve icraatlarını anlatıyor.
Abdullah Doğan - 20.10.2017
Ebubekir Okusun Diye Seferber Oldular
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da bir özel eğitim okul servisinin, teknik yetersizliği ileri sürerek taşımak istemediği bedensel engelli Ebubekir Kara'yı okula Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri gönüllü olarak götürüyor.
Abdullah Doğan - 18.10.2017
Engelli Ali'nin "Baba" Fedakarlığı
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Hadim ilçesinde 85 yaşındaki babası ile iki odalı bir evde yaşam mücadelesi veren işitme engelli Ali Özbey, fedakarlığıyla takdir topluyor.
Abdullah Doğan - 15.10.2017
Torosların "Mağara Cenneti" Çamlık
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Derebucak ilçesinde Toros Dağları'nda milyonlarca yılda oluşan Çamlık mağaraları, içinden akan dereleri ve eski yerleşim yeri özelliğiyle ilgi çekiyor.
Abdullah Doğan - 13.10.2017
Süs Olarak Konulan Taş 2 Bin Yıllık Geçmişi Aydınlattı
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Sarayönü ilçesindeki Konuklar Tarım İşletmesinin bahçesini süsleyen kitabeli taştaki yazıyı çözen uzmanlar, çiftliğin Roma döneminde de devlet çiftliği olarak faaliyet gösterdiğini ortaya çıkardı.
Abdullah Doğan - 08.10.2017
Mehmet Dedenin "Hüzün" Günlüğü
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Hadim ilçesinde yaşayan Mehmet Tarçın, yaklaşık 10 yıl önce vefat eden 41 yıllık hayat arkadaşı Hatun Tarçın'a duyduğu özlem her geçen gün büyüyor.
Abdullah Doğan - 06.10.2017
Son 15 Yılda 5 Bine Yakın Ecdat Yadigarı Elden Geçirildi
ABDULLAH DOĞAN - Vakıflar Genel Müdürü Adnan Ertem, yılda 250 eseri restore ederek hizmete açtıklarını belirterek, "Bugüne kadar da 5 bine yakın eserin restorasyonu gerçekleştirildi.
Abdullah Doğan - 04.10.2017
İnşaat Sahasında Roma Dönemine Ait "Spor Tesisi" Bulundu
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Sarayönü ilçesi Ladik Mahallesi'ndeki bir inşaat sahasında, Roma dönemine ait "spor tesisi" bulundu.
Abdullah Doğan - 30.09.2017
10 Bine Yakın Telaferli, Türkiye'den Dönmeye Başladı"
ABDULLAH DOĞAN - Türkmeneli Dernekleri Federasyonu Başkanı Aydın Beyatlı, Türkiye'deki 10 bine yakın Iraklı Türkmenin, terör örgütü DEAŞ'tan arındırılan Telafer'e dönmek üzere ülkeden ayrıldığını söyledi.
Abdullah Doğan - 27.09.2017
Selçuklu Camisinin "Kaybolan Türbesi" Gün Yüzüne Çıkıyor
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da Selçuklu sultanlarının mezarının yer aldığı tarihi Alaaddin Camisi'nin bahçesinde gün yüzüne çıkarılan Osmanlı dönemine ait türbe ve mezar yeri, yürütülen çalışmayla aslına uygun olarak düzenlenecek.
Abdullah Doğan - 22.09.2017
Kerkük'te Referandum Baskısı Artarak Devam Ediyor
ABDULLAH DOĞAN - Türkmeneli Dernekleri Federasyonu Başkanı Aydın Beyatlı, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) 25 Eylül'de düzenlemeyi planladığı referandum öncesi, Kerkük'teki Türkmenlere çeşitli baskı ve sindirme politikaları uyguladını bildirdi.
Abdullah Doğan - 22.09.2017
Yerköprü Şelalesi Cazibe Merkezi Olacak
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Hadim ilçesindeki Yerköprü Şelalesi'nin, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla doğa turizminin en gözde merkezlerinden biri haline getirilmesi hedefleniyor.
Abdullah Doğan - 21.09.2017
Girişimci Kadınlar - Devlet Desteği ile Hayalini Gerçekleştirdi
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Hadim ilçesinde yaşayan Özgül Armağan, KOSGEB desteğiyle açtığı lokantada günlük 200 kişiye hizmet veriyor.
Abdullah Doğan - 17.09.2017
Obezite ile Mücadele "Kantinde" Başlayacak
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da yeni eğitim öğretim yılı öncesinde kantinciler, obezite ile mücadele ve sağlıklı beslenme eğitimi aldı.
Abdullah Doğan - 01.09.2017
Sınır Karakolunda Mehmetçiğin Bayramı 2
SINIRIN SIFIR NOKTASINDAKİ BAYRAMLAŞMA VE SINIR NÖBETİNİ DHA EKİBİ GÖRÜNTÜLEDİ DHA ekibi tarafından görüntülenen Bayraktar Karakolu'ndaki bayramlaşmaya, Hudut Tabur Komutanı Binbaşı Serkan Ünal ve Bölük Komutanı Yüzbaşı Abdullah Doğan, askerleri selamladıktan sonra tek tek bayramlarını kutladı.
Abdullah Doğan - 01.09.2017
Sınır Karakolunda Mehmetçiğin Bayramı
SINIRIN SIFIR NOKTASINDAKİ BAYRAMLAŞMA VE SINIR NÖBETİNİ DHA EKİBİ GÖRÜNTÜLEDİ DHA ekibi tarafından görüntülenen Bayraktar Karakolu'ndaki bayramlaşmaya, Hudut Tabur Komutanı Binbaşı Serkan Ünal ve Bölük Komutanı Yüzbaşı Abdullah Doğan, askerleri selamladıktan sonra tek tek bayramlarını kutladı.
Abdullah Doğan - 01.09.2017
Dha Yurt Bülteni-3
Görüntü Dökümü ------------------------------- --------------- -Baykal'ın camiye gelişi -Baykal'ın vatandaşlarla bayramlaşması  -Baykal camiye girerken -Camiden detaylar -Baykal'ın camiden çıkışı ve açıklaması -Baykal'ın börekçide börek yemesi 09.45 DK///  Haber- Kamera: Alparslan ÇINAR/ANTALYA, =========================================================== (ÖZEL) 5)SINIR KARAKOLUNDA MEHMETÇİĞİN BAYRAMI BUGÜN Kurban Bayramı'nın birinci günü. Sınır boylarında ve sarp dağlarda eller tetikte görev yapan Mehmetçik de bayram kutluyor.  Türkiye-Suriye sınırını koruyan askerler de bir yandan eller tetikte, gözler dürbünde 40 derece sıcaklıkta sınır nöbeti tutarken, diğer yandan hem birbirleri ile bayramlaştı hem de yakınlarını telefonla arayarak bayramlarını kutladı. Suriye sınırını korumakla görevli 4. Hudut Alay Komutanlığı'na bağlı sınırının sıfır noktasındaki Bayraktar Hudut Karakolu'ndaki askerlerin bayram kutlamasını DHA ekibi görüntüledi. Hudut Tabur Komutanı Binbaşı Serkan Ünal bayramlarını kutladığı askerlere seslenerek, "Ailelerinizden ve sevdiklerinizden uzakta bir bayram geçiriyorsunuz. Arkadaşlar unutmayın ki, sizler hudut hattında görev yaparak, nöbet tutarak ailenizin, sevdiklerinizin evlerinde huzur içerisinde bayram kutlamalarını sağlıyorsunuz. Ailenizden uzak olduğunuz için tabi ki içinizde biraz hüzün duymaktasınız. Ancak, ömrünüzde unutamayacağınız bir bayram geçiriyorsunuz" dedi.  HEM NÖBET HEM BAYRAMLAŞMA Kurban bayramı kutlamaları devam ederken, 911 kilometrelik Türkiye-Suriye sınırında nöbet tutan askerler de elleri tetikte, gözleri dürbünde ve 40 derecelik sıcak altında hem sınır nöbeti tuttu hemde arkadaşları ile bayramlaştı. Suriye sınırını korumakla görevli 4. Hudut Alay Komutanlığına bağlı Suriye sınırının sıfır noktasındaki Bayraktar Hudut Karakolu'nda askerlerde ailelerinden uzakta kurban bayramını kutladı. 40 kilometreye kadar bir alanı gözetleyebilen radar sistemi ile Türkiye-Suriye sınırını 24 saat aralıksız denetleyen, sınırın her noktasını dronlarla devriye gezip, termal kameralarla sınırı gözetleyen askerler, özellikle sınırı kaçak yollarla geçmek isteyen teröristlere göz açtırmıyor. Görevleri başında günün 24 saati 3 metrelik duvarların ve üstüne tel örgülerin örüldüğü Suriye  sınırını gözetleyip, tam donanımlı Yeni Kobra isimli araçlar ve dronlarla  sınırda devriye gezen askerler, bayramın ilk günü bayram namazından sonra birbirleri ile bayramlaştı. Bayram sevincini arkadaşları ve komutanları ile geçiren askerler, daha sonra ailelerine telefon açarak bayramlarını kutladı.  SINIRIN SIFIR NOKTASINDAKİ BAYRAMLAŞMA VE SINIR NÖBETİNİ DHA EKİBİ GÖRÜNTÜLEDİ DHA ekibi tarafından görüntülenen Bayraktar Karakolu'ndaki bayramlaşmaya, Hudut Tabur Komutanı Binbaşı Serkan Ünal ve Bölük Komutanı Yüzbaşı Abdullah Doğan, askerleri selamladıktan sonra tek tek bayramlarını kutladı.
Abdullah Doğan - 01.09.2017
Dha Yurt: Sınır Karakolunda Mehmetçiğin Bayramı
BUGÜN Kurban Bayramı'nın birinci günü. Sınır boylarında ve sarp dağlarda eller tetikte görev yapan Mehmetçik de bayram kutluyor.  Türkiye-Suriye sınırını koruyan askerler de bir yandan eller tetikte, gözler dürbünde 40 derece sıcaklıkta sınır nöbeti tutarken, diğer yandan hem birbirleri ile bayramlaştı hem de yakınlarını telefonla arayarak bayramlarını kutladı. Suriye sınırını korumakla görevli 4. Hudut Alay Komutanlığı'na bağlı sınırının sıfır noktasındaki Bayraktar Hudut Karakolu'ndaki askerlerin bayram kutlamasını DHA ekibi görüntüledi. Hudut Tabur Komutanı Binbaşı Serkan Ünal bayramlarını kutladığı askerlere seslenerek, "Ailelerinizden ve sevdiklerinizden uzakta bir bayram geçiriyorsunuz. Arkadaşlar unutmayın ki, sizler hudut hattında görev yaparak, nöbet tutarak ailenizin, sevdiklerinizin evlerinde huzur içerisinde bayram kutlamalarını sağlıyorsunuz. Ailenizden uzak olduğunuz için tabi ki içinizde biraz hüzün duymaktasınız. Ancak, ömrünüzde unutamayacağınız bir bayram geçiriyorsunuz" dedi.  HEM NÖBET HEM BAYRAMLAŞMA Kurban bayramı kutlamaları devam ederken, 911 kilometrelik Türkiye-Suriye sınırında nöbet tutan askerler de elleri tetikte, gözleri dürbünde ve 40 derecelik sıcak altında hem sınır nöbeti tuttu hemde arkadaşları ile bayramlaştı. Suriye sınırını korumakla görevli 4. Hudut Alay Komutanlığına bağlı Suriye sınırının sıfır noktasındaki Bayraktar Hudut Karakolu'nda askerlerde ailelerinden uzakta kurban bayramını kutladı. 40 kilometreye kadar bir alanı gözetleyebilen radar sistemi ile Türkiye-Suriye sınırını 24 saat aralıksız denetleyen, sınırın her noktasını dronlarla devriye gezip, termal kameralarla sınırı gözetleyen askerler, özellikle sınırı kaçak yollarla geçmek isteyen teröristlere göz açtırmıyor. Görevleri başında günün 24 saati 3 metrelik duvarların ve üstüne tel örgülerin örüldüğü Suriye  sınırını gözetleyip, tam donanımlı Yeni Kobra isimli araçlar ve dronlarla  sınırda devriye gezen askerler, bayramın ilk günü bayram namazından sonra birbirleri ile bayramlaştı. Bayram sevincini arkadaşları ve komutanları ile geçiren askerler, daha sonra ailelerine telefon açarak bayramlarını kutladı.  SINIRIN SIFIR NOKTASINDAKİ BAYRAMLAŞMA VE SINIR NÖBETİNİ DHA EKİBİ GÖRÜNTÜLEDİ DHA ekibi tarafından görüntülenen Bayraktar Karakolu'ndaki bayramlaşmaya, Hudut Tabur Komutanı Binbaşı Serkan Ünal ve Bölük Komutanı Yüzbaşı Abdullah Doğan, askerleri selamladıktan sonra tek tek bayramlarını kutladı.
Abdullah Doğan - 28.08.2017
Türkiye'nin En Yüksek Ayaklı "Gerdanlığı" Toroslar'a Yapılıyor
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Hadim ilçesinde, Toroslar üzerine inşa edilen Eğiste Viyadüğü, 42 ila 166 metrelik 8 ayaklı yapısıyla, İç Anadolu'yu Akdeniz'e bağlayacak.
Abdullah Doğan - 28.08.2017
Türkiye'nin En Yüksek Ayaklı "Gerdanlığı" Toroslar'a Yapılıyor
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Hadim ilçesinde, Toroslar üzerine inşa edilen Eğiste Viyadüğü, 42 ila 166 metrelik 8 ayaklı yapısıyla, İç Anadolu'yu Akdeniz'e bağlayacak.
Abdullah Doğan - 26.08.2017
Konyaspor'un Avrupa Ligi Hedefi Gruptan Çıkmak
ABDULLAH DOĞAN/BASİR GÜLÜM - UEFA Avrupa Ligi grup aşamasında Türkiye'yi temsil edecek takımlardan Atiker Konyaspor, gruptan çıkmayı hedefliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdullah Doğan Haberleri | Abdullah Doğan Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Abdullah Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Zmo Adana Şubesi'nde Karademir Güven Tazeledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.06.2021 13:33:50. #1.13#

title