ABDULLAH DOĞAN HABERLERİ

Abdullah Doğan haber, Abdullah Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Doğan - 13.03.2018
Siyah" ve "Beyaz"In Aşkı Tanzanya'ya Bereket Getirdi
ABDULLAH DOĞAN - Yardımsever gezgin Sevde Sevan Usak, 5 yıl önce Tanzanya'da tanıştığı eşi Fabio Saita'nın memleketi Masai'deki yardım faaliyetleri görenlerin takdirini kazanıyor.
Abdullah Doğan - 08.03.2018
Terörün Ayırdığı Ailesine "Zeytin Dalı" ile Kavuşacak
ABDULLAH DOĞAN - Afrin'de terör örgütü PYD/PKK'nın baskısından kaçarak 3 yıl önce Türkiye'ye gelen Halid Rahman, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nın başarıyla sonuçlanması için dua ediyor.
Abdullah Doğan - 06.03.2018
İkinci Baharda Gelen Okuma Yazma Sevinci
ABDULLAH DOĞAN - Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) tarafından açılan okuma-yazma kursu büyük ilgi görüyor.
Abdullah Doğan - 28.02.2018
Türk Jetleri "Hvbs" ile Harekata Kısa Sürede Hazır
ABDULLAH DOĞAN - Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, "Hava Kuvvetleri Bilgi Sistemi (HvBS), kendi alanında dünyanın en büyük entegre sistemi.
Abdullah Doğan - 27.02.2018
21. Yılında 28 Şubat Mağdurları - Büfeyi "Yeşil Sermaye" Diye Fişlemişler
ABDULLAH DOĞAN - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı Selçuk Öztürk, 28 Şubat sürecinde iş dünyası olarak yaşadıkları sıkıntıları, "Büfeyi 'yeşil sermaye' ilan ettiler.
Abdullah Doğan - 26.02.2018
21. Yılında 28 Şubat Mağdurları - "Yeşil Sermaye" Diye Mağazanın Çöpleri Alınmamış
ABDULLAH DOĞAN - İttifak Holding yöneticisi Mehmet Ali Korkmaz, Türk siyasi tarihine "post modern darbe" olarak geçen 28 Şubat sürecinde karşılaştıkları baskı ve engellemeleri, "Mağazamızın çöpleri belediye tarafından alınmadı.
Abdullah Doğan - 25.02.2018
21. Yılında 28 Şubat Mağdurları - "Üvey Evlat Muamelesi Gördük"
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da plastik gıda ambalajı üretimi yapan iş adamı Ahmet Şekeroğlu, 28 Şubat post-modern darbe sürecinde yaşadıkları baskı ve engellemelere ilişkin tepkisini, "Üvey evlat muamelesi gördük" sözleri ile dile getirdi.
Abdullah Doğan - 24.02.2018
Kuzu Alex" Sosyal Medyada İlgi Görüyor
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da restoran işletmeciliği yapan Hüseyin Çınalı'nın yanından ayırmadığı kuzusu "Alex de Çınalı", sosyal medyada beğeni topluyor.
Abdullah Doğan - 12.02.2018
Konya'dan 20 Ülkeye "Peynir Tozu" İhraç Ediyorlar
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Ereğli ilçesinde bir fabrika, toza dönüştürdükleri peynir altı suyunu 20'nin üzerinde ülkeye ihraç ediyor.
Abdullah Doğan - 07.02.2018
Dünya Yetimleri Dualarıyla Mehmetçik'in Yanında
ABDULLAH DOĞAN - RİDA Uluslararası Yetim Derneğinin faaliyet gösterdiği 23 ülkedeki 20 bine yakın yetim, Zeytin Dalı Harekatı'nı sürdüren Mehmetçik'in Afrin'den zaferle dönmesi için dua ediyor.
Abdullah Doğan - 04.02.2018
Konyalı Şehidin Kabrinde Hüzünlü Doğum Günü
ABDULLAH DOĞAN - Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde geçen yıl 14 Kasım'da düzenlenen operasyonda kayalıklardan düşerek ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Aykut Kazar'ın annesinin gözyaşları dinmiyor.
Abdullah Doğan - 30.01.2018
Savunma Sanayisi "Ar-Ge" ile Şaha Kalktı
ABDULLAH DOĞAN - TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, Türkiye'de geçen yıl gerçekleşen 24 milyar liralık Ar-Ge harcamasının büyük kısmının savunma sanayisi alanında yapıldığını vurgulayarak, "Savunma sanayisini sıçratan unsur da bu Ar-Ge'dir.
Abdullah Doğan - 27.01.2018
Ereğli'nin Siyah Havucu 25 Ülkenin Gıdasını Renklendiriyor
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Ereğli ilçesinde yetiştirilen siyah havucun konsantresi, ABD, Rusya ve bazı Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 25 ülkede doğal gıda renklendiricisi olarak kullanılıyor.
Abdullah Doğan - 26.01.2018
Türkmen "Akıncı"Lar Afrin'de TSK'ye Destek Vermek İstiyor
ABDULLAH DOĞAN - Kerkük'te kendilerini "Akıncı" olarak tanıtan Türkmenler, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Özgür Suriye Ordusu'nun (ÖSO) Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek istiyor.
Abdullah Doğan - 13.01.2018
Bir Bardak Çorbayla "Gönülleri" Isıtıyor
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da emekli esnaf Lokman Yıldız, eşinin yaptığı 150 kişilik çorbayı, haftanın 3 günü sabah erken saatlerde hayır için hastane önünde vatandaşlara dağıtıyor.
Abdullah Doğan - 12.01.2018
Stk'lere 2020 Yılına Kadar 190 Milyon Avro Hibe
ABDULLAH DOĞAN - Avrupa Birliği (AB) Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı, Türkiye'deki sivil toplum kuruluşlarına (STK), kapasitelerinin geliştirilmesi, politika oluşturma süreçlerine daha fazla dahil edilmeleri ve sorunlarının çözülmesi için 190 milyon avro hibe verecek.
Abdullah Doğan - 10.01.2018
Kıbrıs Gazisi 43 Yıl Sonra Aynı Heyecanı Yaşadı
ABDULLAH DOĞAN - Kıbrıs Barış Harekatı sırasında Beşparmak Dağları'nda bin 24 metre yükseklikte dik ve sarp kayaların üzerinden ilerleyerek düşman tahkimatını püskürten ve efsaneleşen tankın Konya'da hayatını sürdüren nişancısı, 43 yıl sonra gittiği Kıbrıs'ta o anları bir kez daha yaşadı.
Abdullah Doğan - 05.01.2018
Yumurta İhracatı Son 11 Yılda 21 Kat Büyüdü
ABDULLAH DOĞAN - Yumurta Üreticileri Merkez Birliği (YUM-BİR) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Konya, 2006'da 18 milyon dolar olan yumurta ihracatının 2017 yılında 376 milyon dolara çıktığını belirterek, "Bu büyük bir başarıdır.
Abdullah Doğan - 04.01.2018
İran'da Artan Yumurta Fiyatlarını Türkiye Düşürecek
ABDULLAH DOĞAN - Yumurta Üreticileri Merkez Birliği (YUM-BİR) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Konya, "İran Büyükelçiliği aradı, ülkedeki kuş gribine bağlı olarak yumurta fiyatlarının artması nedeniyle yardım talebinde bulundu.
Abdullah Doğan - 04.01.2018
İran'da Artan Yumurta Fiyatlarını Türkiye Düşürecek
ABDULLAH DOĞAN - Yumurta Üreticileri Merkez Birliği (YUM-BİR) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Konya, "İran Büyükelçiliği aradı, ülkedeki kuş gribine bağlı olarak yumurta fiyatlarının artması nedeniyle yardım talebinde bulundu.
Abdullah Doğan - 03.01.2018
Ürettikleri Vinçler 42 Ülkede "Dünyanın Yükünü" Kaldırıyor
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da vinç imalatı yapan bir firma, ürettiği 500 kilogram ila 300 ton kaldırma kapasiteli vinçleri ABD başta olmak üzere 42 ülkeye satıyor.
Abdullah Doğan - 24.12.2017
Yarış Hayatı Biten Atlardan "Şampiyon" Yetiştiriyor
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Ereğli ilçesindeki çiftlikte, yarış ömrünü tamamlamış damızlık safkan İngiliz atlarından şampiyon taylar yetiştiriliyor.
Abdullah Doğan - 22.12.2017
Sofraların Asırlık Lezzeti: "Kurutulmuş Et"
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Taşkent ilçesinde tuzda bekletilerek kurutulan et, sofraların vazgeçilmez lezzeti arasında yer alıyor.
Abdullah Doğan - 19.12.2017
Dizilerdeki "Bip"Lemeler RTÜK'ün Takibinde
ABDULLAH DOĞAN - Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı İlhan Yerlikaya, bazı televizyon kanallarında yayınlanan dizi ve programlarda argo, küfür ve uygunsuz sözlerin "bip"lenmesine ilişkin, "Programlarla ilgili gerekli müeyyideleri uygulayacağız.
Abdullah Doğan - 17.12.2017
Mevlana'yı Anlatmamız Değil Anlamamız Gerekiyor"
ABDULLAH DOĞAN - Selçuk Üniversitesi (SÜ) Mevlana Araştırmaları Enstitüsü Müdürü Prof.
Abdullah Doğan - 15.12.2017
Mevlana'nın "Vasiyeti" İnsanlığa Yol Gösteriyor
ABDULLAH DOĞAN - Türk ve İslam aleminin en büyük mutasavvıflardan Mevlana Celaleddin-i Rumi'nin 17 Aralık 1273'te vefatının ardından bıraktığı ve Eflaki'nin "Ariflerin Menkıbeleri" eserinde yer alan vasiyetnamesi, insanlığa yol gösteriyor.
Abdullah Doğan - 13.12.2017
Uzak Doğuluların Mevlana'ya İlgisi Artıyor
ABDULLAH DOĞAN - Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Konya Bölgesel Yürütme Kurulu (BYK) Başkanı Kazım Yanar, Mevlana Müzesine önceki yıllara göre yurt dışından gelen ziyaretçi sayısında artış olduğunu belirterek, "Her yıl olduğu gibi İranlı turistler başı çekiyor.
Abdullah Doğan - 13.12.2017
İstihdam Garantili Okul "Ücretsiz İmkanları"Yla Cezbediyor
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da okul-sanayi iş birliği kapsamında bir hayırsever tarafından yaptırılan Mehmet Tuza Pakpen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğrenciler, servis, yemek ve pansiyon imkanlarından ücretsiz faydalanıyor.
Abdullah Doğan - 12.12.2017
RTÜK Dizilerdeki Olumsuz İçeriklere "Dur" Dedi
ABDULLAH DOĞAN - Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı İlhan Yerlikaya, bazı dizilerde kadına şiddet, insan onurunu zedeleme, küfür, hakaret, müstehcenlik ve alkol sahnelerine çokça yer verildiğini belirterek, birkaç televizyon kanalına cezai müeyyide uygulandığını söyledi.
Abdullah Doğan - 12.12.2017
Gündem / 12 Aralık 2017
(Walferdange/21.00) ÖZEL HABER 1- Ucuz et satışında piyasa oturdu -Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba: -"(Marketlerdeki ucuz et satışında) Piyasa oturdu, tüketici memnun, satıcılar piyasayı görebiliyor" -"Fiyatları 50 kuruşlarla yükseltiriz, alçaltırız, girdinin durumuna göre. Girdiler ucuzlarsa ucuzlar. Ama girdide artış olursa 29,5 lira, 30 lira olur" -"Artık piyasa belli. Bu fiyatlar güzel" (Meltem Öztürk/TBMM) 2- İnternet reklamlarında sahteciliğine önlem Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci: "Dijital reklamcılıkta sahtecilikle mücadele ederek hem tüketicilerin hem de reklamverenlerin korunmasına yönelik çalışmalar yapılacak" "Dijitalde Güvenli Reklam Platformu, markalarla dijitale yapılan reklam yatırımlarını koruyarak, yasadışı uygulamalar konusundaki bilgi eksikliğini giderecek" (Deniz Çiçek/Ankara) 3- RTÜK dizilerdeki olumsuz içeriklere "dur" dedi RTÜK Başkanı İlhan Yerlikaya: "İçerik olarak bazı dizilerde; kadına şiddet, insan onurunu zedeleme, küfür, hakaret, müstehcenlik ve alkol sahnelerine çokça yer veriliyor. Bunlara çok fazla şikayetler var" "Eğer dizilerimizde bu olumsuz içerikler devam ederse biz de bunlara dizi dizi ceza vermeye devam edeceğiz. Geçen hafta 2-3 tanesine verdik. Bundan sonra da gereğini yapacağız" "Bazı televizyon kanalları 'reytinggözlük' yapıyor. Kanallar, 'reyting almaya çalışsınlar ama bunun için herşeyi mübah görmesinler' istiyoruz" (Abdullah Doğan/Konya) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Abdullah Doğan - 09.12.2017
Toplu İğne Başına Çini İşlemeli Vazo ve İbrik Yaptı
ABDULLAH DOĞAN - "Dünyadaki üç mikro heykeltıraştan biri" olarak tanınan Necati Korkmaz (54), Türk geleneksel çini sanatının dünyadaki en küçük örneklerini toplu iğne başına yerleştirdi.
Abdullah Doğan - 07.12.2017
Çağdaş Ziraat Mühendisleri Adaylarını Belirledi
Çağdaş Ziraat Mühendisleri'nin adayları Semih Karademir, Ayten Dolançay, Ramazan Karakoç, Abdullah Doğan, Barış Kurtaran, Burhan Özalp, Erol Salman, Burak Öztornacı, Gamze Tuğrul, Hüsniye Gül, Murat İncesu, Serhat Sağlam, Şemsigül Aybaba, Vedat Coşkun oldu.
Abdullah Doğan - 07.12.2017
Gel" Çağrısıyla Milyonları Ağırlayan Mekan: Mevlana Müzesi
ABDULLAH DOĞAN - Türk ve İslam aleminin en büyük mutasavvıflardan Mevlana Celaleddin-i Rumi'nin 17 Aralık 1273'te vefatının ardından yaptırılan ve bugün müze olan türbesi, zengin kültürel değerleriyle milyonlarca ziyaretçiyi ağırlıyor.
Abdullah Doğan - 06.12.2017
Gölbaşı'nda "Erasmus Plus" Proje Açılış Toplantısı
Salkım Anaokulunda düzenlenen toplantıya Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, Şube Müdürleri Müslüm Ayaz, Abdullah Doğan ile Ali Durmaz, okul müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.
Abdullah Doğan - 06.12.2017
Baraj Suyu Çekilince Selçuklu Hanı Ortaya Çıktı
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın içme suyu ihtiyacını karşılayan Altınapa Barajı'nda su seviyesinin azalması, 816 yıllık Selçuklu hanını tekrar su yüzüne çıkardı.
Abdullah Doğan - 06.12.2017
İhracatın Parlayanları - Japonlar "Akıllı Makarna"Yı Sevdi
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da makarna üretimi yapan bir firmanın TÜBİTAK desteği ile 3 yıl süren çalışmasının ardından geliştirdiği, E vitamini, fosfor ve protein bakımından zenginleştirilen makarna, Japonya başta olmak üzere 10 ülkeye ihraç ediliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdullah Doğan Haberleri | Abdullah Doğan Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Abdullah Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Altınlarını Bozdurup Süt Bankacılığına Yatıran Ev Hanımları Var.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.06.2021 04:52:03. #1.13#

title