ABDULLAH DOĞAN HABERLERİ

Abdullah Doğan haber, Abdullah Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Doğan - 15.07.2018
İsmi Gibi, Vatan Konusunda Fırat Nehri Gibi Coşardı"
ABDULLAH DOĞAN - Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminde Genelkurmay Başkanlığı önündeki çatışmada, 281 mermi sıkıp darbecilere geçit vermeyen şehit polis memuru Fırat Bulut'un Konya'daki ailesi, hüznü ve gururu aynı anda yaşıyor.
Abdullah Doğan - 15.07.2018
Narenciye Enstitüsü" Kurulma Önerisi
Ziraat Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Abdullah Doğan, kentte, narenciyenin geliştirilmesi, adaptasyon çalışmalarının yapılması, hastalık ve zararlılarla mücadelede başarı elde edilebilmesi için Narenciye Enstitüsü'nün kurulmasının şart olduğunu bildirdi.
Abdullah Doğan - 11.07.2018
Minare Ustaları Yüksekliğe Meydan Okuyor
ABDULLAH DOĞAN - Yükseklik korkusu olanların yapamayacağı zorlu mesleklerden minare ustalığını icra edenler, cesaretleriyle görenleri hayrete düşürüyor.
Abdullah Doğan - 07.07.2018
Yargıtaydan "Otopark Ücreti" Kararı
ABDULLAH DOĞAN - Yargıtay, yediemin otoparkında dava konusu olan bir aracın otopark ücretinin, satış bedelinin yüzde 25'ini geçemeyeceğine karar verdi.
Abdullah Doğan - 02.07.2018
Pamukta 1 Milyon Tona Doğru
Şanlıurfa'da pamuk ekilen alanın 1 milyon 802 bin dekara ulaştığını aktaran Öztürkmen, "Geçen yıl Türkiye pamuk üretiminin yüzde 44'ünü Şanlıurfa gerçekleştirdi. Kentteki çiftçilerin bilinçlendirilmesi ve Bakanlığın bu noktada uyguladığı desteklemeyle yöre çiftçisinin pamuğa olan ilgisi devam ediyor. Bölgedeki sulanabilir alanların artması ve desteklemelerin devam etmesi durumunda daha fazla çiftçi beyaz altına yönelecektir." "Çukurova'da üreticiler son 2 yıldır yeniden pamuğa yöneldi" Ziraat Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Abdullah Doğan da Türkiye'nin pamuk üretiminin yüzde 20'sinin Çukurova'da yapıldığını belirterek, bölge çiftçilerinin yeniden pamuğa yöneldiğini bildirdi.
Abdullah Doğan - 02.07.2018
Pamukta 1 Milyon Tona Doğru
Şanlıurfa'da pamuk ekilen alanın 1 milyon 802 bin dekara ulaştığını aktaran Öztürkmen, "Geçen yıl Türkiye pamuk üretiminin yüzde 44'ünü Şanlıurfa gerçekleştirdi. Kentteki çiftçilerin bilinçlendirilmesi ve Bakanlığın bu noktada uyguladığı desteklemeyle yöre çiftçisinin pamuğa olan ilgisi devam ediyor. Bölgedeki sulanabilir alanların artması ve desteklemelerin devam etmesi durumunda daha fazla çiftçi beyaz altına yönelecektir." "Çukurova'da üreticiler son 2 yıldır yeniden pamuğa yöneldi" Ziraat Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Abdullah Doğan da Türkiye'nin pamuk üretiminin yüzde 20'sinin Çukurova'da yapıldığını belirterek, bölge çiftçilerinin yeniden pamuğa yöneldiğini bildirdi.
Abdullah Doğan - 30.06.2018
Aselsan'ın Gözdeleri Konya'da Üretilecek
ABDULLAH DOĞAN - ASELSAN ve Konya Savunma Sanayi Anonim Şirketi ortaklığında Konya'da kurulacak tesiste Türkiye'nin ihtiyacı olan savunma sistemleri üretilecek.
Abdullah Doğan - 23.06.2018
Türkiye'de 12 Bin Çocuk "Teknoloji Dilini" Öğrendi
ABDULLAH DOĞAN - Habitat Derneğinin, Türkiye Vodafone Vakfının iş birliğinde yürüttüğü proje kapsamında ülkede 12 bin kişi teknolojinin alfabesi olarak nitelendirilen kodlama eğitimi aldı.
Abdullah Doğan - 22.06.2018
En Yüksek Viyadük İnşaatına Yolcu İlgisi
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Hadim ilçesinde, Toros Dağları'nda yapımına başlanan ve Türkiye'nin en yüksek ayak uzunluğuna sahip Eğiste Viyadüğü ihtişamıyla dikkati çekiyor.
Abdullah Doğan - 11.06.2018
Seçim Yayınlarından Şikayet Yok Denecek Kadar Az
ABDULLAH DOĞAN - Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) İletişim Merkezi'ne yansıyan şikayetlerin sadece yüzde 1,67'si seçim yayınlarına ilişkin yapıldı.
Abdullah Doğan - 10.06.2018
Terör Örgütleri Türkiye ile İlgili Algı Operasyonu Yapıyor"
ABDULLAH DOĞAN - Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı İlhan Yerlikaya, "Türk medyası, RTÜK ile ilgili bir dezenformasyon var.
Abdullah Doğan - 05.06.2018
Konya'dan 10 Ülkeye Ahşap İşleme Makinesi İhracatı
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da bir firmanın seri üretimini gerçekleştirdiği, tasarım ve Ar-Ge'sini Türk mühendislerin yaptığı ahşap işleme makinesi, 10 ülkeye ihraç ediliyor.
Abdullah Doğan - 30.05.2018
Konyalı Berberlerden Ombudsmana "Tatil" Başvurusu
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da çok sayıda berber, oda yönetiminin pazar günü dükkan kapatılması kararının mağduriyet oluşturduğu gerekçesiyle kaldırılması için Kamu Denetçiliği Kurumuna (KDK) başvurdu.
Abdullah Doğan - 26.05.2018
Bütçe Yönetimiyle 14 Milyar Dolar Tasarruf Mümkün
ABDULLAH DOĞAN - Habitat Derneğinin 81 ilde sürdürdüğü ve bugüne kadar 1 milyon kişiye ulaşılan finansal okuryazarlık eğitimlerinin gençlere de verilmesi halinde Türkiye'de 14 milyar dolarlık tasarruf sağlanabileceği belirtildi.
Abdullah Doğan - 25.05.2018
Konyalı Usta Avustralya'ya Minare "İhraç" Ediyor
ABDULLAH DOĞAN - Yükseklik korkusu olanların yapamayacağı minare ustalığı mesleğini sürdüren 42 yaşındaki Ali Kuranel, Avustralya ve Kırgızistan'da minare yapıyor.
Abdullah Doğan - 21.05.2018
İsrail'in Katliamı Gazzeli Süleyman'ı Yasa Boğdu
ABDULLAH DOĞAN - Filistin'den üniversite eğitimi için Konya'ya gelen Süleyman Elgirbavi, Gazze Şeridi'ndeki "Büyük Dönüş Yürüyüşü" sivil etkinlikleri sırasında İsrail askerlerinin açtığı ateş sonucu şehit düşen arkadaşlarının acısını yaşıyor.
Abdullah Doğan - 17.05.2018
Filistinli Mekdad Doğum Gününde Şehit Düşmüş
ABDULLAH DOĞAN - Gazze Şeridi'ndeki "Büyük Dönüş Yürüyüşü" sivil etkinlikleri sırasında İsrail askerlerinin açtığı ateş sonucu hayatını kaybeden Muhammed Abdurrahman Mekdad'ın hikayesi dinleyenleri duygulandırıyor.
Abdullah Doğan - 11.05.2018
İş Dünyası "24 Haziran" Sonrasından Umutlu
ABDULLAH DOĞAN - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbas¸kanı ve 27.
Abdullah Doğan - 09.05.2018
Ahududu Bahçesinin "Yabancı Gelinleri"
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da yaşayan Rusya, Ukrayna ve Moldovalı 10 kadın, eşleri ve çocuklarıyla hafta sonları 5 dönümlük ahududu ekilen tarlada çalışarak doğanın keyfini çıkarıyor.
Abdullah Doğan - 26.04.2018
Türk Aile İngiliz Maceracının Gönlünü Fethetti
ABDULLAH DOĞAN - İngiltere'den bisikletiyle yola çıkıp 6 bin kilometre katederek Konya'ya gelen macera tutkunu Jack Few, Türk misafirperverliği ile ağırlandı.
Abdullah Doğan - 24.04.2018
Hak-İş "Kapsam Dışı" Taşeron İşçiler İçin Çalışma Başlattı
ABDULLAH DOĞAN - Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, taşeron işçilere kadro sağlanmasına ilişkin, "Kapsam dışında kalanlarla ilgili ayrıntılı bir çalışmamız var.
Abdullah Doğan - 23.04.2018
Türkiye'den Japonlara "Mürekkep Balıklı Makarna"
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da makarna üretimi yapan bir firmanın, Uzak Doğu pazarı için özel olarak ürettiği "Mürekkep Balıklı Spaghetti" dünyanın en itibarlı kalite enstitülerinden biri olarak kabul edilen Monde Selection tarafından bronz madalya ile ödülendirildi.
Abdullah Doğan - 22.04.2018
Avrupa'daki Irkçı Saldırı Mağdurlarına Kdk Desteği
ABDULLAH DOĞAN - Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Avrupa'da haksızlığa veya ayrımcılığa uğrayanlara hak arama yöntemlerini anlattıklarını belirterek, "Avrupa'daki Türklere kendi haklarının neler olduğunu ve bu hakları nasıl kullanmaları gerektiğini, bunun yöntemini gösteriyoruz.
Abdullah Doğan - 18.04.2018
İşçiler 50 Ülkede "Kudüs" İçin Meydanlara İnecek
ABDULLAH DOĞAN - Uluslararası Filistin ve Kudüse Destek Sendikalar Birliği, ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü "İsrail'in başkenti" olarak tanıma kararını 50 ülkede işçilerin katılımıyla protesto edecek.
Abdullah Doğan - 10.04.2018
Güvenli Gıda Denetimleri 15 Yılda Yaklaşık 25 Kat Arttı
ABDULLAH DOĞAN - Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğünün halk sağlığını yakından ilgilendiren gıda denetimleri, 15 yılda yaklaşık yüzde 2 bin 500 artarak 2017'de bir milyonu geçti.
Abdullah Doğan - 06.04.2018
Arap Yatırımcı "Et" ve "Süt" İçin Geliyor
ABDULLAH DOĞAN - Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansının (TYDTA) organizasyonuyla Türkiye'ye gelen çok sayıda Arap işadamı, Konya'da milyonlarca dolarlık yatırımlarla et ve süt üretimine başlayacak.
Abdullah Doğan - 28.03.2018
Altınlarını Bozdurup Süt Bankacılığına Yatıran Ev Hanımları Var"
ABDULLAH DOĞAN - Karapınar ilçesinde "süt bankacılığı" modeliyle topladığı paraları "inekler öldü" gerekçesiyle ödemediği iddia edilen DKC Hayvancılık yetkilisi hakkında "nitelikli dolandırıcılık" suçlamasıyla savcılık tarafından soruşturma açılırken mağdur edildiğini ileri sürenler arasında memur, asker, emekli ve altınlarını bozdurup bu sisteme yatıran ev hanımları bulunuyor.
Abdullah Doğan - 27.03.2018
Sütbank Mağdurlarına "Hayvan Yemi" ile Ödeme
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Karapınar ilçesinde üyelerinin parasını ödemediği iddiasıyla nitelikli dolandırıcılık suçlamasıyla soruşturma başlatılan "DKC Hayvancılık"ın mağdurları paralarının iadesini istiyor.
Abdullah Doğan - 26.03.2018
ABD ve İngiltere'ye Traktör İhraç Ediyorlar
ABDULLAH DOĞAN - Türkiye'nin ilk yerli tasarım traktörünü üreten Erkunt Traktör, traktörün ana vatanı olarak bilinen İngiltere'ye ve ABD'ye ihracata başladı.
Abdullah Doğan - 26.03.2018
Nadide Eserlere "İnce" Dokunuşla Özel Koruma
ABDULLAH DOĞAN - Sahip olduğu yazılı kaynaklar ve yayınlar bakımından Türkiye'nin önemli kütüphanelerinden biri olan Konya Bölge Yazma Eserler Kütüphanesi'nde, büyük bölümü Selçuklu dönemine ait yaklaşık 30 bin nadide yazma eser, şifreli çelik kapılı ve 4 kat yalıtımlı özel bölümde saklanıyor.
Abdullah Doğan - 25.03.2018
Konya'da "Sütbank" Soruşturması
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Karapınar ilçesinde "DKC Hayvancılık" adı altında yaklaşık bin 500 üyeden 100 milyon lira topladığı iddia edilen şüpheli hakkında nitelikli dolandırıcılık suçlamasıyla Karapınar Cumhuriyet Savcılığınca soruşturma başlatıldı.
Abdullah Doğan - 22.03.2018
Eşek Çiftliğinde Süt Talebine Yetişemiyor
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Akşehir ilçesinde 15 yıl önce yakalandığı gırtlak kanserini eşek sütünün katkısıyla atlattığına inanan Fevzi Taşçı, kurduğu çiftlikte eşek sütünü litresini 100 liradan satıyor.
Abdullah Doğan - 21.03.2018
Tasarımına "Kadın Eli" Değen Traktör İlgi Görüyor
ABDULLAH DOĞAN - Türkiye'nin ilk yerli tasarım traktörünü üreten Erkunt Traktör'ün, tasarımına kadın elinin değdiği "Meyveci" serisi traktörü, çiftçilerin beğenisine sunuldu.
Abdullah Doğan - 15.03.2018
Vahşetin Fotoğraflarını Şampanya İçerek İzliyorlar"
ABDULLAH DOĞAN - Arakan Rohingya Birliği Genel Başkanı Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdullah Doğan Haberleri | Abdullah Doğan Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Abdullah Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Atık Kağıtla Ayda 13 Bin Ağacın Kesilmesi Önleniyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.06.2021 09:38:02. #1.13#

title