ABDULLAH DOĞAN HABERLERİ

Abdullah Doğan haber, Abdullah Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Doğan - 08.07.2016
Tek Başına İlçe Nüfusu Kadar Doğum Yaptırdı
ABDULLAH DOĞAN - Konya'da kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Yücel Fındık, 35 yıllık meslek hayatı boyunca 40 binin üzerinde doğum yaptırdı.
Abdullah Doğan - 27.06.2016
İtikafta Gençler Başı Çekiyor
ABDULLAH DOĞAN - Mevlana şehri Konya'daki 177 camide itikafa giren ve çoğunluğu genç bine yakın kişi ramazan ayının son 10 gününde dünya ile ilişkilerini kesti.
Abdullah Doğan - 25.06.2016
Anadolu Yırtıcısı Kerkenezin "Av Mesaisi"
YAVUZ GÖRÜR / ABDULLAH DOĞAN - Yırtıcı kuş türlerinden olan, havada uzun süre asılı kalabilmeleriyle benzer kuş türlerinden kolayca ayırt edilebilen kerkenezler, kertenkele, fare, solucan, kırkayak, dana burnu çekirge avlıyor.
Abdullah Doğan - 25.06.2016
Anadolu Yırtıcısı Kerkenezin "Av Mesaisi"
YAVUZ GÖRÜR/ABDULLAH DOĞAN - Yırtıcı kuş türlerinden olan, havada uzun süre asılı kalabilmeleriyle benzer kuş türlerinden kolayca ayırt edilebilen kerkenezler, kertenkele, fare, solucan, kırkayak, dana burnu çekirge avlıyor.
Abdullah Doğan - 25.06.2016
Türbedar Kardeşlerin "Hizmet" Aşkı
ABDULLAH DOĞAN/MUHAMMED BOZTEPE - Mevlana'nın aşçısı olarak bilinen "Ateşbaz Veli"ye ait türbede, Hüseyin Bekleyiciler ve ablası Şerife Akyel, 350 yıla dayanan türbedarlık geleneğini sürdürüyor.
Abdullah Doğan - 18.06.2016
Bu Havuzlar, Ormanları Zararlılardan Koruyor
ABDULLAH DOĞAN - Orman varlığının en büyük düşmanları arasında gösterilen çam kese böceği ile mücadelede kullanılan 8 metrekarelik havuzlarda, bu zararlının yırtıcısı yetiştiriliyor.
Abdullah Doğan - 16.06.2016
Doğduğu Hastaneye Yönetici Oldu
ABDULLAH DOĞAN - Dr.
Abdullah Doğan - 14.06.2016
Asırlık Mahallenin Yerleşim Düzeni Özenle Korunuyor
ABDULLAH DOĞAN - Kuzey Kafkasya'dan 111 yıl önce göç eden Karaçay-Malkar Türklerinin yaşadığı Konya'nın Sarayönü ilçesi Başhüyük Mahallesi'nin yerleşim düzeni, halen özenle korunuyor.
Abdullah Doğan - 08.06.2016
Selçuklulardan Kalan Camiye "Kıbleden" Giriliyor
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Meram ilçesindeki büyük İslam alimi ve mutasavvıf Sadrettin Konevi adına 1274 yılında inşa edilen Sadrettin Konevi Camisi, restorasyon sonrası ana giriş kapısının kıbleye bakması nedeniyle ziyaretçilerin ilgisini çekiyor.
Abdullah Doğan - 04.06.2016
Abdullah Doğan - 04.06.2016
Gündem / 4 Haziran 2016
(Paris) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- "Gezi, ülkemizin istikrarına karşı yapılmış bir darbe provasıdır" - Bakanlar Zeybekci, Elvan ve Arslan, Türkiye'ye başta ekonomi olmak üzere her alanda önemli ölçüde zarar veren Gezi Parkı eylemlerinin perde arkasını AA'ya değerlendirdi - Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: - "Türkiye, bazıları için bir risk haline gelmişti. Olaylarla Türkiye'yi karıştırıp, millet ile hükümet arasına nifak tohumu ekebileceklerini sandılar" - Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan: - "Gezi, ülkemizin istikrarına, gelişmesine, kalkınmasına karşı yapılmış bir darbe provasıdır" - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan: - "Gezi Parkı olayları IMF'ye borcun sıfırlandığı, ekonominin sürekli yükseldiği, turizmin büyüdüğü ve dev projelerin gündeme geldiği bir dönemde yaşandı. Bu durum Gezi Parkı olaylarının bir kumpas olduğunu açıkça gözler önüne seriyor" (Bekir Gürdamar-Uğur Aslanhan-Eda Topçu/İstanbul) 2- "Dünyanın pilotu" Anadolu Kartalı'nda eğitiliyor Konya 3. Ana Jet Üs Komutanlığının Anadolu Kartalı Hava Sahası'nda icra edilen uluslararası tatbikatlarda bugüne kadar 14 ülkeden çok sayıda pilota 34 bin saat uçuş eğitimi verildi Katılımcı pilotlara, savaşa ve gerçeğe en yakın senaryolarla eğitimlerin verildiği Anadolu Kartalı Eğitim Merkezi'ne ilgi her geçen yıl artıyor Anadolu Kartalı Eğitim Merkezi Filo Komutanı Yarbay Emin İlker Kurt: "Merkezimiz; Mevlana'nın 'Ne olursan ol yine gel' dediği gibi hem NATO hem de NATO üyesi olmayan ülkelere bir arada eğitim verme özelliğine sahiptir. Anadolu Kartalı, dünyadaki sayılı taktik eğitim merkezlerinden biridir ve marka haline gelmiştir" (Abdullah Doğan/Konya) (Fotoğraflı-Görüntülü) 3-Türk ordusunun yeni "kuvveti" siber savunma Türk Silahlı Kuvvetleri, yeni bir "kuvvet çarpanı" anlayışıyla siber alanda milli teknoloji ve ürün geliştirme çabalarına öncülük ediyor Siber Savunma Komutanlığınca, ulusal ve uluslararası siber olaylar 24 saat yakından takip edilerek, hazırlanan rapor ve uyarılar ilgili birimlere iletiliyor TSK'nın kritik iletişim altyapısı ve sistemlerinin siber tehditlere karşı korunması, bir olay oluştuğunda bu olayın etkilerinin en aza indirilebilmesi ve izinin takip edilebilmesi için ilgili birimlerle karşılıklı işbirliği içinde hareket ediliyor (Sinan Uslu/Ankara) (Fotoğraflı) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Abdullah Doğan - 30.05.2016
Türkiye Marka Başvurusunda Avrupa Birincisi
ABDULLAH DOĞAN - Türk Patent Enstitüsü (TPE) Başkan Yardımcısı İbrahim Yaşar, Türkiye'nin tasarım ve marka başvurularında, ekonomik seviyesinin daha da önünde olduğunu belirterek, "Tasarımda Avrupa'da ikinci dünyada dördüncü sırada yer alıyoruz.
Abdullah Doğan - 27.05.2016
Unutulmaya Yüz Tutan Ladik Halısının Son Örnekleri
ABDULLAH DOĞAN - SERHAT ÇETİNKAYA - Tarihi 17.
Abdullah Doğan - 25.05.2016
Adıyaman'da Trafik Kazası: 3 Yaralı
Kazada sürücü Bektaş ile araçta bulunan Hülya Erünsal ve Abdullah Doğan yaralandı.
Abdullah Doğan - 25.05.2016
Ormanların "Kadın Korumaları"
ABDULLAH DOĞAN - Konya Orman Bölge Müdürlüğü Ermenek İşletmesinde çalışan kadın muhafaza memurları, ilçedeki orman varlığını korumak için zorluklara aldırmadan azimle çalışıyor.
Abdullah Doğan - 09.05.2016
Sarıkeçili Yörüklerinin Son "Develi" Konargöçerleri
ABDULLAH DOĞAN - Anadolu'da yüzlerce yıllık yörük kültürünü devam ettiren Sarıkeçili yörüklerinden 60 yaşındaki Veli Gök ve ailesi, yıl boyunca develeriyle Mersin, Karaman ve Konya yaylalarına göç ediyor.
Abdullah Doğan - 02.05.2016
At Yarışı Kuralları İki Bin Yıllık Kitabede Çıktı"
ABDULLAH DOĞAN - Konya'nın Beyşehir ilçesindeki Fasıllar Mahallesi'nde yer alan yaklaşık 2 bin yıllık geçmişe sahip kaya oyma Lukuyanus Anıtı'ndaki kitabede, at yarışlarının yazılı kuralları olduğu belirtildi.
Abdullah Doğan - 30.04.2016
Yılkı Atları Turistlerin İlgi Odağı Oldu
ABDULLAH DOĞAN - Antalya'nın İbradı ilçesindeki Eynif Ovası'nda sayıları 400'ü bulan yılkı atları, bölgeye gelen yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdullah Doğan Haberleri | Abdullah Doğan Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Abdullah Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye'den ABD ve İsrail'e Tuz İhracatı - Konya.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 10:25:26. #1.14#

title