Abdullah Çakır Haberleri

Abdullah Çakır haber, Abdullah Çakır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Çakır - 09.07.2019
Kahvehanede çayına tükürüldüğü iddiasıyla şikayetçi oldu
Alınan bilgiye göre, Fevzi Çakmak Mahallesi'ndeki bir kahvehaneye giden Abdullah Çakır, sipariş ettiği çaya tükürüldüğünden şüphelendi.
Abdullah Çakır - 13.06.2019
TV264 Avukatı Çakır'dan Sakaryaspor maç yayınları açıklaması
Sakaryaspor'un başkanı Cevat Ekşi düzenlediği basın toplantısında Sakaryaspor'un maç yayınlarıyla ilgili kamuoyunu yanıltan açıklamalarda bulunmasının ardından, TV264 avukatıOğulcan Abdullah Çakır'dan 'Ekşi'nin sözleri gerçeği yansıtmıyor' açıklaması geldi.
Abdullah Çakır - 12.06.2019
Safranbolu'da SAKEM yıl sonu sergisi
Safranbolu Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi (SAKEM), yıl sonu sergi ve şenlikleri kortej yürüyüşüyle başladı. Köyiçi mevkisinden başlayan ve SAKEM Aslanlar Şubesi'nde son bulan yürüyüşe, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, belediye personeli, SAKEM çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Abdullah Çakır - 05.06.2019
Karabük'te bayramlaşma
CHP Karabük İl Teşkilatı, Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma programında bir araya geldi. İl başkanlığında düzenlenen programa, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, il başkanı Abdullah Çakır, ilçe başkanları ve partililer katıldı.
Abdullah Çakır - 25.05.2019
Karabük'ten kısa kısa
Milletvekili Aksoy, Başkan Köse'yi ziyaret etti CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, beraberinde CHP İl Başkanı Abdullah Çakır ve CHP Safranbolu İlçe Başkanı Bahtiyar Acar ile Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'yi ziyaret etti.
Abdullah Çakır - 20.05.2019
Ege'den Mezun Hemşireler Bir Araya Geldi
"Biraz daha umut, biraz daha güven" Ege Üniversitesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Hatice Gözmen, 1999 yılında hayata geçirilen derneğin, ilk adının; Ege Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu Mezunları Derneği olduğunu ve açılış amacının Hemşirelik Fakültesi olabilmek olduğunu belirtti. 2017 Nisan ayında günümüzdeki adını alan; Ege Üniversitesi Hemşirelik Mezunları Derneği'nin işleyiş biçimini anlatan Gözmen şunları dile getirdi; "Derneğimizin ilk kuruluşundaki amaç tüm hemşirelik öğrencilerini tek bir çatı altına toplayabilmekti. Derneğimizin gelir kaynakları bağış ve yardımlardan oluşmaktadır. Elde ettiğimiz gelirler ile 2018-2019 eğitim öğretim döneminde öğrenim gören 13 öğrenciye, 9 ay boyunca aylık 200 TL burs verilmiştir. Bu yıl 11 bağışçımız bizimle beraber. Bu sayının artırılması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dernek kurulu ve fakültemizin adının yazılı olduğu ürünleri satarak bağış miktarını artırmayı hedefliyoruz. Bağışlarınızla öğrencilerimize biraz daha umut, biraz daha güven sunduğunuz için teşekkür ediyoruz" Konuşmaların ardından etkinliğe katılamayan, şehir dışında görevde bulunan hemşirelik mezunlarının gönderdiği videolar izlendi. Ege Üniversitesi'nden 2014 yılında mezun olan Abdullah Çakır'ın mesajı büyük beğeni topladı.
Abdullah Çakır - 22.04.2019
Kılıçdaroğlu'na Saldırıya Tepkiler
Karabük'te CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Ankara'nın Çubuk ilçesinde şehit piyade er Yener Kırıkçı'nın cenaze namazı sonrasında gerçekleştirilen saldırı kınandı. CHP İl Başkanlığı tarafından Kemal Güneş Caddesi'nde düzenlenen basın açıklamasına, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, partililer ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.
Abdullah Çakır - 08.04.2019
Karabük'te Belediye Başkanları Mazbatalarını Aldı
Partililer ve CHP İl Başkanı Abdullah Çakır ile Safranbolu Adliyesi'ne gelen Elif Köse de mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı İrem Bayrak'tan aldı.
Abdullah Çakır - 18.03.2019
Yerel Seçimlere Doğru
Köse'ye, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, İl Başkanı Abdullah Çakır, Safranbolu İlçe Başkanı Bahtiyar Acar ve partililer eşlik etti.
Abdullah Çakır - 16.03.2019
Yerel Seçimlere Doğru
Köse'ye, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, CHP Safranbolu İlçe Başkanı Bahtiyar Acar ve partililer eşlik etti.
Abdullah Çakır - 12.02.2019
Karabük'te Millet İttifakı Sağlandı
CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır ve İYİ Parti Karabük İl Başkanı Mehmet Yüksel, düzenledikleri basın toplantısında yerel seçimlerde ittifak anlaşmasının yapıldığını belirtti.
Abdullah Çakır - 22.12.2018
Elektrik Akımına Kapılarak Ölen İşçi Defnedildi
Törene, Yüksel'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, AK Parti Karabük Belediye Başkanı Adayı Burhanettin Uysal, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç ve Yönetim Kurulu Üyesi Çağrı Güleç, Öz-Çelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören, fabrika işçileri ve vatandaşlar katıldı.
Abdullah Çakır - 10.11.2018
Atatürk'ü Anma Yol Koşusu
Atatürk'ü Anma Yol Koşusu'nda, 3 bin metre genç erkekler koşusunda Mardin'den Ahmet Alkanoğlu birinci, Bitlis'ten Sinan Aksoy ikinci, Gümüşhane'den Abdullah Çakır üçüncü oldu.
Abdullah Çakır - 29.08.2018
Kardemir Karabükspor'un Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı
Genel kurula, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır ve diğer protokol üyeleriyle Kardemir Karabükspor yönetimi, bazı sivil toplum örgütü başkanlarıyla üyeler katıldı.
Abdullah Çakır - 23.08.2018
Karabük'te Siyasi Partilerde Bayramlaşma Yapıldı
CHP'de parti binasında düzenlenen programda, Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır ve Merkez İlçe Başkanı Mehmet Durum ve partililer bayramlaştı.
Abdullah Çakır - 13.07.2018
CHP'li İlçe Başkanının 'Şiddet' İstifası
KARABÜK'ün Eskipazar ilçesinde, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Şahin, İl Başkanı Abdullah Çakır tarafından şiddete maruz kaldığını ileri sürerek, görevinden istifa etti.
Abdullah Çakır - 11.07.2018
CHP İlçe Teşkilatı İstifa Etti
CHP'nin Eskipazar İlçe Başkanı Hüseyin Şahin, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır'ın geçtiğimiz günlerde ettikleri kavgaya yönelik düzenlediği basın toplantısında yalan ifadeler kullandığını belirterek, CHP Eskipazar ilçe teşkilatı olarak istifa ettiklerini sosyal medya hesabından duyurdu.
Abdullah Çakır - 02.07.2018
CHP Karabük Milletvekili Aksoy Mazbatasını Aldı
Karabük'te, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde CHP'den milletvekili seçilen Hüseyin Avni Aksoy mazbatasını aldı. Aksoy, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır ve beraberindeki partililer Karabük Adliyesine gelerek mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı Beytullah Özer'den aldı.
Abdullah Çakır - 29.06.2018
CHP'den Soylu'nun Açıklamalarına Tepki
Sakarya İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen toplantıda konuşan İl Yönetim Kurulu üyesi Sabri Anıl Özkan, Bartın'da CHP Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı, Zonguldak'ta CHP İl Başkan Vekili Hakkı Güney, Kocaeli'de CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Bolu'da CHP İl Başkanı Kazım Karsu ve Karabük'te CHP İl Başkanı Abdullah Çakır basın açıklamalarını okudu.
Abdullah Çakır - 27.06.2018
Karabük Valiliği Taşınıyor
Vali Çeber, resmi olmayan sonuçlara göre Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde AK Parti Karabük Milletvekilli seçilen Cumhur Ünal, Niyazi, Güneş ve AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz ile CHP Karabük Milletvekili seçilen Hüseyin Avni Aksoy ve CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır ile yaptığı toplantının ardından basınla bir araya geldi.
Abdullah Çakır - 23.06.2018
Karabük'te Partilerin Seçim Çalışmaları
Karabük milletvekili adayları Hüseyin Avni Aksoy, Sedat Karaoğu, Gülsüm Beniç ve partililerin katıldığı yürüyüş sonunda meydanda konuşan CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, başarılı bir seçim dönemi geçirdiklerini söyledi.
Abdullah Çakır - 16.06.2018
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
Milletvekili adayları Hüseyin Avni Aksoy, Sedat Karaoğlu ve Gülsün Beniç'in de katıldığı programda konuşan CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, bayramların bütünleştirme özelliğinin olduğunu söyledi.
Abdullah Çakır - 06.05.2018
Miras Tarla Yüzünden Tartıştığı Ağabeyini Öldürdü
SAMSUN'un Terme ilçesinde, Veysel Çakır (50), fındık tarlasının paylaşımı yüzünden tartıştığı ağabeyi Abdullah Çakır'ı (55) tabancayla vurup, öldürdü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdullah Çakır Haberleri | Abdullah Çakır Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Abdullah Çakır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Çakır kimdir, hayatı ve biyografisi. Büyük Zafer'in 97. yıl dönümü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.6.2021 12:36:03. #1.14#

title