ABDÜLKADİR AKSU HABERLERİ

Abdülkadir Aksu Haberleri

Abdülkadir Aksu haber, Abdülkadir Aksu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdülkadir Aksu 7.2.2016
Fehim Adak Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenaze namazına, çocukları ve yakınlarının yanı sıra TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Şeref Malkoç, eski Saadet Partisi Genel Başkanı Recai Kutan, eski bakanlardan Şevket Kazan, Abdülkadir Aksu, Murat Başesgioğlu, siyasetçiler ve vatandaşlar katıldı.
Abdülkadir Aksu: Eski Bakanlar Fabrika AçtıAbdülkadir Aksu 29.1.2016
Abdülkadir Aksu 29.1.2016
Eski Bakanlar İzmir'de Fabrika Açtı
Eski Bakanlar Abdülkadir Aksu ve Kutbettin Arzu, İzmir'de tekstil fabrikasının açılış törenine katıldı.
Abdülkadir Aksu 28.1.2016
Nihat Özdemir'in Eşi Gülseren Özdemir Son Yolculuğuna Uğurlandı
Gülseren Özdemir için Kocatepe Camii'nde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazına eşi Nihat Özdemir, kızı Ebru Özdemir, oğlu Batuhan Özdemir, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, eski Meclis Başkanı Cemil Çiçek ve Bülent Arınç, eski Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar ve Abdülkadir Aksu, eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Fenerbahçeli yöneticiler, Basketbol Federasyonu eski Başkanı Turgay Demirel, Galatasaray Kulübü eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, spor yorumcusu Rıdvan Dilmen ile çok sayıda kişi katıldı.
Abdülkadir Aksu 28.1.2016
Gülseren Özdemir İçin Kocatepe Camii'nde Cenaze Töreni
İş adamı Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir Ankara’da son yolculuğuna uğurlanıyor. Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Gülseren Özdemir için Kocatepe Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Özdemir'in eşi Nihat Özdemir, kızı Ebru Özdemir, oğlu Batuhan Özdemir, yakınları, iş dünyası, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, CHP milletvekili Mehmet Haberal, Rıdvan Dilmen, eski devlet bakanı Bülent Arınç, Mehmet Ağar, eski Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu ve Samanyolu Televizyonu Ankara Temsilcisi Abdullah Abdulkadiroğlu katıldı.
Abdülkadir Aksu 5.1.2016
İş Adamı Halis Toprak Son Yolculuğuna Uğurlandı
Eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Toprak'ın kendisinin hemşehrisi olduğunu dile getirerek, "Diyarbakır Lice'dendi.
Abdülkadir Aksu: Pakdemirli Toprağa VerildiAbdülkadir Aksu 2.1.2016
Abdülkadir Aksu 2.1.2016
Ekrem Pakdemirli Son Yolculuğuna Uğurlandı
İlahiyat Fakültesi Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, TBMM Başkanvekili Akif Hamzaçebi, eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, eski Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, siyaset ve ekonomi dünyasından çok sayıda kişi  ile vatandaşlar katıldı.
Abdülkadir Aksu 26.12.2015
İçişleri Eski Bakanı Aksu, Antalya'da Otel Açılışına Katıldı
İçişleri eski Bakanı Abdülkadir Aksu, Finike ilçesinde bir otelin açılışına katıldı.
Abdülkadir Aksu 14.12.2015
CHP'li Yarkadaş ve Erdem Şehir İçindeki Gişelerin Kaldırılması İçin Kanun Teklifi Verdi
8 Aralık 2006 tarihinde, dönemin İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Bayındırlık ve İskan Bakanı (o zamanki adıyla) Faruk Özak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başeskioğlu'nun katılımıyla Ulaşım Zirvesi yapıldığı vurgulanan gerekçede, "Mahmutbey ve Çamlıca gişelerinin ötelenmesi konusunda kararlar alındığı belirtilmiştir.
Abdülkadir Aksu 14.12.2015
İstanbul'daki Gişelerin Kaldırılması İçin Kanun Teklifi
8 Aralık 2006 tarihinde dönemin İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Bayındırlık ve İskân Bakanı (o zamanki adıyla) Faruk Özak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başeskioğlu’nun katılımıyla Ulaşım Zirvesi yapıldığı vurgulanan gerekçede, “Mahmutbey ve Çamlıca gişelerinin ötelenmesi konusunda kararlar alındığı belirtilmiştir.
Abdülkadir Aksu 22.11.2015
Cavit Şadi Pehlivanoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı
88 yaşında hayatını kaybeden Pehlivaoğlu için Kocatepe Camii'nde öğle namazını müteakip cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Cavit Şadi Pehlivanoğlu'nun oğulları Selçuk ve Seçkin Pehlivanoğlu ile yakınları başta olmak üzere Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, TBMM Başkan adayı İsmail Kahraman, eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, AK Parti Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Temsilcisi Şeref Malkoç, milletvekilleri, eski Bakanlar, eski milletvekilleri katıldı.
Abdülkadir Aksu 12.9.2015
AK Parti 5. Olağan Büyük Kongresi
MKYK listesinde 31 yeni isim AK Parti'nin bugün yapılan 5.Olağan Büyük Kongresi'nde mevcut MKYK üyelerinden 31 kişi listede yer almazken, bu isimler yerine 31 yeni isim görevlendirildi. MKYK'ya giren 31 isim şöyle: Ali Aydınlıoğlu, Alev Dedegil, Ayhan Sefer Üstün, Ayşenur Bahçekapılı, Aziz Babuşçu, Berat Albayrak, Binali Yıldırım, Burhan Kuzu, Cemil Çiçek, Efkan Ala, Faruk Çelik, Fatih Şahin, Fatma Betül Sayan Kaya, Galip Ensarioğlu, Mehmet Mehdi Eker, Mehmet Babaoğlu, Mehmet Doğan Kubat, Mehmet Erdem, Mehmet Özhaseki, Metin Doğan, Mustafa Ataş, Naci Ağbal, Nurettin Canikli, Ravza Kavakçı Kan, Recep Akdağ, Selçuk Özdağ, Selçuk Öztürk, Vedat Demiröz, Yalçın Akdoğan, Yaşar Karayel, Zeki Aygün oldu.  Mevcut MKYK'dan yeni listede yer almayanlar Mevcut MKYK'da görev yapan Abdülkadir Aksu, Ahmet Demircan, Ali Babacan, Beşir Atalay, Betül Birer, Bülent Arınç, Ekrem Erdem, Emine Çift, Fazilet Dağcı Çığlık, Haluk İpek, Hasibe Özlem Çepni, Hüseyin Çelik, Hüseyin Tanrıverdi, Lale Ersoy, Mazhar Bağlı, Mehmet Akın, Mehmet Şimşek, Mustafa Akış, Necla Hattapoğlu, Nureddin Nebati, Ömer Bolat, Osman Can, Reha Denemeç, Sadullah Ergin, Salih Kapusuz, Sema Kırcı, Şuay Alpay, Tülay Kaynarca, Yasin Aktay, Zelkif Kazdal, Zeynep Karahan Uslu yeni listede yer almadı.
Abdülkadir Aksu 11.9.2015
AK Parti 5. Olağan Büyük Kongresi'ne Doğru
İktidar partisi olan AK Parti ilk yerel seçim sınavını 28 Mart 2004'de verdi. İl Genel Meclisi seçim sonuçlarına göre, yüzde 41,67'lik oyla birinci oldu ve belediyeler bazındaki sonuçlara göre, bin 950 belediye kazandı.  AK Parti'yi iktidara taşıyan kadro AK Parti 1. Olağan Büyük Kongresi'ni 59. hükümetin kurulmasından yaklaşık 7 ay sonra 12 Ekim 2003'de yaptı ve genel başkanlığa geçerli oyların tamamını alan Erdoğan seçildi. Partinin ilk büyük olağan kongresinde, 50 kişilik Merkez Karar ve Yürütme Kurulu'na 59. hükümette görev yapan Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, devlet bakanları Beşir Atalay ve Ali Babacan, Adalet Bakanı Cemil Çiçek ile İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu seçildi.
Abdülkadir Aksu: Sanatçı Fikret Otyam İçin TörenAbdülkadir Aksu 11.8.2015
Abdülkadir Aksu 10.8.2015
Markopaşa Müzikali, Açıkhava'da Sahnelendi
Müzikali izlemeye gelenler arasında, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanı Abdurrahman Şen, eski bakanlardan Abdülkadir Aksu, oyuncu Cem Davran, Suna Yıldızoğlu, Hamdi Alkan, Zafer Ergin, ressam Bedri Baykam yer aldı.
Abdülkadir Aksu 10.7.2015
CHP'li Vekiller, Şehir İçindeki Gişelerin Kaldırılması İçin Kanun Teklifi Verdi
CHP İstanbul Milletvekilleri Barış Yarkadaş ve Eren Erdem, Anadolu Otoyolu üzerinde bulunan Anadolu (Çamlıca), Samandıra, Sultanbeyli, Kurtköy, Orhanlı ve Şekerpınar gişeleri ile Avrupa Otoyolu üzerinde bulunan Mahmutbey, Ispartakule, Avcılar, Esenyurt, Hadımköy, Çatalca, Kumburgaz ve Selimpaşa gişelerinin kaldırılması için kanun teklifi verdi. CHP İstanbul Milletvekilleri Barış Yarkadaş ve Eren Erdem, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı’nı Karayolları Trafik Kanunda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi verdi. İstanbul’daki karayollarının otoban geçiş gişelerinin kentsel yaşam kalitesini olumsuz yönde etkilediği belirtilen gerekçede, “Örneğin, Avcılar-Esenyurt (2 km), Anadolu Gişeleri- Samandıra (3,2 km) gibi kısa mesafelerde alınan ücretler, bu yolun sürücüler tarafından tercih edilmemesine, diğer noktalarda olduğu gibi sürücüleri ücretli olmayan karayoluna yönlendirmekte, bu da trafik sıkışmalarına ve aksamalarına neden olmaktadır.” denildi. 8 Aralık 2006 tarihinde, dönemin İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Bayındırlık ve İskân Bakanı (o zamanki adıyla) Faruk Özak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başeskioğlu’nun katılımıyla Ulaşım Zirvesi yapıldığı vurgulanan gerekçede, “Mahmutbey ve Çamlıca gişelerinin ötelenmesi konusunda kararlar alındığı belirtilmiştir.
Abdülkadir Aksu 30.6.2015
Erdoğan: Azınlık Hükümetinin Türkiye'nin Sıkıntılarına Çare Olamayacağı Kanaatindeyim
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, azınlık hükümetinin Türkiye'nin sıkıntılarına çare olamayacağı kanaatinde olduğunu belirterek, "Bir azınlık hükümetinin Türkiye'nin sıkıntılarına çare olamayacağı kanaatindeyim. Bu sürecin en sağlıklı şekilde yürümesini arzu ediyorum.
Abdülkadir Aksu: Demirel Son Yolculuğuna UğurlanıyorAbdülkadir Aksu 20.6.2015
Abdülkadir Aksu 19.6.2015
Abdullah Gül, TBMM'den Ayrıldı
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile görüştükten sonra TBMM’den ayrıldı. Gül, Erdoğan ile görüşmesinin ardından Meclis Başkanı’nın makamında bir süre daha Cemil Çiçek ile kaldı. Bu sırada görüşmeye AKP’nin deneyimli isimlerinden Abdülkadir Aksu, Salih Kapusuz, Necati Çetinkaya ve Kemalettin Göktaş da katıldı.
Abdülkadir Aksu 17.6.2015
9. Cumhurbaşkanı Demirel'in Vefatı
Demirel ailesinin yıllarca ikamet ettiği Güniz Sokak'taki evlerine, TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, milletvekilleri Abdülkadir Aksu, Necati Çetinkaya, Celal Doğan, Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar (ESAM) Başkanı Recai Kutan, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ceyhan Mumcu, Azerbaycan'ın da aralarında bulunduğu bazı ülkelerin Ankara büyükelçileri, eski siyasetçiler ve vatandaşlar taziye ziyaretinde bulundu.
Abdülkadir Aksu 7.6.2015
Ahmet Necdet Sezer ve Eşi Semra Sezer Oyunu Kullandı
AKSU DA AYNI OKULDA OYUNU KULLANDI Eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu da oyunu Gölbaşı Şahin Sevin İlkokulu'nda kullandı.
Şu an buradasınız: Abdülkadir Aksu Haberleri | Abdülkadir Aksu Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Abdülkadir Aksu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdülkadir Aksu kimdir, hayatı ve biyografisi. Gülen'in Eski Sağ Kolu: Akşener'i Çiller'e Cemaat Tavsiye Etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.8.2020 05:45:21. #1.14#
title