ABDÜLKADİR AKSU HABERLERİ

Abdülkadir Aksu Haberleri

Abdülkadir Aksu haber, Abdülkadir Aksu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdülkadir Aksu 15.7.2019
Eski milletvekili Karadeniz için TBMM'de tören
Törene, Karadeniz'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra TBMM İdare Amiri Orhan Yeğin, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu ile bazı Meclis personeli katıldı.
Abdülkadir Aksu 12.7.2019
Dengir Mir Mehmet Fırat'ın cenazesi (2)
Cenazeye Fırat'ın ailesi ve yakınları ile Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, eski başbakan yardımcıları Ali Babacan ve Beşir Atalay, eski bakanlar Abdülkadir Aksu, İsmet Yılmaz, HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, CHP TBMM Grup Başkanvekili Engin Özkoç ve bazı milletvekilleri katıldı.
Abdülkadir Aksu: Dengir Mir Mehmet Fırat'ın cenazesiAbdülkadir Aksu 12.7.2019
Abdülkadir Aksu 12.7.2019
Dengir Mir Mehmet Fırat, son yolculuğuna uğurlandı
Cenazeye Fırat'ın ailesi ve yakınları ile Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, eski başbakan yardımcıları Ali Babacan ve Beşir Atalay, eski bakanlar Abdülkadir Aksu, İsmet Yılmaz, HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, CHP TBMM Grup Başkanvekili Engin Özkoç ve bazı milletvekilleri katıldı.
Abdülkadir Aksu 19.6.2019
"31 Mart'ta bu belediyeyi hileyle kaybettik"
Viranşehirliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Necati Erol'un ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, eski milletvekilleri Mehmet Necati Çetinkaya ile Mehmet Akyürek, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Tüm Hukukçular Birliği Genel Başkanı Mustafa Kuran, dernek üyeleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Abdülkadir Aksu 28.5.2019
Yeni askerlik sistemine ilişkin kanun teklifi
Üç kamu bankasının yönetimine eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ile eski bakanlar Abdülkadir Aksu ve Faruk Çelik'in getirildiği ve Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın da Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kuruluna üye olarak atandığı yönündeki haberleri anımsatan Baş, bu atamaları "eski dostların satın alınması hamlesi" olarak nitelendirdi.
Abdülkadir Aksu 27.5.2019
VakıfBank'ın yönetim kurulu belirlendi
Vakıfbank, Abdülkadir Aksu, Abdi Serdar Üstünsalih ve Şahap Kavcıoğlunun 3 yıl süre ile görev yapmak üzere yönetim kurulu üyesi olarak seçilmesine karar verdi.
Abdülkadir Aksu 26.3.2019
Özhaseki: Muhtarın Telefonuna Çıkmayan Adamı İlk Günden Gönderirim
AK Parti'li Mehmet Özhaseki, yerel seçim çalışması kapsamında Birlik Vakfı'nın İller Bankası Sosyal Tesisleri'nde düzenlediği kahvaltılı toplantıya katıldı. Toplantıda Özhaseki'ye, TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, İçişleri eski Bakanı Abdülkadir Aksu, AK Parti Kurucu Üyesi Necati Çetinkaya, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım eşlik etti.
Abdülkadir Aksu 19.3.2019
Mevlüt Uysal: "Çanakkale Şehitlerinin Mücadele Ruhu Bize Örnek Olsun"- İbb Başkanı ve AK Parti...
Mevlüt Uysal: "Çanakkale şehitlerinin mücadele ruhu bize örnek olsun" İBB Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, "Çanakkale Zaferi'nin 104. Yılı" programına katıldı İSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Büyükçekmece AK Parti Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, Milliyetçi Hareket Partisi Büyükçekmece İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği "18 Mart Çanakkale Zaferi" Programı'na katıldı. Çanakkale Zaferi'nin önemine değinen Başkan Uysal, "Bir devletimiz varsa ve özgürsek Çanakkale'de şehit olanlara borçluyuz" dedi. Çanakkale Zaferi'nin 104. Yıl dönümünde MHP Büyükçekmece İlçe Teşkilatı "18 Mart Çanakkale Zaferi" anma programı düzenledi. Kur'an-ı Kerim Tilavetiyle başlayan program, "18 Mart Çanakkale" savaşı kısa belgeselinin ardından Azerbaycanlı Şarkıcı Azerin'in söylediği Çanakkale ve Milli Mücadele Dönemi'ni anlatan türkülerle sona erdi. MHP Büyükçekmece İlçe Başkanı Erdem Aydın'ın ev sahipliğinde gerçekleşen programa, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, geçmiş dönem İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanı Murat Çelik ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Abdülkadir Aksu 18.3.2019
Mevlüt Uysal, Çanakkale Şehitlerinin Mücadele Ruhu Bize Örnek Olsun
Çanakkale Zaferi'nin 104. Yıl dönümünde MHP Büyükçekmece İlçe Teşkilatı '18 Mart Çanakkale Zaferi' anma programı düzenledi. Kur'an-ı Kerim Tilavetiyle başlayan program, '18 Mart Çanakkale' savaşı kısa belgeselinin ardından Azerbaycanlı Şarkıcı Azerin'in söylediği Çanakkale ve Milli Mücadele Dönemi'ni anlatan türkülerle sona erdi. MHP Büyükçekmece İlçe Başkanı Erdem Aydın'ın ev sahipliğinde gerçekleşen programa, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, geçmiş dönem İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanı Murat Çelik ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Abdülkadir Aksu 18.3.2019
Mevlüt Uysal: Albatros'u İmara Açmak Büyükçekmece'ye İhanet
İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, Büyükçekmece sahilinde vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Uysal, 'Albatros Parkı, Büyükçekmece'de nefes alınabilecek tek yeşil alan olarak görünüyor. Maalesef bu alanı da turizm, ticaret alanı ve alışveriş merkezi olarak satmışlar. Burayı bu şekilde katletmek resmen Büyükçekmece'ye ihanet' dedi.  31 Mart seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, Büyükçekmece Albatros Sahili'nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Uysal'a, eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu da eşlik etti.
Abdülkadir Aksu 17.3.2019
Özhaseki: "Gittiğin Mahalleye Çabuk Alışmışsın"
"Gittiğin mahalleye çabuk alışmışsın" Özhaseki, CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'ı da projesi olmamakla ve belediyeciliği bilmemekle eleştirerek sözlerini şöyle sürdürdü: "Bir algı operasyonu, 'Ben mağdurum.' diye ağlak ağlak geziyor ortalarda. Böyle bir şey olur mu? Niye mağdursun? Birkaç gün önce gazetelere bir haber yansıdı. Emin olun ben de gazetelerden okudum. Oraya baktığımız zaman çok da mağdur birisine benzemiyor. İş takipçiliği var, sahte senet takipçiliği var, mahkeme kararı da kesinleşmiş. Yargıtay'da da 5 bin lira ceza yazmışlar. Yargıtay'da kesinleştirmiş. Nasıl mağdursun sen? En sonunda bütün bunlara cevap vereceği halde çıkmış diyor ki 'AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve Özhaseki yok mu onlar bana kumpas kurdu.' diyor. Bu kadar yalan olur mu? Gittiğin mahalleye çabuk alışmışsın. Kılıçdaroğlu çok yalan söylemesiyle meşhur, ben bunu ispat ettim. Onlarca dava kazandım. Parayla da sucuk ve döner dağıttım. Sen de gittiğin mahalleye çabuk alışmışsın." Özhaseki, ardından Meslekte Birlik Mühendisler Grubu üyeleri ile Altınpark ANFA Salonu'nda bir araya geldi. Özhaseki'ye eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, AK Parti Kurucu Üyesi Necati Çetinkaya ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım eşlik etti.
Abdülkadir Aksu 16.3.2019
Özhaseki: Onları Destekleyen Kandil ve Pensilvanya Var (3)
'BÖLÜŞÜMDE KAVGA ÇIKTI' Özhaseki, bugünkü temaslarının ardından Meslekte Birlik Mühendisler Grubu üyeleri ile Altınpark ANFA Salonu'nda bir araya geldi. Özhaseki'ye burada eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, AK Parti Kurucu Üyesi Necati Çetinkaya ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım eşlik etti.
Abdülkadir Aksu: Turgutluspor, Belek'te Kampa GirdiAbdülkadir Aksu 3.1.2019
Abdülkadir Aksu 25.11.2018
Başlığı Düzelterek Yeniden) - Yelda Demirören ile Haluk Kalyoncu'nun Nişan Yüzüklerini...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan'ın yanı sıra Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak, Turkuvaz Medya CEO'su Serhat Albayrak ve eşi Şule Albayrak, İçişleri eski Bakanı Abdülkadir Aksu nişan törenine katıldı.
Abdülkadir Aksu: Troya, Dünya Prömiyerini YaptıAbdülkadir Aksu 10.11.2018
Abdülkadir Aksu 9.11.2018
Troya, Dünya Prömiyerini Yaptı
Eserin ATO Congresium'daki dünya prömiyerine, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu ile çok sayıda davetli katıldı.
Abdülkadir Aksu 31.8.2018
Gölbaşı Şehir Parkı Törenle Açıldı
Açılışa, AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yeğin, Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan, eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik, İYİ Parti İlçe Başkanı Mahmut Aksoy, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Şu an buradasınız: Abdülkadir Aksu Haberleri | Abdülkadir Aksu Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Abdülkadir Aksu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdülkadir Aksu kimdir, hayatı ve biyografisi. 2. Uluslararası Midyat Kültür ve Sanat Festivali başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.8.2020 04:03:41. #1.15#
title