ABDÜLHAMİT GÜL HABERLERİ

ABDÜLHAMİT GÜL HABERLERİ

Abdülhamit Gül haber, Abdülhamit Gül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdülhamit Gül - 31.8.2020
Son dakika haber... Adalet Bakanı Gül'den yeni adli yıl mesajı Açıklaması
Son dakika haberi... Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Umuyorum ki yeni adli yıl, hak ve hürriyetlerin teminatı olan hukuk devleti ilkesini daha da güçlendirme yılı olacaktır.
Abdülhamit Gül - 31.8.2020
flaş
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: Yeni adli yıl, hak ve hürriyetlerin teminatı olan hukuk devleti ilkesini daha da güçlendirme yılı olacaktır.
Abdülhamit Gül - 31.8.2020
Adalet Bakanı Gül: "Yeni adli yıl, test süreci başarıyla devam eden 'e-duruşma'nın pilot olarak...
Adalet Bakanı Gül: "Yeni adli yıl, test süreci başarıyla devam eden 'e-duruşma'nın pilot olarak uygulanıp yaygınlaştırılacağı bir dönem de olacaktır.
Abdülhamit Gül - 31.8.2020
Son dakika gündem: Adalet Bakanı Gül: "Yeni adli yıl, hak ve hürriyetlerin teminatı olan hukuk devleti ilkesini daha...
Son dakika haberleri... Adalet Bakanı Gül: "Yeni adli yıl, hak ve hürriyetlerin teminatı olan hukuk devleti ilkesini daha da güçlendirme yılı olacaktır.
Abdülhamit Gül - 31.8.2020
Kuzey Makedonya'da yeni hükümet güvenoyu aldı
Kuzey Makedonya'da kurulan koalisyon hükümeti Meclisten güvenoyu aldı.
Abdülhamit Gül - 30.8.2020
Son dakika haberleri | Adalet Bakanı Gül: "Avrupa'da yayılan ırkçı İslam düşmanlığına karşı adalet ve hukukun süratle...
Son dakika gündem haberine göre Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Avrupa'da yayılan ırkçı İslam düşmanlığına karşı adalet ve hukukun süratle harekete geçmesi beklentimizdir, takipçisi olacağız" dedi.
Abdülhamit Gül - 30.8.2020
Son dakika haberi: Adalet Bakanı Gül'den Kur'an-ı Kerim'e yönelik saldırılara tepki Açıklaması
Bir son dakika haberine göre Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Avrupa'da Kur'an-ı Kerim'e yönelik saldırılara ilişkin, "Yeni Zelanda'da Müslüman kardeşlerimize yönelik terör eylemi de benzer zihinlerin ürünüydü.
Abdülhamit Gül - 30.8.2020
Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı tebriklerini kabul etti
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı tebriklerini kabul etti.
Abdülhamit Gül - 29.8.2020
Adalet Bakanı Addulhamit Gül'den 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı Açıklaması
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Akdeniz'de en uzun kıyısı olan Türkiye'nin içinde bulunmadığı herhangi bir anlaşmanın uluslararası hukukta hiçbir geçerliliği yoktur.
Abdülhamit Gül - 29.8.2020
Son dakika! Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'den 30 Ağustos mesajı
Son dakika haberi: Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Akdeniz'de en uzun kıyısı olan Türkiye'nin içinde bulunmadığı herhangi bir anlaşmanın uluslararası hukukta hiçbir geçerliği yoktur.
Abdülhamit Gül - 29.8.2020
Son dakika haberi | Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'den "Doğu Akdeniz" açıklaması Açıklaması
Son dakika haberleri: Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Doğu Akdeniz'deki gelişmelere ilişkin, "Biz bu ülkenin menfaatini havada, karada, denizde nerede olursa olsun, bedeli ne olursa olsun korumaya devam edeceğiz, bundan kimsenin kuşkusu olmasın.
Abdülhamit Gül - 29.8.2020
Son dakika haberi | Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gaziantep'te soruları yanıtladı Açıklaması
Son dakika haberleri: Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, yeni adli yılla ilgili "Sağlıklı şekilde adalet hizmeti verebilmek için tüm tedbirler alındı.
Abdülhamit Gül - 29.8.2020
Son dakika haber: Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: "(İstanbul Barosu'nun astığı fotoğraf) Baronun illegal ve marjinal...
Gelen son dakika haberine göre Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: "(İstanbul Barosu'nun astığı fotoğraf) Baronun illegal ve marjinal yapıların arka bahçesi olması kabul edilemez."
Abdülhamit Gül - 29.8.2020
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: "(Yeni adli yıl) Sağlıklı şekilde adalet hizmeti verebilmek için tüm...
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: "(Yeni adli yıl) Sağlıklı şekilde adalet hizmeti verebilmek için tüm tedbirler alındı.
Abdülhamit Gül - 27.8.2020
Son dakika haberleri: Adalet Bakanı Gül'den başsavcılıklara korona virüs uyarısı
Bir son dakika haberine göre Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, 1 Eylül'de başlayacak adli yılla birlikte adliyelerde yeni tip korona virüse karşı tedbirlere uyulması konusunda başsavcılıkları uyardı.
Abdülhamit Gül - 26.8.2020
Erdoğan, Malazgirt Zaferi'nin 949. yıl dönümü kutlama programında konuştu: (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'nin artık sabrı sınanacak, kararlılığı, imkanları ve cesareti test edilecek bir ülke olmadığını herkesin görmesini istiyoruz.
Abdülhamit Gül - 25.8.2020
Almanya'da "şirket iflas kurallarında" tarihi revizyon
Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz, koalisyon hükümetinin ortaklarının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle şirketlerin iflas başvurusuna ilişkin kanunun askıya alma süresinin uzatılması konusunda anlaştığını bildirdi.
Abdülhamit Gül - 25.8.2020
Tunus'ta hükümeti kurmakla görevlendirilen Meşişi yeni kabineyi açıkladı
Tunus'ta hükümeti kurmakla görevlendirilen Hişam el-Meşişi, 25 bakan 3 devlet katibinin yer aldığı yeni bağımsız teknokrat hükümet oluşturduğunu açıkladı.
Abdülhamit Gül - 24.8.2020
Son dakika haber!
Son dakika gündem haberine göre Lübnan'da eski Başbakan Refik Hariri'nin öldürülmesine ilişkin davada suçlu bulunan Selim Cemil Ayyaş'ın mensubu olduğu Hizbullah örgütünce teslim edilip edilmeyeceği sorusu gündemdeki yerini koruyor.
Abdülhamit Gül - 22.8.2020
Son dakika haberi: Batı Afrikalı liderler Mali'de çözüm arıyor
Son dakika haberleri: Mali'de askeri cuntanın Cumhurbaşkanı İbrahim Boubacar Keita'yı devirmesinin ardından Batı Afrikalı liderler bölgede çözüm arayışını sürdürüyor.
Abdülhamit Gül - 22.8.2020
Son dakika haberi: Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'den "kadın cinayetleri" açıklaması Açıklaması
Son dakika habere göre Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Kadın cinayetleri bir terör eylemidir ve bu eylemlere karşı hepimiz topyekün şekilde mücadele etmek zorundayız." dedi.
Abdülhamit Gül - 22.8.2020
Son dakika gündem: Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: "Nasıl ülkemizin bir çakıl taşını veremezsek, feda edemezsek, mavi...
Son dakika haberi: Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: "Nasıl ülkemizin bir çakıl taşını veremezsek, feda edemezsek, mavi vatanımızdan da verilecek bir damla su yoktur ve bunu egemenlik hakkı olarak sonuna kadar koruyacağız."
Abdülhamit Gül - 22.8.2020
Son dakika gündem: Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: "Kadın cinayetleri bir terör eylemidir ve bu eylemlere karşı hepimiz...
Son dakika gündem haberine göre Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: "Kadın cinayetleri bir terör eylemidir ve bu eylemlere karşı hepimiz topyekün mücadale etmek zorundayız."
Abdülhamit Gül - 21.8.2020
Bakanlardan, Karadeniz'deki doğal gaz rezervi keşfi için tebrik mesajları
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesaplarından Sakarya Gaz Sahası'ndaki...
Abdülhamit Gül - 21.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan "müjde"yi açıkladı: (3)
Şu an itibariyle 9 derin deniz sondajının tamamlandığını aktaran Erdoğan, sözlerini şöyle tamamladı: "Kararlılıkla bunlar devam edecek. Sayın Bakanımızın da ifade ettiği gibi öyle ülkelerle çalıştık ki bunlar marka isimlerdi. BP'den Shell'e kadar. 100-150 arama yapıp, netice alamayıp, ondan sonra dönüp gittiler. Bunlar bizden bir kuruş para almadılar, bütün harcama kendilerinden. Yani bu iş öyle çok rahat değil ama bu işin kaderinde bu var. Biz şu an kendi gemilerimizle gerek sismik araştırmayı gerek sondaj çalışmalarını yaptığımız için maliyetleri ciddi manada düşürmüş vaziyetteyiz ve bu şekilde de yolumuza devam ediyoruz. Tabi bütün temennimiz 2023'e kadar kararlılıkla bu çalışmayı sürdürüp, neticeyi almak. Tüm ekibi dün de Ankara'da dinledim, bize verdikleri umutlar 2023 için bizim de geleceğimize ciddi anlamda bir perspektif tuttu. Arkadaşlarımıza şahsım ve milletim adına teşekkür ediyorum. Kanuni de devreye girdikten sonra Karadeniz'de sadece Fatih ile değil Kanuni ile de yola devam edilecek. Belki yeri gelecek Doğu Akdeniz'deki çalışmalarımızda farklı adımlar atacağız, çalışmalar yapacağız. Yani biz petrolde, doğal gazda varız diyeceğiz. Onun için de günümüz hayırlı olsun diyorum. Tekrar gerek Berat gerek Fatih Beye gerek Türkiye Petrolleri'nin tüm yöneticilerine bakan yardımcılarına şahsım ve milletim adına şükranlarımı sunuyorum." Toplantıda, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ile diğer yetkililer hazır bulundu.
Abdülhamit Gül - 21.8.2020
Araban ve Yavuzeli belediye başkanlarından, Adalet Bakanı Gül'ü ziyaret etti
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Araban Belediye Başkanı Hasan Doğru ve Yavuzeli Belediye Başkanı Mustafa Kemal Sakaroğlu'nun makamında kabul etti.
Abdülhamit Gül - 21.8.2020
Son dakika haber | Kilis'te kadın doktora tehdit ve şantaj iddiasında bulunan şüpheli gözetim altına alındı
Gelen son dakika haberine göre Kilis'te bir kadın doktora yönelik yapılan tehdit ve şantaj iddiasına yönelik şüpheli hakkında Kilis Sulh Ceza Hakimliğince, Adana Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde gözetim altına alınmasına karar verildi.
Abdülhamit Gül - 20.8.2020
Kilis'teki kadın doktora tehdit ve şantaj iddiası şüphelisi gözetim altına alındı
Kilis Cumhuriyet Başsavcılığının başvurusu üzerine, kentteki bir kadın doktora yönelik tehdit ve şantaj iddiasına konu şüpheli, hakkında 6 ay uzaklaştırma kararı verilip, Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde gözetim altına alındı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Abdülhamit Gül Haberleri | Abdülhamit Gül Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Abdülhamit Gül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdülhamit Gül kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Gül, AİHM Başkanı Spano ile görüştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 00:24:37. #1.14#
title