ABDİ SERDAR ÜSTÜNSALİH HABERLERİ

Abdi Serdar Üstünsalih Haberleri

Abdi Serdar Üstünsalih haber, Abdi Serdar Üstünsalih son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdi Serdar Üstünsalih - 19.9.2015
Maçın Ardından
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, Galatasaray maçında hakem Cüneyt Çakır'ın ortaya koyduğu performansı beğenmediğini söyledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 19.9.2015
Trabzonspor-Galatasaray Maçının Ardından (2)
Üstünsalih: TARAFTARLAR CÜNEYT ÇAKIR'A MAÇI KÖTÜ YÖNETTİĞİ İÇİN TEPKİ GÖSTERDİ Trabzonspor Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, karşılaşmanın ikinci yarısında Denayer'in eline çarpan topla ilgili olarak, "Kesinlikle penaltı.
Abdi Serdar Üstünsalih - 19.9.2015
Üstünsalih: "Cüneyt Çakır'ın Performansını Beğenmedim"
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, hakem Cüneyt Çakır’ın performansını beğenmediklerini belirterek, penaltı pozisyonunun kesinlikle penaltı olduğunu söyledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 19.9.2015
Abdi Serdar Üstünsalih: Hakem Bir Takımın Kaderiyle Oynadı
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, Erkan Zengin’in ceza sahası içerisinde attığı pası eliyle kesen Denayer’in pozisyonuna penaltı vermediği gerekçesiyle hakem Cüneyt Çakır’a tepki gösterdi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 19.9.2015
Trabzonspor-Galatasaray Maçından Notlar
  -Mbia ve Sürmeneli'ye ödül Trabzonspor taraftarları tarafından ağustos ayının futbolcusu seçilen Mbia'ya kulüp başkan yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, maç öncesi ödülünü verdi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 19.9.2015
Trabzonspor-Galatasaray Notları
AĞUSTOS AYININ FUTBOLCUSU MBİA Trabzonspor taraftarlarının oylarıyla Ağustos ayının futbolcusu Stephane Mbia seçildi. Mbia'ya ödülünü karşılaşma öncesinde Trabzonspor Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih verdi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 23.8.2015
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Üstünsalih Açıklaması
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, hiçbir kulüple ve camiayla sorunları olmadığını, sadece Fenerbahçe ile sorunlar yaşadıklarını söyledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 23.8.2015
Maçın Ardından
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, Spor Toto Süper Lig'de deplasmanda Beşiktaş'ı 2-1 yendikleri maçta, şampiyonluğa aday olduklarını gösterdiklerini söyledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 23.8.2015
Üstünsalih: "Şampiyonluğa Oynayan Bir Takım Seyredeceğiz"
Trabzpnspor Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, "Çok renkli bir Trabzonspor seyredeceğiz.
Abdi Serdar Üstünsalih - 23.8.2015
Abdi Serdar Üstünsalih: Kazanan Biz Olduk, Mutluyuz
Süper Lig'in 2. haftasında Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Beşiktaş'a karşı aldıkları 2 - 1'lik galibiyet sonrası açıklamalarda bulunan Trabzonspor Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Abdi Serdar Üstünsalih, karşılaşmanın sonunda kazananın kendileri olduğu için mutlu olduklarını söyledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 12.7.2015
Futbol: Hazırlık Maçı
  Hacıosmanoğlu da izledi   11 günlük Hollanda kampını yarın tamamlayacak bordo-mavili takımın karşılaşmasını kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu da izledi.  Dün akşam kampı ziyaret eden Hacıosmanoğlu, birlikte geldiği Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Usta ve kulüp başkan yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih ile saha kenarından karşılaşmayı takip etti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 27.6.2015
Trabzonspor'da Hacıosmanoğlu Krizden Çıkış Formülü Arıyor
Yönetimde kalan Asbaşkan Ali Kemal Başaran, Başkan Yardımcıları Abdi Serdar Üstünsalih, Ali Uzunay, Yakup Aslan, Genel Sekreter Köksal Güney, Genel Sayman Engin Hacısalihoğlu, üyeler Onur İncehasan, Mehmet Terzi ve Erol Ağaoğlu ile önümüzdeki hafta Trabzon'a bir araya gelecek olan Hacıosmanoğlu'nun, ilk günkü kararının aksine kongreye gitmeye sıcak bakmadığı belirtildi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 27.6.2015
Kahyaoğlu, "Trabzon'da Yürümeye Korkuyorum"
TRABZONSPOR YÖNETİMİ 10 KİŞİ KALDI Trabzonspor Kulübü'nün 25-26 Mayıs 2013'te gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulunda göreve gelen 22 kişilik yönetim kurulundan daha önce çeşitli sebeplerle İrfan Coşkun, Osman İlyas, Yaşar Aşçıoğlu, Sebahattin Çakıroğlu, Engin Kara, Mehmet Uğur Bozoğlu ve Murat Türköz Asil, Çetin Kansız dek üyelikten ayrılmıştı. TFF seçimlerini ardından ise Köksal Sadıklar, Amhet Emre Turan, Ömer Demir ve Seyfettin Tayfun Kahyaoğlu istifa etmesinin ardından bordo-mavili kulüpte 10 idareci görevini sürdürüyor. Bu isimler ise şöyle: İbrahim Hacıosmanoğlu, Ali Kemal Başaran, Ali Uzunay, Abdi Serdar Üstünsalih, Yakup Aslan, Köksal Güney, Engin Hacısalihoğlu, Onur İncehasen, Erol İbrahimağaoğlu ve Mehmet Terzi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 21.5.2015
Trabzonspor'dan O Haberlere Tepki
Trabzonspor Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, "Oyuncularımızın alacaklarını alamadığı için serbest kaldıkları yönünde yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.
Abdi Serdar Üstünsalih - 20.5.2015
Trabzonspor'dan "Yabancı Oyuncular Serbest Kaldı" İddiasına Karşı Açıklama
Trabzonspor Kulübü'nün mali işlerden sorumlu başkan yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, yabancı oyuncularının alacaklarını alamadıkları için serbest kaldıkları yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 20.5.2015
Trabzonspor'da Yabancı Oyuncuların Serbest Kaldığı İddiası
Trabzonspor Kulübü'nün mali işlerden sorumlu başkan yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, yabancı oyuncularının alacaklarını alamadıkları için serbest kaldıkları yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 20.5.2015
Trabzonspor'da Sakatların Son Durumu
Bordo mavili kulüpten sakatlığı devam eden oyuncuların durumuyla ilgili yapılan açıklamada, şu bilgiler verildi: "Sağ diz ön çapraz bağ total rüptürü tanısı konan oyuncumuz Jose Bosingwa ile yapılan görüşmeler neticesinde Portekiz’de artroskopik ön çapraz bağ tamiri geçirmek üzere ülkesine gitmiştir. Sol kasık bölgesinde kas ve tendon yırtığı tanısıyla sezonu kapatan oyuncumuz Yatabare’nin tedavisi planlanan şekilde devam etmektedir. Sol kalf bölgesinde soleus kas grubunda ikinci derece yırtık tanısı konan oyuncumuz Sefa Yılmaz’ın tedavisi ve özel saha ve salon çalışma programı planlanan şekilde devam ekmekte olup hafta sonu oynanacak olan Balıkesirspor maçına yetiştirilmeye çalışılmaktadır. Sağ ayak tarak kemiğindeki kırık sebebiyle opere edilen oyuncumuz Aytaç Kara’nın planlanan tedavi programı devam etmekte olup, oyuncumuz koltuk değneklerinden bağımsız olarak normal yürüme paternine başlamıştır. Yapılacak son kontrolleri neticesinde 2 hafta sonra koşulara başlaması planlanmaktadır. Geçen hafta bel problemi sebebiyle kadrodan çıkartılan Oscar Cardozo’nun tedavisi planlanan şekilde devam ekmekte olup, saha çalışmalarına başlamıştır. Cardozo hafta sonu oynanacak olan Balıkesirspor maçına yetiştirilmeye çalışılmaktadır. Eskişehirspor maçında sol arka adalesinden sakatlanarak ikinci yarıya devam edemeyen oyuncumuz Deniz’in yapılan muayene ve tetkikleri neticesinde biseps femoris kasında ikinci derece kas yaralanması (yırtığı) tanısı konulmuş olup, tedavisine başlanmıştır. Bir süredir burnundan nefes alma güçlüğü sıkıntısı yaşayan oyuncumuz Erkan Zengin’in yapılan ayrıntılı muayene ve tetkikleri neticesinde burnunda nazal deviasyon tanısı konulmuş olup kendisine 1 gün önce küçük bir cerrahi müdahale uygulanmış olup, yapılacak son kontroller neticesinde özel bir maskeyle çalışmalara başlaması planlanmaktadır.” YABANCILARIN SERBEST KALDIĞI İDDİASINA YALANLAMA Öte yandan, Trabzonspor’daki yabancı oyuncuların alacaklarını tahsil edemediği için serbest kaldıkları yönünde çıkan haberlere yalanlama geldi. Bordo mavili kulübün Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, iddialarla ilgili yaptığı açıklamada, “Oyuncularımızın alacaklarını alamadığı için serbest kaldıkları yönünde yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.
Abdi Serdar Üstünsalih - 20.5.2015
Trabzonspor'dan Yabancılarıyla İlgili Açıklama
– TRABZONSPOR Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, bazı internet sitelerinde yabancı oyuncuların alacakları ödenmediği için serbest kaldığı yönünde çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı.
Abdi Serdar Üstünsalih - 6.3.2015
Trabzonspor Yönetiminde Kongreye Onay Çıkmadı
Yargıtay'da yönetimin görev süresiyle ilgili dava karar yazım aşamasındayken, yönetim içinde kongre isteyenler, iddiaya göre geçtiğimiz ay bir oylama yaptırdı. Özellikle kulübün transfer harcamalarından rahatsızlığıyla bilinen Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih ve yönetimin Trabzon kanadının etkili ismi Başkan Yardımcısı Ali Kemal Başaran'ın kulübün önünü açmak için kongreye gitme isteğinde bulunduğu belirtildi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 8.1.2015
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Üstünsalih'ten "Üst Otorite" İsteği
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih yönetimlerin bir spor denetleme ve düzenleme kurumuna ihtiyaç olduğunu bildirdi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 8.1.2015
Üstünsalih, Mali Yönden Kulüpleri Uyardı, Reçeteyi Sundu
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, hastalanmış kulüp ekonomilerinin bir an önce karantina altına alınıp tedavi edilmesi gerektiğini söyledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 8.1.2015
Üstünsalih: Türk Sporu Büyük Bir Ekonomik Buhrana Doğru Sürükleniyor
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, spor kulüplerinin 2000’li yıllarda bankacılık sektöründe yaşanan kriz gibi büyük bir ekonomik buhrana doğru sürüklendiğini söyledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 7.1.2015
Trazonspor'da Yeni Transfer Rotası
Bu arada yönetim kurulundan da özellikle mali işlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih'in yüksek maliyetli transferlere kulübün bütçesini gerekçe göstererek karşı çıktığı ileri sürüldü.
Abdi Serdar Üstünsalih - 20.12.2014
Trabzonspor'da Yönetim Kurulu İbra Edildi
Genel kurulda kulüp başkan yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, kulübün mali ve idari raporlarını okudu.
Abdi Serdar Üstünsalih - 20.12.2014
Trabzonspor Kulübü'nün Olağan Mali Genel Kurulu
Genel kurulda kulüp başkan yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, kulübün mali ve idari raporlarını okudu.
Abdi Serdar Üstünsalih - 15.12.2014
Üstünsalih: Aklımızdan Feyenoord Geçiyordu, Napoli ile Eşleştik
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, UEFA Avrupa Ligi 2. turunda, performans olarak kendilerine benzeyen bir rakiple eşleştiklerini söyledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 15.12.2014
Varşova'ya Gitmeyi Planlıyoruz"
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Üstünsalih: "Daha sıcak iklimlerde oynayıp, mayıs ayında tekrar Varşova'ya gitmeyi planlıyoruz" "Kuradan memnunuz. Şansımızın yüzde 80 olduğunu düşünüyorum"
Abdi Serdar Üstünsalih - 15.12.2014
Trabzonspor'dan Kura Değerlendirmesi: "Amacımız Final"
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, UEFA Avrupa Ligi 2'nci turunda İtalya'nın Napoli takımıyla eşleşmeleri konusunda, "Aklımızdan Feyenoord geçiyordu.
Abdi Serdar Üstünsalih - 15.12.2014
Trabzonspor'un Hedefi UEFA Avrupa Ligi'nde Final
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, UEFA Avrupa Ligi’nde amaçlarının finale yürümek olduğunu söyledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 11.12.2014
Legia Varşova-Trabzonspor Maçından Notlar
Yönetim kurulundan karşılaşmaya kulüp başkan yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, yöneticiler Murat Türköz, Erol Ağoğlu ve Onur İncehasan izledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 11.12.2014
Legia Varşova-Trabzonspor Maçından Notlar
Yönetim kurulundan karşılaşmaya kulüp başkan yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, yöneticiler Murat Türköz, Erol Ağoğlu ve Onur İncehasan izledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 25.10.2014
Trabzonspor Divan Kurulu Toplantısı
Trabzonspor'un Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih de yaptığı konuşmada, 1,5 yıl önce görevi devraldıklarını vurgulayarak, göreve geldikleri zaman borcu azaltma çabası içerisinde olduklarını ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Abdi Serdar Üstünsalih Haberleri | Abdi Serdar Üstünsalih Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Abdi Serdar Üstünsalih haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdi Serdar Üstünsalih kimdir, hayatı ve biyografisi. Şampiyon Vakıfbank Basınla Buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 08:34:09. #1.15#
title