ABDİ SERDAR ÜSTÜNSALİH HABERLERİ

Abdi Serdar Üstünsalih Haberleri

Abdi Serdar Üstünsalih haber, Abdi Serdar Üstünsalih son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdi Serdar Üstünsalih - 27.11.2019
VakıfBank'a uluslararası piyasalardan 730 milyon dolar kaynak
Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, kredi tutarının yüzde 125 seviyesine yakın şekilde, fazladan talep geldiğine dikkati çekti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 21.11.2019
VakıfBank gençleri kod yazmaya davet ediyor
"Gençlerin yeteneğine güveniyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, teknolojiyle ilgili anahtar kelimelerinin "değişim" olduğunu, teknolojiden, hayatta bir şeyleri değiştirmesini beklediklerini ifade etti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 19.11.2019
VakıfBank Sky Limit'le sınırları müşteri belirleyecek
Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "Kısa süre önce devreye aldığımız 'VBanko Çek'in ardından geliştirdiğimiz SKY Limit ile Türkiye ekonomisine güçlü desteğimizi sürdürüyoruz" ifadesini kullandı.
Abdi Serdar Üstünsalih - 08.11.2019
VakıfBank, 9 ayda 1 milyar 522 milyon TL net kar elde etti
"Milli ekonomimizin 'yanındaki güç' olduğumuzu bir kez daha kanıtladık" Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, 2019 yılının dokuz ayında ulaştıkları 387 milyar TL toplam aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin 4.
Abdi Serdar Üstünsalih - 04.11.2019
VakıfBank efsanesi Gözde Kırdar'ın 2 numaralı forması emekli edildi
VakıfBank Spor Sarayı'nda gerçekleşen törene VakıfBank Genel Müdürü ve VakıfBank Kulübü Başkanı Abdi Serdar Üstünsalih, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) Asbaşkanı Özkan Mutlugil, VakıfBank Başantrenörü Giovanni Guidetti, Eczacıbaşı VitrA Başantrenörü Marco Aurelio Motta, sarı-siyahlı kulübün yönetim kurulu üyeleri ve oyuncuların yanı sıra davetliler katıldı.
Abdi Serdar Üstünsalih - 04.11.2019
Gözde Kırdar'ın forması emekli edildi
Abdi Serdar Üstünsalih: "Görevimiz yeni Gözde'ler yetiştirmek""VakıfBank olarak kızlarımızın 'yanındaki gücüz' "Gözde Kırdar: "VakıfBank'ta hayallerimden öte bir kariyer yaşadım""Üzerimde emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum"Sezer AFŞAR / İstanbul, - VakıfBank Spor Kulübü altyapısında...
Abdi Serdar Üstünsalih - 16.10.2019
VakıfBank'tan 417 milyon dolarlık yeni kaynak
Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, seküritizasyon programı kapsamında gerçekleştirilen 417 milyon dolar tutarındaki işlemin bu yıl gerçekleştirdikleri ilk seküritizasyon işlemi olduğuna dikkati çekerek, "Her zaman olduğu gibi sektördeki öncü duruşumuzu koruyarak bu alanda Türkiye'deki ilk işlemi tamamladık.
Abdi Serdar Üstünsalih - 10.10.2019
"Teminat mektubunun güvenini çekin dolaşımıyla birleştirdik"
Vakıfbank Genel Müdürü ve Güneş Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Abdi Serdar Üstünsalih, "Ticaret erbabının önemli sorunlarından birini çözüme kavuşturacak olan VBanko çek ürünümüzü geliştirdik.
Abdi Serdar Üstünsalih - 08.10.2019
"En iyi bankalarla rekabet edebilecek güce sahibiz"
Vakıfbank Genel Müdürü ve Güneş Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Abdi Serdar Üstünsalih, uzun yıllardır süren çalışmaların bir meyvesi olarak kendi yazılımlarını üreten, sektöre öncülük eden bir finans grubu olduklarını belirterek, "Gönül rahatlığıyla ifade edebilirim ki bugün ülkemizde...
Abdi Serdar Üstünsalih - 07.10.2019
VakıfBank, ticaretin dünyasını "VBanko Çek" ile değiştirecek
"Her bir çek için banka olarak ödeme garantisi sunuyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, yeni uygulama ile firma özelinde finansal durum ve çek ödeme performansı birlikte değerlendirilerek "Çek Garanti Limiti" tespit ettiklerini bildirdi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 25.09.2019
VakıfBank Türkiye'de bir ilki daha gerçekleştirdi
Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, işlemin başarılı bir şekilde tamamlandığına dikkati çekerek, "725 milyon TL tutarında, 10 yıl vadeli, 5.
Abdi Serdar Üstünsalih - 25.09.2019
VakıfBank Türkiye'de bir ilki daha gerçekleştirdi
VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "Türk bankaları arasında TLREF endeksli 'ilk sermaye benzeri tahvil ihracı' olan bu işlem, aynı zamanda sermaye rasyolarına da katkı sağladı" dedi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 20.09.2019
VakıfBank'a Uzak Doğu'dan yeni kaynak
Açıklamada görüşlerime yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, söz konusu kredinin Çin Exim Bank ile gerçekleştirilen ilk işlem olmasının önemli olduğunu belirtti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 18.09.2019
VakıfBank'tan TLREF'e endeksli ticari kredi
"TLREF'e endeksli ürünler geliştirmeye devam ediyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Türk lirası cinsinden borçlanma araçlarının yaygınlaşması adına çok önemli bir boşluğu dolduran TLREF'e endeksli ürünleri geliştirmeye devam ettiklerini belirtti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 13.09.2019
VakıfBank'tan üçlü faiz indirimi
VakıfBank, bireysel ihtiyaç ve konut kredisi faizlerinde üçüncü kez indirime gitti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 10.09.2019
VakıfBank'tan 500 milyon TL'lik TLREF endeksli bono ihracı
VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "Yeni ürünümüze gelen yoğun talep, Bankamıza duyulan güvenin büyük bir göstergesidir.
Abdi Serdar Üstünsalih - 06.09.2019
"Bursa, ekonomiye katma değer sağlamaya devam ediyor"
VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Türkiye'nin en çok ihracat yapan üçüncü ili olan Bursa'nın sadece konvansiyonel sektörlerle sınırlı kalmayıp uzay sanayisine varıncaya kadar üretim skalasını genişletebildiğini belirterek, "Ekonomideki bu geniş yelpazesiyle Bursa, bir sembol ve...
Abdi Serdar Üstünsalih - 04.09.2019
VakıfBank ihtiyaç kredi faiz oranını tekrar düşürdü
Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Merkez Bankasının politika faiz oranlarında 425 baz puan indirime gitmesinin ardından borçlanma maliyetlerinde yaşanan düşüşü müşterilere yansıtmaya devam ettiklerini belirtti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 27.08.2019
VakıfBank TL'ye dönüş teşviki sunuyor
"VakıfBank olarak ülkemizin ve milli ekonomimizin yanındaki güç olma sorumluluğunu taşıyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "VakıfBank olarak ülkemizin ve milli ekonomimizin yanındaki güç olma sorumluluğunu taşıyoruz.
Abdi Serdar Üstünsalih - 17.08.2019
Voleybol: Gloria Kupası
Törene, Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Özaltın Holding Yönetim Kurulu Üyesi Melis Özaltın ile Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu da katıldı.
Abdi Serdar Üstünsalih - 09.08.2019
VakıfBank'tan yılın ilk yarısında 1 milyar 19 milyon TL net kar
"Nakdi kredi büyümesi 250 milyar TL'ye ulaştı" Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, VakıfBank olarak 65 yıldır ülke ekonomisinin kalkınması ve refah seviyesinin yükselmesi için büyük bir motivasyonla çalıştıklarını belirterek, "Bu sürecin 28 yılına şahitlik etmiş bir kişi olarak Türkiye bilançosuna çalışmaya, büyük bir sorumlulukla devam edeceğimizi bir kez daha vurgulamak isterim.
Abdi Serdar Üstünsalih - 08.08.2019
Ankara YHT Garı CIP salonu hizmete açıldı
VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih de banka olarak TCDD ile başlayan iş birliğinin TCDD Taşımacılık'la devam ettiğini belirterek, bugün bu iş birliğini taçlandırmak üzere "VakıfBank CIP Lounge"ı hizmete açtıklarını söyledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 07.08.2019
ATG CIP Salonu 8 Ağustos'ta açılıyor
Ankara Tren Garı CIP Salonu, TCDD Taşımacılık AŞ ve Vakıfbank iş birliğiyle TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, TCDD Taşımacılık Genel Müdürü Erol Arıkan, Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih'in katılımıyla 8 Ağustos 2019 tarihinde saat 11.
Abdi Serdar Üstünsalih - 01.08.2019
VakıfBank kredi faiz oranlarını indirdi
"Ekonomideki olumlu havayı müşterilerimize derhal yansıtıyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, milli ekonomideki dengelenme süreciyle birlikte TCMB'nin politika faizinde 425 baz puanlık indirime gitmesinin, bankaların borçlanma maliyetlerini önemli ölçüde düşürdüğünü vurguladı.
Abdi Serdar Üstünsalih - 26.07.2019
"Türkiye kalkınma olarak burnu yukarıya çevirmiştir"
Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "Son bir aydır özellikle S-400 olayının ortadan kalkması, Trump'ın açıklamaları, FED ve Merkez Bankasının açıklamalarının hepsi bir araya geldiğinde, Türkiye kalkınma olarak burnu yukarıya çevirmiştir.
Abdi Serdar Üstünsalih - 23.07.2019
KOTO, VakıfBank'ın yeni Genel Müdürü Üstünsalih'i ağırladı
VakıfBank'ın yeni Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Kocaeli Ticaret Odası'nı ziyaret ederek KOTO Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 10.07.2019
Vakıfbank'tan Gülsoy'a ziyaret
Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Kayseri Ticaret Odası (KTO)Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy'u ziyaret etti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 17.06.2019
VakıfBank'tan enflasyona endeksli yeni bir ürün
VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "Ekonomideki dengelenme döneminde enflasyonda düşüş trendinin başlayacağını öngören müşterilerimize Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi ürünümüzle çözüm sunuyoruz.
Abdi Serdar Üstünsalih - 13.06.2019
"Makine Zirvesi-Vizyon 2030"
Protokol, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Ziraat Bankası Pazarlama Grup Başkanı Turgut Gülcihan ve MAKFED Başkanı Adnan Dalgakıran tarafından Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal'ın katılımıyla imzalandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Abdi Serdar Üstünsalih Haberleri | Abdi Serdar Üstünsalih Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Abdi Serdar Üstünsalih haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdi Serdar Üstünsalih kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Albayrak, mobilyada KDV'nin yüzde 8'e düşürüldüğünü açıkladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.2.2021 05:50:26. #1.15#
title