ABDİ SERDAR ÜSTÜNSALİH HABERLERİ

Abdi Serdar Üstünsalih Haberleri

Abdi Serdar Üstünsalih haber, Abdi Serdar Üstünsalih son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdi Serdar Üstünsalih - 6.9.2019
"Bursa, ekonomiye katma değer sağlamaya devam ediyor"
VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Türkiye'nin en çok ihracat yapan üçüncü ili olan Bursa'nın sadece konvansiyonel sektörlerle sınırlı kalmayıp uzay sanayisine varıncaya kadar üretim skalasını genişletebildiğini belirterek, "Ekonomideki bu geniş yelpazesiyle Bursa, bir sembol ve...
Abdi Serdar Üstünsalih - 4.9.2019
VakıfBank ihtiyaç kredi faiz oranını tekrar düşürdü
Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Merkez Bankasının politika faiz oranlarında 425 baz puan indirime gitmesinin ardından borçlanma maliyetlerinde yaşanan düşüşü müşterilere yansıtmaya devam ettiklerini belirtti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 27.8.2019
VakıfBank TL'ye dönüş teşviki sunuyor
"VakıfBank olarak ülkemizin ve milli ekonomimizin yanındaki güç olma sorumluluğunu taşıyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "VakıfBank olarak ülkemizin ve milli ekonomimizin yanındaki güç olma sorumluluğunu taşıyoruz.
Abdi Serdar Üstünsalih - 17.8.2019
Voleybol: Gloria Kupası
Törene, Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Özaltın Holding Yönetim Kurulu Üyesi Melis Özaltın ile Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu da katıldı.
Abdi Serdar Üstünsalih - 9.8.2019
VakıfBank'tan yılın ilk yarısında 1 milyar 19 milyon TL net kar
"Nakdi kredi büyümesi 250 milyar TL'ye ulaştı" Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, VakıfBank olarak 65 yıldır ülke ekonomisinin kalkınması ve refah seviyesinin yükselmesi için büyük bir motivasyonla çalıştıklarını belirterek, "Bu sürecin 28 yılına şahitlik etmiş bir kişi olarak Türkiye bilançosuna çalışmaya, büyük bir sorumlulukla devam edeceğimizi bir kez daha vurgulamak isterim.
Abdi Serdar Üstünsalih - 8.8.2019
Ankara YHT Garı CIP salonu hizmete açıldı
VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih de banka olarak TCDD ile başlayan iş birliğinin TCDD Taşımacılık'la devam ettiğini belirterek, bugün bu iş birliğini taçlandırmak üzere "VakıfBank CIP Lounge"ı hizmete açtıklarını söyledi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 7.8.2019
ATG CIP Salonu 8 Ağustos'ta açılıyor
Ankara Tren Garı CIP Salonu, TCDD Taşımacılık AŞ ve Vakıfbank iş birliğiyle TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, TCDD Taşımacılık Genel Müdürü Erol Arıkan, Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih'in katılımıyla 8 Ağustos 2019 tarihinde saat 11.
Abdi Serdar Üstünsalih - 1.8.2019
VakıfBank kredi faiz oranlarını indirdi
"Ekonomideki olumlu havayı müşterilerimize derhal yansıtıyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, milli ekonomideki dengelenme süreciyle birlikte TCMB'nin politika faizinde 425 baz puanlık indirime gitmesinin, bankaların borçlanma maliyetlerini önemli ölçüde düşürdüğünü vurguladı.
Abdi Serdar Üstünsalih - 26.7.2019
"Türkiye kalkınma olarak burnu yukarıya çevirmiştir"
Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "Son bir aydır özellikle S-400 olayının ortadan kalkması, Trump'ın açıklamaları, FED ve Merkez Bankasının açıklamalarının hepsi bir araya geldiğinde, Türkiye kalkınma olarak burnu yukarıya çevirmiştir.
Abdi Serdar Üstünsalih - 23.7.2019
KOTO, VakıfBank'ın yeni Genel Müdürü Üstünsalih'i ağırladı
VakıfBank'ın yeni Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Kocaeli Ticaret Odası'nı ziyaret ederek KOTO Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 10.7.2019
Vakıfbank'tan Gülsoy'a ziyaret
Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Kayseri Ticaret Odası (KTO)Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy'u ziyaret etti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 17.6.2019
VakıfBank'tan enflasyona endeksli yeni bir ürün
VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "Ekonomideki dengelenme döneminde enflasyonda düşüş trendinin başlayacağını öngören müşterilerimize Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi ürünümüzle çözüm sunuyoruz.
Abdi Serdar Üstünsalih - 13.6.2019
"Makine Zirvesi-Vizyon 2030"
Protokol, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Ziraat Bankası Pazarlama Grup Başkanı Turgut Gülcihan ve MAKFED Başkanı Adnan Dalgakıran tarafından Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal'ın katılımıyla imzalandı.
Abdi Serdar Üstünsalih - 28.5.2019
"Sağlam sermaye yapımızla gücümüzü koruyacağız"
VakıfBank'tan yapılan açıklamaya göre genel kurulda, yönetim kurulu üyesi olarak seçilen Abdi Serdar Üstünsalih, sonrasında yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında VakıfBank Genel Müdürlüğü görevini üstlendi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 28.5.2019
VakıfBank'ın yeni Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih oldu
VakıfBank'ın yeni Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, devraldıkları hizmet bayrağını, 20 bin çalışma arkadaşıyla birlikte daha ileri taşımak için yılmadan, yorulmadan ve usanmadan çaba göstermeye devam edeceklerini belirtti.
Abdi Serdar Üstünsalih - 27.5.2019
VakıfBank'ın yönetim kurulu belirlendi
Vakıfbank, Abdülkadir Aksu, Abdi Serdar Üstünsalih ve Şahap Kavcıoğlunun 3 yıl süre ile görev yapmak üzere yönetim kurulu üyesi olarak seçilmesine karar verdi.
Abdi Serdar Üstünsalih - 5.5.2019
Şampiyon Vakıfbank Ödülünü Aldı
Giovanni Guidetti: Çok şanslıyızAbdi Serdar Üstünsalih: Hedefimiz yüksek"VakıfBank her zaman Dünya ve Avrupa şampiyonluk adayıdır"Melis Gürkaynak: Çok büyük bir iş başardıkMustafa AKIN /İstanbul, - Vestel Venus Sultanlar Ligi play-off finali 5'inci maçında Eczacıbaşı VitrA'yı 3-0 yenerek seriyi...
Abdi Serdar Üstünsalih - 1.3.2019
Vakıfbank Spor Kulübünün Yeni Başkanı Mehmet Emin Özcan
Kulüp başkan yardımcılığı ve basın sözcülüğünü ise VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih'in yürüteceği aktarıldı.
Abdi Serdar Üstünsalih - 31.12.2018
Vakıfbank, Blockchain Türkiye Platformu'na Üye Oldu
Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, müşterilerine çağdaş bankacılık yöntemleriyle inovatif ürün, hizmet ve çözümler yaratmak üzere yeni bir hamle yaptıklarını belirterek, şunları kaydetti: "VakıfBank olarak bankacılık sektöründe dünyadaki değişimi ve dönüşümü herkesten önce fark edebilen bankalardan biriyiz.
Abdi Serdar Üstünsalih - 6.8.2018
Vakıfbank'ta Üst Düzey Atama
VakıfBank bünyesinde 27 yılı aşkın süredir çeşitli kademelerde görev yapan Abdi Serdar Üstünsalih, Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.
Abdi Serdar Üstünsalih - 4.11.2015
Trabzonspor Antrenmanında Gerginlik
Bordo-mavili kulüpte, kulüp başkan yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, Erol İbrahimağaoğlu ile Engin Hacısalihoğlu haricinde, kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve 8 yönetici PFDK'dan dün çeşitli cezalar almıştı.
Abdi Serdar Üstünsalih - 2.10.2015
Trabzonspor-Torku Konyaspor Maçından Notlar
Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili İbrahim Usta'nın da yer aldığı yemekte Trabzonpor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, başkan yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, genel sayman Engin Hacısalihoğlu, genel sayman yardımcısı Tayfun Kahyaoğlu, Stadyum ve amatör branşlar sorumlusu Ömer Demir, Konyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Şan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Abdi Serdar Üstünsalih - 28.9.2015
Trabzonspor'da Görüşme Odası
Bordo mavili takımda forma sponsorunun bulunamaması, saha sonuçlarının da istenilen şekilde olmaması nedeniyle kulübe yeterli sıcak para girişinin gerçekleşmediği ve bu yüzden de ödemelerde sıkıntı oluştuğu ifade edildi.  Trabzonspor'un mali işlerden sorumlu başkan yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, bu konuda, "'Yabancılara ödeme yapıyoruz.
Abdi Serdar Üstünsalih - 20.9.2015
Trabzonspor'da, Cüneyt Çakır'a Tepkiler Dinmiyor
Süper Lig’in 5. haftasında sahasında Galatasaray’a 1-0 mağlup olan Trabzonspor’da, müsabakanın hakemi Cüneyt Çakır’a yönelik tepkiler dinmiyor. Bordo mavili camianın kurmayları Çakır’ı, maç içindeki taktir hakların rakipten yana kullanma ve net penaltılarını vermemekle suçluyor. Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, Erkan Zengin’in ceza sahası içerisinde attığı pasta topun Denayer’in elinden döndüğü pozisyonun kesinlikle penaltı olduğunu savundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Abdi Serdar Üstünsalih Haberleri | Abdi Serdar Üstünsalih Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Abdi Serdar Üstünsalih haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdi Serdar Üstünsalih kimdir, hayatı ve biyografisi. Sen bu ailenin 'Gözde'sinin.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 14:39:24. #1.14#
title