ABD'yi Karıştıran İddia! Trump Cinsel İçerikli Film Yıldızına 130 Bin Dolar Ödemiş

ABD'yi Karıştıran İddia! Trump Cinsel İçerikli Film Yıldızına 130 Bin Dolar Ödemiş

ABD, Başkan Trump'ın 2006 yılında ilişki yaşadığı cinsel içerikli film yıldızı 'Fırtınalı Daniels'e konuşmaması için 130 bin dolar ödediği dedikodularıyla çalkalanıyor.

ABD Başkanı Trump ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Trump, 2006 yılında 'Fırtınalı Daniels' lakaplı cinsel içerikli film yıldızı Michael Cohen Stephanie Clifford ile bir ilişki yaşadı. 2016 yılında ise Trump genç kadına basına konuşmaması için 130 bin dolar ödedi. Bu ödemenin belgelerinin olduğu da öne sürülüyor.

RÖPORTAJ HAKLARINI SATMAK İÇİN TEMAS KURMUŞ

İsmi açıklanmayan kaynaklar, Daniels 2016 yılı sonunda röportaj haklarını satmak için ABC televizyonunda 'Good Morning America' programının yapımcılarıyla temas kurduğunu ve onlara Trump hakkında konuşmaya hazır olduğunu söylediğini iddia etmişti.
TRUMP AVUKATI ARACILIĞIYLA CEVAP VERDİ

Trump'ın avukatı, cinsel ilişki iddialarını reddetti. Avukat Cohen, "Bu söylentiler 2011'den bu yana dolaşıma girdi. Başkan Trump böyle bir olayı şiddetle reddetti, tıpkı Daniels'in reddettiği gibi... Bunlar eski, dönüştürülmüş belgeler, seçim öncesi yayınlandı ve şiddetle reddedildi." diye konuştu.


"İLİŞKİ YAŞASAYDIM, KİTABIMDAN OKURDUNUZ"

Avukat ayrıca cinsel içerikli film yıldızının açıklamasını da yayınladı, Daniels, "Donald Trump ile ilişkim birkaç kurumsal görüşmeyle sınırlıydı daha fazlası yoktu" dedi. Ünlü cinsel içerikli film yıldızı, "Trump ile tanıştığımızda o benim için huzurlu, profesyonel ve eksiksiz bir centilmendi. Trump'tan habersiz para aldığım söylentileri tamamen yanlış. Eğer Donald Trump'la ilişki yaşasaydım. bunu haberlerden değil benim kitabımdan okurdunuz" diye konuştu.