ABD'li Belediye Başkanlarından Büyükşehir'e Ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

ABD'li Belediye Başkanlarından Büyükşehir'e Ziyaret

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
ABD'li Belediye Başkanlarından Büyükşehir'e Ziyaret

ABD'nin Georgia eyaletine bağlı Aubum şehri Belediye Başkanı Linda Maria Blechinger, Savannah Belediye Başkanı Edna Branch Jackson, Duluth Belediye Başkanı Nancy Haris ve beraberindeki heyet Antalya Büyükşehir Belediye Başkanvekili Recep Tokgöz'ü...

ABD'nin Georgia eyaletine bağlı Aubum şehri Belediye Başkanı Linda Maria Blechinger, Savannah Belediye Başkanı Edna Branch Jackson, Duluth Belediye Başkanı Nancy Haris ve beraberindeki heyet Antalya Büyükşehir Belediye Başkanvekili Recep Tokgöz'ü ziyaret etti.

Başkanvekili Tokgöz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, "Antalya Türkiye'nin önemli şehirlerinden biridir. Turizm ve tarım şehrin ekonomi kaynağıdır. Karşılıklı kültürel ve ticari işbirliği için elimizden geleni yapmaya hazırız" dedi.

Duluth Belediye Başkanı Nancy Haris ise Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın ile Washington ziyaretinde tanışma fırsatı olduğunu belirterek, "Türkiye ziyaretimizde Antalya'da da görüşmeler yapmak için geldik. Şehrimiz finans ve üniversiteler yönünden gelişmiştir. Eğitim alanında şehrimize gelen Türk misafirlere gerekli kolaylığı sağlamaya çalışıyoruz."diye konuştu.

Savannah Belediye Başkanı Edna Branch Jackson da, Antalya Limanı'nı gezme fırsatı bulduklarını ve liman ticaretinin geliştirilmesi için görüşmeler yapacaklarını söyledi. Başkanvekili Tokgöz, Georgia Eyaleti'nin belediye başkanlarıyla bir süre sohbet ederek, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Başkanvekili Tokgöz, belediye başkanları heyetine Antalya'yı tanıtan hediyeler takdim etti. - ANTALYA

ABD'li Belediye Başkanlarından Büyükşehir'e Ziyaret

ABD'li Belediye Başkanlarından Büyükşehir'e Ziyaret

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
500
title