ABD'de Kara Cuma'da Plazma Tv İzdihamı

ABD'de Kara Cuma'da Plazma Tv İzdihamı

ABD'de Geleneksel Olarak Şükran Günü'nden Bir Gün Sonra Gün Doğmadan Yapılan ve Kara Cuma Olarak Adlandırılan İndirim Zamanında Vatandaşlar Mağazalara Akın Ediyor. Bu Sene de İndirimlerden Faydalanmak İsteyen ABD'liler, Özellikle Plazma Tv Satın Almak İçin Erken Saatlerde Elektronik Mağazalarına Akın Etti.

ABD'de Kara Cuma'da Plazma Tv İzdihamı

ABD'de geleneksel olarak Şükran Günü'nden bir gün sonra gün doğmadan yapılan ve Kara Cuma olarak adlandırılan indirim zamanında vatandaşlar mağazalara akın ediyor. Bu sene de indirimlerden faydalanmak isteyen ABD'liler, özellikle plazma TV satın almak için erken saatlerde elektronik mağazalarına akın etti.

ABD'de her sene geleneksel olarak kutlanan Şükran Günü, yemekte ailelerin bir arada hindi yemesi kadar, ertesi sabah uygulanan şok indirimlerle de biliniyor. Her sene Kasım ayının son perşembe günü, ailelerin bir araya gelmesiyle evlerde akşam yemeği yenilerek kutlanan ve sokaklara yansımayan Şükran Günü etkinlikleri, cuma sabahı kısa bir süre için yapılan indirimlerle renkleniyor. Şükran Günü ertesi, Kara Cuma olarak da adlandırılan cuma günü, sabah gün doğmadan uygulanan büyük indirimlerle, birçok

mağaza o senenin satılmayan ürünlerini de tüketiyor. Güneş doğmadan hemen önce başlayarak, günün ilk ışıklarında sona eren ve şafak vakti yaklaşık 1-2 saati kapsayan indirimlerde, en çok elektronik mağazaları ilgi görüyor. Bu Şükran Günü'nde de büyük indirimlerden faydalanmak isteyenler, erkenden kalkarak elektronik eşya, ama çoğunlukla da 'plazma TV' almak için elektronik mağazalarına hücum etti.

(MD-OYK-OYK-OK-D)