Will Smith, ABD Başkan Adayı Olabilir - Haberler
Haberi Paylaş

Will Smith, ABD Başkan Adayı Olabilir

Haberler.com - Haberler | Güncel

Will Smith, Cumhuriyetçi Parti'nin aday adayı Trump'ın ve "Müslümanlar hakkında söylenen deli saçması şeylerin" kendisini başkanlık için yarışmaya "zorladığını" söylüyor.

Amerikalı ünlü oyuncu Will Smith 1968'de ABD'nin Philadelphia şehrinde dünyaya geldi. Smith, sinema oyunculuğunun yanı sıra yapımcılık ve müzisyenlik de yaptı. Şimdi oyunculuk, yapımcılık ve müzisyenlik mesleklerinin yanına bir meslek daha ekleyebilir. Smith, Cumhuriyetçi Parti'nin aday adayı Donald Trump'ın ve "Müslümanlar hakkında söylenen deli saçması şeylerin" kendisini başkanlık için yarışmaya "zorladığını" belirtiyor.

Smith halihazırda siyasete girme isteğini kamuoyuyla paylaşmıştı. Ama şimdi kariyer değişikliğinin belirli bir nedeni olduğunu söylüyor: Donald Trump.

TRUMP YÜZÜNDEN BAŞKAN OLMAK İSTİYOR

Smith CBS kanalının muhabirine "İnsanlar Müslümanlara ve duvara (ABD ile Meksika arasındaki inşa etmeyi planladığı duvara) dair haberler de duyduğu deli saçması şeyleri söylemeye devam ederlerse beni siyasete girmeye zorlarlar" dedi.

Will'in Cumhuriyetçi Parti'nin aday adayı Donald Trump'a bir göndermede bulunduğu aşikar. İş insanı Trump başkan aday adaylığını açıkladığından beri başkan seçilmesi durumunda ABD ile Meksika arasında bir duvar inşa etmeyi vaat ediyor ve Müslüman mültecilerin ülkeye girişinin yasaklanması çağrısında bulunmuştu.

"BAŞKAN OLMAM LAZIM"

Smith, "Hadi! Başkan olmam lazım. Başka ne için yarışayım?" dedi.

Kaynak: Metro.co.uk, Rebecca Lewis.

Will Smith, ABD Başkan Adayı Olabilir
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (68)
gfsrqdxw:abd nin basina musluman biri gecerse ulke 100 yil geri gider
ecel:Eger kimsenin dini olmasaydi hic savas olmazdi .insanlar bu kadar hirsli kotu ahlaklida olmazdi din devlettir.devletse halki kandirip kanini emendir uyanin artik devletin allahida tanrisida yok onlar allahi biz yoksullar icin var ederki onlar daha iyi yasasin .butun dinlarde neden isyan etmek ihanettir saniyorsunuz.bunun icin bize sukretmeyi ogretiyorlar.artik uyanin kabus gibisiniz
Hz Hasan:Din olmadaydı sende olmazdın cahil
500