'Abba' İstanbul'da

'Abba' İstanbul'da

"Abba The Show" Haliç Kongre Merkezinde Sahne Aldı.

'Abba' İstanbul'da

Efsane Abba grubunun müzisyenleri Ulf Anders Hilmer Andersson ve Mats Sture Ronander, "Abba The Show" Haliç Kongre Merkezinde sahne aldı.

"Abba" grubunun eski üyeleri saksafon ve flütte Ulf Anders Hilmer Andersson ve gitarda Mats Sture Ronander önderliğindeki ?Abba The Show", hayranlık uyandıran gösterileriyle ilk kez İstanbul?da sevenleriyle buluştu. Geceye İstanbul Valisi Hüseyin Avnu Mutlu eşiyle birlikte katılırken, şovu sanat ve iş dünyasından çok sayıda ünlü izledi.

Good Music in Town Festivali kapsamında, Haliç Kongre Merkezi?nde hayranlarıyla buluşan, Ulf Anders Hilmer Andersson ve Mats Sture Ronander, aralarında Londra Senfoni Orkestrası'nın da üyelerinin bulunduğu 20 kişilik orkestra, muhteşem şovlarıyla izleyenleri büyüledi.

Daha önce "Royal Albert Hall Londra" ve "Hollywood Bowl" gösteri merkezlerinde kapalı gişe oynayan ve bu yıl Avrupa turnesi kapsamında 100 bin seyirciye ulaşan gösteri, seyircilerine ilk kez İstanbul'da sahnelendi. "Abba The Show" ile müzikseverler, "Abba" grubunun 2005 yılında "Eurovision tarihinin en iyi şarkısı seçilen "Waterloo" başta olmak üzere "Money, Money, Money", "Mamma Mia", "Dancing Queen", "I have a dream" gibi birçok efsane olmuş şarkıları dinledi.