A Milli Futbol Takımı'nın Almanya Kampı

13. Avrupa Futbol Şampiyonası Finallerinin Hazırlıklarını Sürdüren A Milli Futbol Takımı, Almanya Kampını Bu Akşam Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü. Antrenman Sonrası Yapılan Çift Kale Maçta Yıldıray Baştürk'ün Kaşı Açıldı.

A Milli Futbol Takımı'nın Almanya Kampı

13. Avrupa Futbol Şampiyonası finallerinin hazırlıklarını sürdüren A Milli Futbol Takımı, Almanya kampını bu akşam yaptığı antrenmanla sürdürdü. Antrenman sonrası yapılan çift kale maçta Yıldıray Baştürk'ün kaşı açıldı.

Teknik Direktör Fatih Terim yönetiminde, Heidewald Stadı'nda çalışan millilerin idmanını kalabalık bir taraftar grubu izledi. Antrenman sonrası yapılan çift kale maçta Gökhan Zan ile çarpışan Yıldıray Baştürk'ün kaşı açıldı. Yıldıray, antrenmanı yarım bırakarak soyunma odasına gitti. Çift kale maçta Volkan, Sabri, Emre Aşık, Gökhan, Yıldıray, Uğur, Hamit, Mehmet Aurelio, Emre Belözoğlu, Colin Kazım ve Nihat'tan oluşan takım, diğer takımı 3-0 yendi. Öte yandan sakatlığı devam eden Servet, salon çalışmasına bugün de devam etti. Antrenman öncesinde milli takımı ziyarete gelen Gutersloh Belediye Başkanı Maria Ungar, Türk Milli Takımı'na başarılar dilerken, teknik direktör Fatih Terim'e de kenti tanıtan bir kitap hediye etti. Terim ise kentin özel defterine İtalyanca "teşekkür ederim" yazdı.

(AC-OK-S)