A Milli Futbol Takımı'nda Bosna-hersek Mesaisi Sürüyor

A Milli Futbol Takımı, 2008 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu'nda 2 Haziran Cumartesi Günü Bosna-hersek ile Deplasmanda Oynayacağı Maçın Hazırlıklarını Sürdürüyor.

A Milli Futbol Takımı'nda Bosna-hersek Mesaisi Sürüyor

A Milli Futbol Takımı, 2008 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu'nda 2 Haziran Cumartesi günü Bosna-Hersek ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim yönetiminde akşam saatlerinde gerçekleştirilen antrenmana, sakatlıkları bulunan Emre Belözoğlu ile Tümer Metin katılmadı. İlk 15 dakikası basına açık olan antrenmanı Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci ile yönetim kurulu üyesi Tahir Kıran da izledi.

A Milli Takım'a ilk kez çağrılan Serdar Kulbilge, Serdar Kurtuluş ve Umut Bulut, antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Genç file bekçisi Serdar Kulbilge, milli takıma seçildiği için çok mutlu olduğunu belirterek, "Milli takıma seçildiğim için gururluyum. Başarılı olmak için elimden geleni yapacağım. Milli forma için terimin son damlasına kadar mücadele edeceğim. Önümüzdeki Bosna-Hersek maçını da kayıpsız bir şekilde geçmek istiyoruz" dedi.

Milli futbolculardan Serdar Kurtuluş da, kendisini milli takıma davet eden Fatih Terim'e teşekkür ederek, "Çok iyi bir kadromuz var. Bosna-Hersek maçı zor olacak ama yenecek güçteyiz'' derken, Umut Bulut ise Bosna'ya lider gidip, lider döneceklerini ifade etti.

Ay-yıldızlı takım, hazırlıklarını yarın yapacağı çift antrenmanla sürdürecek.

(EYB-CC-CC-S)

Kaynak: İHA