A Milli Futbol Takımı, Macaristan Maçı Hazırlıklarına Başladı

A Milli Futbol Takımı, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu'nda 12 Eylül Çarşamba Günü Macaristan ile Oynayacağı Maçın Hazırlıklarına Başladı.

A Milli Futbol Takımı, Macaristan Maçı Hazırlıklarına Başladı

A Milli Futbol Takımı, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu'nda 12 Eylül Çarşamba günü Macaristan ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Riva'daki Milli Takımlar Turkcell Tesisleri'nde, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim yönetiminde yapılan antrenmanda, dünkü maçta ilk 11'de oynayan futbolcular, düz koşu yapmakla yetinirken, diğer oyuncular ise yarım sahada çift kale maç yaptı.

Bu arada Ay-yıldızlı ekibin antrenman yaptığı sırada tesisler çevresinde geniş güvenlik önleminin alınması dikkat çekti.

Öte yandan, Sabri ve Arda'nın sakatlanark kadrodan çıkarılmalarının ardından kadroya davet edilen Ankarasporlu Emre Aşık'ın yarından itibaren takımla birlikte çalışmalara katılacağı belirtildi.

Sakatlıklarla ilgili bilgi veren Milli Takım Doktoru Cengiz Dinç de yaptığı açıklamada, "Hamit kampa sakat gelmişti. Hamit'i yaptığımız tedavinin ardından Malta maçında oynattık. Ancak Malta maçından kısa bir süre geçtiği için sakatlığı konusundaki sıkıntıları sürüyor. Şu anda net bir şey söylemek zor. Durumu maç gününe kadar belli olacak. Emre Belözoğlu'nun da sol dizinde ödem oluştu. Bu futbolcumuzun da tedavisine hemen başladık. Ayhan'ın ise sağ dizinde gerilme bulunuyor. Bu iki oyuncuyu da Macaristan

maçına yetiştirmeye çalışacağız'' dedi.

(EYB-OK-S)