Haberler » Spor » A Milli Futbol Takımı İlk Antrenmanını Yaptı - Spor

A Milli Futbol Takımı İlk Antrenmanını Yaptı

Dünya Kupası Grup Elemelerine hazırlık kapsamında 15 Agustos'ta Avusturya ile özel maç yapmak üzere Viyana'ya giden A Milli Futbol Takımı, ilk antrenmanını yaptı.

A Milli Futbol Takımı İlk Antrenmanını Yaptı

A MİLLİ FUTBOL TAKIMI'NIN 'DAKİ ANTRENMANINI ÇOK SAYIDA GURBETÇİ İZLEDİ

A MİLLİ FUTBOL TAKIMI'NIN AVUSTURYA'DAKİ ANTRENMANINI ÇOK SAYIDA GURBETÇİ İZLEDİ

Dünya Kupası Grup Elemelerine hazırlık kapsamında 15 Agustos'ta Avusturya ile özel maç yapmak üzere 'ya giden A Milli Futbol Takımı, ilk antrenmanını yaptı.

Teknik direktör yönetiminde maçın oynanacağı Happel Stadı'nın antrenman sahasında gerçekleştirilen çalışmada, futbolcular sarı, yeşil ve beyaz olmak üzere üç ayrı gruba ayrıldı. Antrenmanda bazı futbolcular dar alanda pas çalışması yaparken bir diğer grup düz koşu, üçüncü grup ise ayak tenisi oynadı. Milli Takım kadrosuna ilk kez çağrılan Kerim Frei ile Hasan Ali Kaldırım ise saha kenarında düz koşu yaptı.

İlk yarım saati basına açık olan ve 90 dakikaka süren antrenmanı, Avusturya'da yaşayan çok sayıdaki gurbetçi vatandaşımız da izledi.

Milli Takım kafilesinin antrenmana gelişi ve otele dönüşü sırasında polis yoğun güvenlik önlemi aldı ve takım otobüsüne eşlik etti.

Teknik direktör Abdullah Avcı, yarın Ernst Happel Stadı'nda bir futbolcunun katılımıyla basın toplantısı yapacak ve ardından maçın oynanacağı sahada ilk 15 dakikası basına açık ikinci bir antrenman gerçekleştirecek.

İHSAN EKİCİ - VİYANA/ DHA

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler