A Milli Futbol Takımı, Hazırlıklarını Sürdürüyor

Avrupa Şampiyonası Finallerinin Hazırlıkları İçin Almanya'da Kampta Bulunan A Milli Futbol Takımı, Akşam Saatlerinde Yaptığı Antrenmanla Hazırlıklarını Sürdürdü.

A Milli Futbol Takımı, Hazırlıklarını Sürdürüyor

Avrupa Şampiyonası finallerinin hazırlıkları için Almanya'da kampta bulunan A Milli Futbol Takımı, akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.

Kamp yapılan Klosterpforte Oteli'nin sahasında Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim yönetiminde yapılan ve ilk yarım saati basına açık olan antrenmanda Ay-yıldızlı futbolcular düz koşunun ardından taktik ağırlıklı çalışma yaptı. Antrenmanda sakatlığı nedeniyle çalışmalarını tek başına sürdüren Servet Çetin de bugün ilk kez takımla birlikte çalıştı.

Bu arada Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, kampta bugün Ay-yıldızlı futbolculara Uruguay ile oynanan hazırlık maçının kasetini izlettirdi ve yaptıkları hataları anlattı.

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, yarın ilk 15 dakikası basına açık yapılacak antrenmanın ardından TSİ 13.15'te bir basın toplantısı düzenleyecek. Ay-yıldızlı ekip, akşam antrenmanını ise basına kapalı olarak TSİ 19.00'da yapacak.

(İY-İY-ÖZ-S)