A Milli Futbol Takımı Hazırlıklarını Sürdürüyor

2008 Avrupa Şampiyonası Finalleri Hazırlıkları İçin Almanya'nın Bielefeld Kentinde Kampa Giren A Milli Futbol Takımı, Akşam Saatlerinde Yaptığı Antrenmanla Hazırlıklarını Sürdürdü.

A Milli Futbol Takımı Hazırlıklarını Sürdürüyor

2008 Avrupa Şampiyonası finalleri hazırlıkları için Almanya'nın Bielefeld kentinde kampa giren A Milli Futbol Takımı, akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.

Kamp yapılan otelin sahasında Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim yönetiminde yapılan ve ilk yarım saati basına açık olan antrenmanda Ay-yıldızlı futbolcular, düz koşu ve pas çalışması yaptı. Antrenman basına kapalı yapılan taktik çalışmayla devam etti. Antrenmana ayak bileğindeki sakatlığı devam eden Gökhan Gönül katılmazken, kasığındaki sakatlığı nedeniyle kampa katıldığından beri tedavi ve özel çalışmalarını sürdüren kaleci Volkan Demirel, bugün ilk kez takımla birlikte antrenmana katıldı.

Sakatlığının tedavisi süren Servet Çetin fizyoterapist eşliğinde kendisine uygulanan özel program dahilinde antrenman yaparken, Hamit Altıntop ve Hakan Balta bir süre takımla çalıştıktan sonra özel çalışmaları için kondisyon salonuna geçtiler. Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in antrenmanda milli futbolculara tek pas yapması, ayaklarında fazla top tutmamaları konusunda uyarılarda bulunması dikkat çekti.

Bu arada Nihat Kahveci'nin de takıma katılmasının ardından Ay-yıldızlı ekip, gruptaki rakiplerinin maç kasetlerini izlemeye başladı. Milli Takım teknik heyeti ve futbolcular, gruptaki rakiplerinin oynadığı hazırlık maçlarını da canlı olarak izliyorlar.

A Milli Futbol Takımı, yarın yapacağı çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek. Ay-yıldızlı takım, akşam yapacağı antrenmanı Gutersloch Şehir Stadı'nda gerçekleştirecek. İlk yarım saati basına açık yapılan antrenmanı taraftarlar da izleyebilecek.

Öte yandan, Ay-yıldızlı takımın antrenmanını Almanya'nın ZDF kanalı da takip ediyor.

(BD-İY-CC-S)

Kaynak: İHA