A Milli Futbol Takımı, Almanya'da İlk Antrenmanını Yaptı

Avrupa Şampiyonası Finalleri Hazırlıkları İçin Almanya'da Kampa Giren A Milli Futbol Takımı, Buradaki İlk Antrenmanını Akşam Saatlerinde Yaptı.

A Milli Futbol Takımı, Almanya'da İlk Antrenmanını Yaptı

Avrupa Şampiyonası finalleri hazırlıkları için Almanya'da kampa giren A Milli Futbol Takımı, buradaki ilk antrenmanını akşam saatlerinde yaptı.

Kamp yapılan Klosterpforte Oteli'nin sahasındaki antrenmana lig maçları nedeniyle Hamit ve Halil Altıntop, Yıldıray Baştürk ile Mevlüt Erdinç katılmadı. Sakatlıkları süren kaleci Volkan Demirel takımdan ayrı koşu yaparken, Servet ve Gökhan Gönül ise otelde çalışmalarını sürdürdü. Antrenmanda Ay-yıldızlı futbolcular, düz koşu ve pas çalışmasının ardından topla çalışma yaptı. Antrenmanı çok sayıda taraftar da izledi. Antrenman sırasında taraftarların tezahüratlarda bulunmaları üzerine Fatih Terim, taraftarların yanına giderek, 'sessiz olmaları, sahaya girmemeleri, oyuncuların konsantrasyonunu bozmamaları' konusunda onlara uyarılarda bulundu. Bunlara uymaları halinde taraftarlara antrenman sonrası bütün oyuncuları yanlarına getireceğine dair söz veren Fatih Terim, antrenman sonrası bütün futbolcularla birlikte taraftarların yanına gitti. Fatih Terim ve milli futbolculara yoğun sevgi gösterilerinde bulunan taraftarlar, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi ve formalarını imzalattı.

Bu arada Alman polisi, A Milli Takım'ın kamp yaptığı otel çevresinde yoğun güvenlik önlemleri alırken, antrenman yapılan sahada da Ay-yıldızlı takımın güvenliğini sağladı.

A Milli Futbol Takımı, yarın sabah ve akşam yapacağı çift idmanla hazırlıklarını sürdürecek.

(İY-İY-CC-S)

Kaynak: İHA