A Milli Bayan Basketbol Takımı Kayseri Valisini Ziyaret Etti

Zafer Kupası Ve Avrupa Şampiyonası Grup Elemeleri İçin Kayseri'de Bulunan Bayan Basketbol A Milli Takımı, Vali Osman Güneş'i Ziyaret Etti. Ziyarette Fenerbahçeli Olduğunu Vali Güneş, Sarı-lacivertli Takımdan Sporcu Olup Olmadığını Sordu. 4 Fb'li Olduğunu Öğrenen Vali Osman Güneş, "Ben De Fenerb...

A Milli Bayan Basketbol Takımı Kayseri Valisini Ziyaret Etti

Zafer Kupası ve Avrupa Şampiyonası grup elemeleri için Kayseri`de bulunan Bayan Basketbol A Milli Takımı, Vali Osman Güneş`i ziyaret etti. Ziyarette Fenerbahçeli olduğunu Vali Güneş, sarı-lacivertli takımdan sporcu olup olmadığını sordu. 4 FB`li olduğunu öğrenen Vali Osman Güneş, ¨Ben de Fenerbahçeliyim¨ dedi. Kayseri valisi sporculara birer bez bebek ile yöreye özgü el dokuması kilim armağan etti.

Spor ve Gençlik Müdürü Yahya Şahan, TED Kolejspor Kulüp Başkanı Ömer Yağmur, Antrenör Cem Akdağ ve menajer Mihriban Oğuz ile birlikte Valilige gelen potanın perilerini kapısında karsılayan Vali Güneş, sporculara meyvasuyu ikram etti. Ziyaret sırasında sporculara birer el dokuma kilim ile Soğanlı köyünde kadınların atık malzemelerden yaptığı birer bezbebek armağan etti. Bayan milli takımı adına kaptan Nevriye`de Valiye Basketbol Federasyonu amblemi ve flamasından verdi.

Kaynak: DHA