Esenler Haberleri

Esenler haber, Esenler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Esenler - Dün
Esenler Sinema Akademisi öğrencilerini bekliyor
Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Esenler Sinema Akademisi'ne başvurular başladı.
Esenler - 17.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
Futbolda TFF 3. Lig'de 8. hafta maçları yapıldı.
Esenler - 15.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim) Yarın: 13.30 GZT Giresunspor-Çaykur Rizespor (Çotanak) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Fraport TAV Antalyaspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Adana Demirspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Yeni Adana) 17 Ekim Pazar: 13.30 Kasımpaşa-Göztepe (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 Galatasaray-İttifak Holding Konyaspor (Nef) 16.00 Altay-VavaCars Fatih Karagümrük (Bornova Aziz Kocaoğlu) 19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park) 18 Ekim Pazartesi: 20.00 Aytemiz Alanyaspor-Yukatel Kayserispor (Bahçeşehir Okulları) 20.00 Atakaş Hatayspor-Gaziantep FK (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-MKE Ankaragücü (Bandırma 17 Eylül) 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Eyüpspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Altaş Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk) 19.00 Menemenspor-Yılport Samsunspor (Menemen İlçe) 17 Ekim Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altınordu (Erzurum Kazım Karabekir) 16.00 Manisa-Adanaspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Bursaspor-Beypiliç Boluspor (Bitci Timsah Park) 18 Ekip Pazartesi: 20.00 İstanbulspor-Tuzlaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Ankara Demirspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (TCDD Ankara Demirspor) 14.00 Pendikspor-Akhisarspor (Pendik) 17 Ekim Pazar: 13.00 Kırklarelispor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırklareli Atatürk) 14.00 Nazilli Belediyespor-Anagold 24Erzincanspor (Nazilli İlçe) 14.00 Kırşehir Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kırşehir Ahi) 14.00 Uşakspor-Isparta 32 Spor (Uşak 1 Eylül) 19.00 Eskişehirspor-Bucaspor 1928 (Eskişehir Yeni) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup: Yarın: 14.00 Etimesgut Belediyespor-Sarıyer (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 17 Ekim Pazar: 14.00 Sivas Belediyespor-Bodrumspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 14.00 Ergene Velimeşespor-İnegölspor (Mustafa Kemal Atatürk) 14.00 Kahramanmaraşspor-Silahtaroğlu Vanspor (Ceyhan İlçe) 14.00 Turgutluspor-Ankaraspor (Turgutlu 7 Eylül) 14.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Çorum (Bayburt Genç Osman) 16.30 Sakaryaspor-Hekimoğlu Trabzon (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Serik Belediyespor-Somaspor (Akdeniz Üniversitesi) 19.00 Diyarbekirspor-Niğde Anadolu (Diyarbakır) 19.00 Afjet Afyonspor-Adıyaman (Zafer) TFF 3. Lig 1. Grup: 17 Ekim Pazar: 14.00 Bergama Belediyespor-Formül Erbaaspor (Menemen İlçe) 14.00 Karaman Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Kemal Kaynaş) 14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Batman Petrolspor (Kelkit İlçe) 14.00 Sancaktepe-Elazığspor (15 Temmuz) 14.00 Osmaniyespor-Arnavutköy Belediyespor (7 Ocak) 14.00 Artvin Hopaspor-Bursa Yıldırımspor (Hopa İlçe) 14.00 Başkent Gözgöler Akademi-Fatsa Belediyespor (Polatlı İlçe) 14.00 Çatalcaspor-Hendekspor (Müjdat Gürsü) 14.00 Kahta 02 Spor-Nevşehir Belediyespor (Kahta İlçe) 2. Grup: 17 Ekim Pazar: 13.00 Yomraspor-Siirt İl Özel İdaresi (Yomra İlçe) 14.00 Altındağspor-Alagöz Holding Iğdır (Stadı henüz açıklanmadı) 14.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Kuşadasıspor (Darıca İlçe) 14.00 Çarşambaspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Çarşamba Şehir) 14.00 İskenderunspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (İskenderun 5 Temmuz) 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Kızılcabölükspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 14.00 52 Orduspor-Bayrampaşaspor (19 Eylül) 14.00 Bitexen Düzcespor-Hacettepe (Düzce 18 Temmuz) 14.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-68 Aksaray Belediyespor (Şile) 3. Grup: 17 Ekim Pazar: 14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Kardemir Karabükspor (Başpınar) 14.00 Belediye Derincespor-Orduspor 1967 (Derince Belediye) 14.00 Esenler Erokspor-Ofspor (Esenler Erokspor) 14.
Esenler - 14.10.2021
2. Esenler Film Günleri, 11-14 Kasım'da "Göç" temasıyla düzenlenecek
Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Esenler Film Günleri, 11-14 Kasım'da gerçekleştirilecek.
Esenler - 13.10.2021
Futbol: Toplu sonuç
Futbolda TFF 3. Lig'de 7. hafta maçları yapıldı.
Esenler - 12.10.2021
ESENLER EROKSPOR SON KARŞILAŞMASINI FARKLI KAZANDI
Eklenme tarihi 12 Ekim 2021ABONE OL ESENLER EROKSPOR SON KARŞILAŞMASINI FARKLI KAZANDI 2021-2022 TFF 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Esenler Erokspor, İçel İdmanyurdu Spor Kulübü'nü konuk etti.
Esenler - 12.10.2021
Dünyaca ünlü Maher Zain Esenler'de konser verdi
Esenler Belediyesi Süleyman Çelebi Kültür Sanat Sezonu açılış programları kapsamında dünyaca ünlü sanatçı Maher Zain sahne aldı.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Esenler Haber, Esenler Son Dakika Haberleri - Haberler - Esenler haber sayfamızda Esenler haberleri okuyabilir, Esenler son dakika haberleri ve güncel Esenler gelişmelerini görebilirsiniz. Esenler Sinema Akademisi öğrencilerini bekliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 02:17:07. #1.14#

title