Arnavutköy Haberleri

Arnavutköy haber, Arnavutköy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arnavutköy - 22.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Altay (Yeni Malatya) Yarın: 13.30 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi) 16.00 Gaziantep FK-GZT Giresunspor (Kalyon) 16.00 İttifak Holding Konyaspor-Yukatel Kayserispor (Medaş Konya Büyükşehir) 19.00 Göztepe-Trabzonspor (Gürsel Aksel) 24 Ekim Pazar: 13.30 VavaCars Fatih Karagümrük-Atakaş Hatayspor (Atatürk Olimpiyat) 16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Medipol Başakşehir (Antalya) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Adana Demirspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker) 25 Ekim Pazartesi: 20.00 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Eyüpspor-Adanaspor (Eyüp) 20.00 MKE Ankaragücü-Manisa FK (Eryaman) Yarın: 13.30 Ankaragücü Keçiörengücü-İstanbulspor (Aktepe) 16.00 Tuzlaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Vefa) 19.00 Beypiliç Boluspor-Menemenspor (Bolu Atatürk) 19.00 Yılport Samsunspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 19 Mayıs) 24 Ekim Pazar: 13.30 Altınordu-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 16.00 Balıkesirspor-Bursaspor (Balıkesir Atatürk) 19.00 Kocaelispor-Gençlerbirliği (Kocaeli) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Karaelmas Kemal Köksal) 14.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Eskişehirspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 14.00 Anagold 24Erzincanspor-Ankara Demirspor (Mustakil Atletizm Pisti) 19.00 Tarsus İdman Yurdu-Nazilli Belediyespor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32 Spor-Kırşehir Belediyespor (Isparta Atatürk) 19.00 Akhisarspor-Uşakspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Bucaspor 1928-Teco Karacabey Belediyespor (Yeni Buca) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Pazarspor (Diyarbakır) Kırmızı Grup: Yarın: 13.00 Somaspor-Kahramanmaraşspor (Soma Atatürk) 14.00 Bodrumspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Bodrum İlçe) 14.00 Silahtaroğlu Vanspor-Sivas Belediyespor (Van Atatürk) 14.00 Hekimoğlu Trabzon-Turgutluspor (Ortahisar Yavuz Selim) 14.00 İnegölspor-Sakaryaspor (İnegöl İlçe) 14.00 Niğde Anadolu-Ergene Velimeşespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi) 14.00 Adıyaman-Diyarbekirspor (Kahta) 19.00 Afjet Afyonspor-Etimesgut Belediyespor (Zafer) 19.00 Ankaraspor-Serik Belediyespor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sarıyer (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 14.00 Hendekspor-Sancaktepe (Hendek Atatürk) 14.00 Bergama Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (İzmir Atatürk) 14.00 Arnavutköy Belediyespor-Karaman Belediyespor (Bolluca) 14.
Arnavutköy - 22.10.2021
Son dakika haber | Arnavutköy'de uyuşturucu satıcısı polisin takibine takıldı
Son dakika haberler... Arnavutköy'de polis ekipleri 4 aydır her hareketini takip ettiği uyuşturucu madde ticareti yapan şahsı, evinde suçüstü yakalayarak gözaltına aldı.
Arnavutköy - 15.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim) Yarın: 13.30 GZT Giresunspor-Çaykur Rizespor (Çotanak) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Fraport TAV Antalyaspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Adana Demirspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Yeni Adana) 17 Ekim Pazar: 13.30 Kasımpaşa-Göztepe (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 Galatasaray-İttifak Holding Konyaspor (Nef) 16.00 Altay-VavaCars Fatih Karagümrük (Bornova Aziz Kocaoğlu) 19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park) 18 Ekim Pazartesi: 20.00 Aytemiz Alanyaspor-Yukatel Kayserispor (Bahçeşehir Okulları) 20.00 Atakaş Hatayspor-Gaziantep FK (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-MKE Ankaragücü (Bandırma 17 Eylül) 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Eyüpspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Altaş Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk) 19.00 Menemenspor-Yılport Samsunspor (Menemen İlçe) 17 Ekim Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altınordu (Erzurum Kazım Karabekir) 16.00 Manisa-Adanaspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Bursaspor-Beypiliç Boluspor (Bitci Timsah Park) 18 Ekip Pazartesi: 20.00 İstanbulspor-Tuzlaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Ankara Demirspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (TCDD Ankara Demirspor) 14.00 Pendikspor-Akhisarspor (Pendik) 17 Ekim Pazar: 13.00 Kırklarelispor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırklareli Atatürk) 14.00 Nazilli Belediyespor-Anagold 24Erzincanspor (Nazilli İlçe) 14.00 Kırşehir Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kırşehir Ahi) 14.00 Uşakspor-Isparta 32 Spor (Uşak 1 Eylül) 19.00 Eskişehirspor-Bucaspor 1928 (Eskişehir Yeni) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup: Yarın: 14.00 Etimesgut Belediyespor-Sarıyer (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 17 Ekim Pazar: 14.00 Sivas Belediyespor-Bodrumspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 14.00 Ergene Velimeşespor-İnegölspor (Mustafa Kemal Atatürk) 14.00 Kahramanmaraşspor-Silahtaroğlu Vanspor (Ceyhan İlçe) 14.00 Turgutluspor-Ankaraspor (Turgutlu 7 Eylül) 14.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Çorum (Bayburt Genç Osman) 16.30 Sakaryaspor-Hekimoğlu Trabzon (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Serik Belediyespor-Somaspor (Akdeniz Üniversitesi) 19.00 Diyarbekirspor-Niğde Anadolu (Diyarbakır) 19.00 Afjet Afyonspor-Adıyaman (Zafer) TFF 3. Lig 1. Grup: 17 Ekim Pazar: 14.00 Bergama Belediyespor-Formül Erbaaspor (Menemen İlçe) 14.00 Karaman Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Kemal Kaynaş) 14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Batman Petrolspor (Kelkit İlçe) 14.00 Sancaktepe-Elazığspor (15 Temmuz) 14.00 Osmaniyespor-Arnavutköy Belediyespor (7 Ocak) 14.
Arnavutköy - 11.10.2021
TFF 3. Lig'de 7. hafta mücadelesi yarın başlayacak
Ligde 7. haftanın programı şöyle: 1. Grup 13 Ekim Çarşamba: 14.00 Batman Petrolspor-Karaman Belediyespor (Batman Yeni Şehir) 14.00 Elazığspor-Çatalcaspor (Elazığ Doğukent) 14.00 Belediye Kütahyaspor-Osmaniyespor (Dumlupınar) 14.00 Formül Erbaaspor-Kahta 02 (Erbaa İlçe) 14.00 Nevşehir Belediyespor-Sancaktepe (Nevşehir Gazi) 14.00 Fatsa Belediyespor-Bergama Belediyespor (Fatsa İlçe) 14.00 Hendekspor-1954 Kelkit Belediyespor (Hendek Atatürk) 14.00 Arnavutköy Belediyespor-Artvin Hopaspor (Bolluca) 14.
Arnavutköy - 08.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyondan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de yapılacak maçların programı şöyle: TFF 2. Lig Beyaz Grup: 10 Ekim Pazar 14.30 Anagold24 Erzincanspor-Kırşehir Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti) 14.30 Pazarspor-Kırklarelispor (Pazar İlçe) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Nazilli Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Eskişehirspor (Karaelmas K. Köksal) 19.00 Bucaspor 1928-Ankara Demirspor (Yeni Buca) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Şanlıurfaspor (Diyarbakır) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Uşakspor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32 Spor-Pendikspor (Isparta Atatürk) Kırmızı Grup: 13.30 Adıyaman-Etimesgut Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 14.30 Silahtaroğlu Vanspor-Serik Belediyespor (Van Atatürk) 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Ergene Velimeşespor (Ortahisar Yavuz Selim) 15.00 Niğde Anadolu-Afjet Afyonspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 15.30 Bodrumspor-Kahramanmaraşspor (Bodrum İlçe) 15.30 Somaspor-Turgutluspor (Soma Atatürk) 15.30 Sarıyer-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 İnegölspor-Diyarbekirspor (İnegöl İlçe) 19.00 Ankaraspor-Sakaryaspor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sivas Belediyespor (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Elazığspor (Kelkit İlçe) 14.30 Artvin Hopaspor-Belediye Kütahyaspor (Hopa İlçe) 14.30 Fatsa Belediyespor-Formül Erbaaspor (Fatsa İlçe) 15.00 Karaman Belediyespor-Hendekspor (Kemal Kaynaş) 15.00 Başkent Gözgözler Akademi-Arnavutköy Belediyespor (Polatlı İlçe) 15.
Arnavutköy - 01.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonunun açıklamasına göre, profesyonel futbol liglerinde yapılacak maçların programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Adana Demirspor (Antalya) 20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Medipol Başakşehir (Atatürk Olimpiyat) Yarın: 13.30 İttifak Holding Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 16.00 Yukatel Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 16.00 Göztepe-GZT Giresunspor (Gürsel Aksel) 19.00 Beşiktaş-Demir Grup Sivasspor (Vodafone Park) 3 Ekim Pazar: 13.30 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Atakaş Hatayspor (Yeni Malatya) 16.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker) 16.00 Gaziantep-Altay (Kalyon) 19.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Çaykur Didi) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Altınordu-Menemenspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Tuzlaspor-Ankara Keçiörengücü (Vefa) 16.00 Balıkesirspor-Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk) 19.00 Adanaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Yeni Adana) 19.00 Kocaelispor-İstanbulspor (Kocaeli) 3 Ekim Pazar: 13.30 Beypiliç Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk) 16.00 Yılport Samsunspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Eyüpspor-Manisa (Eyüp) 19.00 MKE Ankaragücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.30 Pazarspor-Teco Karacabey Belediyespor (Pazar İlçe) 14.30 Anagold 24Erzincanspor-Pendikspor (Mustakil Atletizm Pisti) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Nazilli Belediyespor (Karaelmas K. Köksal) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Uşakspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.30 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk) 16.00 Amed Sportif Faaliyetler-Eskişehirspor (Diyarbakır) 19.00 Bucaspor 1928-Kırşehir Belediyespor (Yeni Buca) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Akhisarspor (Tarsus İlçe) Kırmızı Grup: Yarın: 15.00 İnegölspor-Adıyaman (İnegöl İlçe) 15.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Sivas Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Sakaryaspor (Van Atatürk) 15.00 Hekimoğlu Trabzon-Afjet Afyonspor (Ortahisar Yavuz Selim) 16.00 Somaspor-Ergene Velimeşespor (Soma Atatürk) 16.00 Sarıyer-Kahramanmaraşspor (Yusuf Ziya Öniş) 16.00 Bodrumspor-Turgutluspor (Bodrum İlçe) 16.00 Niğde Anadolu-Etimesgut Belediyespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi) 19.00 Ankaraspor-Diyarbekirspor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Serik Belediyespor (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: 3 Ekim Pazar: 14.30 Batman Petrolspor-Artvin Hopaspor (Batman Yeni Şehir) 14.30 Belediye Kütahyaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Dumlupınar) 14.30 Nevşehir Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Nevşehir Gazi) 14.30 Kahta 02-Çatalcaspor (Kahta İlçe) 15.00 Formül Erbaaspor-Sancaktepe (Erbaa İlçe) 15.00 Elazığspor-Karaman Belediyespor (Elazığ Doğukent) 15.30 Bursa Yıldırımspor-Fatsa Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 15.30 Hendekspor-Osmaniyespor (Stadı henüz açıklanmadı) 15.30 Arnavutköy Belediyespor-Bergama Belediyespor (Bolluca) 2.
Arnavutköy - 28.09.2021
Balkonda av tüfeğiyle öldürülen kişinin katil zanlısı komşusu çıktı
Telefon kayıtlarını da araştıran ekipler, ikna ederek şüphelinin İstanbul Arnavutköy İlçe Jandarma Komutanlığına teslim olması sağladı.
Arnavutköy - 27.09.2021
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada yarın, 29 ve 30 Eylül'de oynanacak 2. eleme turu maçlarının programı şöyle: Yarın: 13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent) 14.
Arnavutköy - 24.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Altay-Beşiktaş (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Antalya) 19.00 Adana Demirspor-Gaziantep (Yeni Adana) 26 Eylül Pazar: 13.30 GZT Giresunspor-Yukatel Kayserispor (Çotanak) 16.00 Medipol Başakşehir-Çaykur Rizespor (Başakşehir Fatih Terim) 16.00 Atakaş Hatayspor-Fenerbahçe (Yeni Hatay) 19.00 Galatasaray-Göztepe (Türk Telekom) 27 Eylül Pazartesi: 20.00 Trabzonspor-Aytemiz Alanyaspor (Medical Park) 20.00 Kasımpaşa-İttifak Holding Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Kocaelispor-Tuzlaspor (Kocaeli) Yarın: 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Manisa (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir) 19.00 Gençlerbirliği-Beypiliç Boluspor (Eryaman) 26 Eylül Pazar: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Altınordu (Bandırma 17 Eylül) 16.00 Menemenspor-Eyüpspor (Menemen İlçe) 16.00 İstanbulspor-Balıkesirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 19.00 Bursaspor-MKE Ankaragücü (Bitci Timsah Park) 27 Eylül Pazartesi: 20.00 Denizlispor-Yılport Samsunspor (Denizli Atatürk) TFF 2. Lig Beyaz Grup 26 Eylül Pazar: 15.00 Ankara Demirspor-Amed Sportif Faaliyetler (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Kırşehir Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Kırşehir Ahi) 16.00 Uşakspor-Bucaspor 1928 (Uşak 1 Eylül) 16.00 Pendikspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Pendik) 19.00 Eskişehirspor- Pazarspor (Eskişehir Yeni) 19.00 Akhisarspor-Anagold 24Erzincanspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Isparta 32-Tarsus İdman Yurdu (Isparta Atatürk) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Kırklarelispor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup Yarın: 16.00 Turgutluspor-Çorum (Turgutlu 7 Eylül) 26 Eylül Pazar: 13.00 Adıyaman-Hekimoğlu Trabzon (Adıyaman Atatürk) 15.30 Kahramanmaraşspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (7 Ocak) 15.30 Etimesgut Belediyespor-Sivas Belediyespor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 15.30 Niğde Anadolu-İnegölspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 16.00 Ergene Velimeşespor-Silahtaroğlu Vanspor (Mustafa Kemal Atatürk) 16.00 Serik Belediyespor-Sarıyer (Serik İsmail Oğan) 18.00 Sakaryaspor-Bodrumspor (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Diyarbekirspor-Somaspor (Diyarbakır) 19.00 Afjet Afyonspor-Ankaraspor (Zafer) TFF 3. Lig 1. Grup Bugün: 16.00 Bergama Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Menemen İlçe) Yarın: 14.00 Fatsa Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Fatsa İlçe) 14.
Arnavutköy - 22.09.2021
Arnavutköy'de parti binasına kurşun isabet etmesine ilişkin 2 şüpheli gözaltına alındı
Arnavutköy'de Deva Partisi ilçe teşkilatının da bulunduğu binaya silahla ateş edilmesine ilişkin 2 şüpheli gözaltına alındı.
Arnavutköy - 21.09.2021
Arnavutköy'de silahla açılan ateş, Deva Partisi ilçe binasına isabet etti
İstanbul Valiliği, Arnavutköy'de bir kişinin silahla ateş açtığı iki katlı binanın giriş katındaki iş yerine 6, üst kattaki Deva Partisi İlçe Teşkilatı binasının penceresine de 2 merminin isabet ettiğinin belirlendiğini bildirdi.
Arnavutköy - 21.09.2021
Valilik'ten Arnavutköy DEVA Partisi İlçe Başkanlığı'nın kurşunlanmasına ilişkin açıklama
İSTANBUL Valiliği, DEVA Partisi Arnavutköy İlçe Başkanlığı'nın gece otomobille gelen şüpheliler tarafından kurşunlanmasına ilişkin açıklama yaptı.
Arnavutköy - 17.09.2021
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu programı belli
28 Eylül Salı: 13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent) 14.
Arnavutköy - 17.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Bugün: 20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Vavacars Fatih Karagümrük (Yeni Malatya) 20.00 Altay-Göztepe (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-Gaziantep (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan) 19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya) 19.00 Adana Demirspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana) 19 Eylül Pazar: 13.30 GZT Giresunspor-İttifak Holding Konyaspor (Çotanak) 16.00 Galatasaray-Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom) 19.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Atakaş Hatayspor-Yukatel Kayserispor (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 16.00 Eyüpspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eyüp) 19.00 Manisa-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Spor Toto Akhisar) 19 Eylül Pazar: 13.30 Tuzlaspor-Bursaspor (Vefa) 16.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Adanaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Yeni Adana) 19.00 Altınordu-Denizlispor (Aziz Kocaoğlu) 20 Eylül Pazartesi: 17.00 Beypiliç Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk) 20.00 Balıkesirspor-Ankara Keçiörengücü (Balıkesir Atatürk) 20.00 MKE Ankaragücü-Menemenspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 19 Eylül Pazar: 15.00 Anagold 24Erzincanspor-Isparta 32Spor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 15.00 Pazarspor-Ankara Demirspor (Pazar İlçe) 15.30 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Akhisarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.30 Zonguldak Kömürspor-Uşak Spor (Karaelmas K. Köksal) 16.00 Kırklarelispor-Eskişehirspor (Kırklareli) 17.00 Amed Sportif Faaliyetler -Nazilli Belediyespor (Diyarbakır) 19.00 Şanlıurfaspor-Teco Karacabey Belediyespor (Şanlıurfa GAP) 19.00 Bucaspor 1928-Pendikspor (Yeni Buca) Kırmızı Grup: Yarın: 15.00 Hekimoğlu Trabzon-Niğde Anadolu (Yomra İlçe) 16.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş) 19 Eylül Pazar: 15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Diyarbekirspor (Van Atatürk) 15.00 Sivas Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 15.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor-Serik Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 16.00 Somaspor-Afjet Afyonspor (Soma Atatürk) 16.00 Bodrumspor-Ergene Velimeşespor (Bodrum İlçe) 16.00 İnegölspor-Etimesgut Belediyespor (İnegöl İlçe) 19.00 Ankaraspor-Adıyaman 1954 Spor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sakaryaspor (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 16.00 Sancaktepe-1954 Kelkit Belediyespor (15 Temmuz) 19 Eylül Pazar: 15.00 Elazığspor-Artvin Hopaspor (Elazığ Doğukent) 15.00 Batman Petrolspor-Bergama Belediyespor (Batman Yeni Şehir) 15.00 Kahta 02-Karaman Belediyespor (Kahta İlçe) 15.30 Nevşehir Belediyespor-Osmaniyespor (Nevşehir Gazi) 15.30 Formul Erbaaspor-Çatalcaspor (Erbaa İlçe) 16.00 Arnavutköy Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Bolluca) 16.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Arnavutköy Haber, Arnavutköy Son Dakika Haberleri - Haberler - Arnavutköy haber sayfamızda Arnavutköy haberleri okuyabilir, Arnavutköy son dakika haberleri ve güncel Arnavutköy gelişmelerini görebilirsiniz. İstanbul su kesintisi! 25 Ekim Pazartesi İstanbul'da sul
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 05:03:51. #1.15#

title