90 Dakika Boyunca Islıklanan Serdar Aziz: Bursasporluların Canları Sağ Olsun

Galatasaray maçında Bursasporlu taraftarların 90 dakika boyunca ıslıkladığı Serdar Aziz, "Ben Bursa'yı ve Bursaspor'u çok seviyorum. Canları sağ olsun." dedi.

90 Dakika Boyunca Islıklanan Serdar Aziz: Bursasporluların Canları Sağ Olsun

Bursaspor taraftarının, 2016 yazında 4,5 milyon Euro artı 3 futbolcu karşılığı oldukça karlı bir alışverişle G.Saray'a gönderilen Serdar Aziz'e öfkesi dinmiyor. Serdar, altyapısından yetiştiği eski kulübüne karşı Bursa'da ilk kez rakip olurken, sahaya adımını attığı andan itibaren yeşil-beyazlı tribünlerin tepkisine maruz kaldı. Milli stoper, topla buluştuğu her pozisyonda ıslıklandı.

"BEN BURSA'YI VE BURSASPOR'U ÇOK SEVİYORUM, CANLARI SAĞ OLSUN"

Maç sonunda açıklamalarda bulunan eski Bursasporlu Aziz, Ben yıllarca Bursaspor'a alt yapısından itibaren hizmet ettim. Canları sağ olsun. Bunlar futbolda olan şeyler. Protestolar olabilir. Benim ailem Bursa'da yaşıyor. Ben Bursa'yı ve Bursaspor'u çok seviyorum. Bursaspor maça iyi başladı. Biz çok güzel geri döndük. Böyle devam etmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

ÜÇLÜ ÇEKTİRMEK İSTEMEDİ

Ayrıca maçın sonunda Galatasaraylı taraftarlar, "Moral olsun" diye Serdar'ı tribüne çağırıp, üçlü çektirmek istedi. Ancak milli futbolcu, G.Saraylı yöneticilere giderek, "Ayıp olur şimdi Bursa'ya. Gerginlik çıkar. Ben soyunma odasına gideyim" dedi. Yöneticiler de "Tamam" deyince, Serdar soyunma odasının yolunu tuttu.