8 Mart Dünya Kadınlar Günü

08.03.2018 17:39 | Son Güncelleme: 08.03.2018 17:39
8 Mart Dünya Kadınlar Günü

AK Parti Tire Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, Tire'deki şehitlerin annelerini ziyaret etti.

AK Parti Tire Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, Tire'deki şehitlerin annelerini ziyaret etti.

AK Parti Tire Kadın Kolları Başkanı Mehri Nisa Ünalan ve beraberindekiler, şehit annelerinin Kadınlar Gününü kutlayarak Kuran-ı Kerim ve Türk bayrağı hediye etti.

Şehit anneleri Emine Yüksel ve Zahide Setreli, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve oğullarıyla gurur duyduklarını ifade etti.

Ünalan da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle şehit annelerini ziyaret etmeye karar verdiklerini belirterek, "Bu vatana bir evlat verdi şehit annelerimiz. Onlar için ne yapsak az. Allah'ın izniyle devletimiz, ordumuz terörü bitirecek. Biz kadınlar, öncelikle şehit annelerinin acısının terörün son bulmasıyla bir nebze olsun dineceğine inanıyor ve bunu gönülden istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Doyranlı Mahallesi'nde oturan engelli Emine Edirel'in yolunu yaptırarak, aileyi evinde ziyaret etti.

Kaymakam Tanrıseven'i evinde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten anne Nazmiye Edirel, evinin sokağının ve girişin merdivenlere kadar kilitli parke taşıyla yapılmasının kendilerini çok mutlu ettiğini ifade etti.

Tanrıseven, ardından Derebaşı ve Doyranlı mahallelerindeki kadınların, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title