6 Yeni Film Gösterimde

6 Yeni Film Gösterimde

Bu Hafta 6 Yeni Yabancı Yapım Film Gösterime Girdi.. İşte Bu Hafta İzleyicilerle Buluşacak Filmler....

6 Yeni Film Gösterimde

BU HAFTA 6 YENİ YABANCI YAPIM FİLM GÖSTERİME GİRDİ.. İŞTE BU HAFTA İZLEYİCİLERLE BULUŞACAK FİLMLER....

80. Oscar ödüllerinde en iyi yabancı film seçilen "KALPAZANLAR-THE COUNTERFEITERS", Naziler'in 1936'da yarattığı en büyük kalpazanlık operasyonunu konu alıyor. Yönetmenliğini Stefan Ruzowitzky'nin üstlendiği film, Adolf Burger'ın kitabından sinemaya uyarlandı. Almanya/Avusturya ortak yapımı filmde, Karl Markovics, August Diehl, Devid Striesow, Martin Brambach, August Zirner ile Veit Stübner rol alıyor.

"BABAM ROMULUS - ROMULUS" da hafta gösterime girdi. Richard Roxburgh'un yönettiği filmde Eric Bana, Franka Potente, Marton Csokas ile Kodi Smit-McPhee oynuyor. Film, Romulus'un ve eşi Christina'nın oğulları Raimond'u yetiştirme konusunda karşılaştıkları zorluk ve çekişmelerin hikâyesi.

Oscarlı oyuncu Susan Sarandon'ın Irak'ta kaybolan asker oğlunu arayan bir anneyi canlandırdığı "TANRININ VADİSİNDE-IN THE VALLEY OF THE ELAH" sinemalarda. Yönetmenliğini Paul Haggis'in üstlendiği filmde, Susan Sarandon'ın rol arkadaşları, Jonathan Tucker, Tommy Lee Jones, Charlize Theron, Jason Patric, James Franco ve Barry Corbin eşlik ediyor. Film, örnek bir asker olan Mike Deerfield'ın asker olarak gittiği Irak'ta kaybolması üzerine annesi ve babasının onu bulmak için verdikleri mücadeleyi anlatıyor.

Fantastik aksiyon filmi "ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇISI-IN THE NAME OF THE KING" gösterime girdi. Uwe Boll'un yönettiği filmde, Jason Statham, John Rhys Davies, Ray Liotta, Matthew Lillard, Leelee Sobieski, Burt Reynolds, Will Sanderson, Ron Perlman, Claire Forlani, Brian J. White, Kristanna Loken ve Gabrielle Rose rol alıyor.

Peri masallarının büyülü dünyasında yaşayan Zoe'nun öyküsünü anlatan animasyon film "EJDER AVCILARI-DRAGON HUNTERS" seyirciyle buluştu. Almanya/Fransa/Lüksemburg ortak yapımı filmin yönetmenliğini Guillaume Ivernel ile Arthur Qwak üstleniyor.

Başlık parası bulmak için, Bangladeş'de başlayıp Türkiye üzerinden Yunanistan'a uzanan uzun bir yolculuğu konu alan "KESİŞME - TO PERASMA"', bu hafta gösterime giren altıncı film. Yönetmenliğini Dimitris Stavrakas'ın üstlendiği film, gerçek bir hikayeye dayanıyor. Yunanistan - Türkiye ortak yapımı filmde, Safiullah Bari Adam, Hassina Banu Eti, Thanos Gramenos ile Ümit Güney rol alıyor.