6. Barış ve Sevgi buluşmaları tüm hızıyla devam ediyor - Haberler
Haberi Paylaş

6. Barış ve Sevgi buluşmaları tüm hızıyla devam ediyor

6. Barış ve Sevgi buluşmaları tüm hızıyla devam ediyor
Bültenler - Haberler | Güncel

6. Barış ve Sevgi Buluşmaları Beylikdüzü halkı ve komşu ilçelerin yoğun katılımıyla dolu dizgin devam ediyor.

Beylikdüzü Belediyesi tarafından düzenlenen ve festival havasında geçen buluşmalar 9. gününde de Sahaf Söyleşileri ve Çardak Altı Sohbetleri ile edebiyat, sanat ve siyaset dünyasının ünlü isimlerini vatandaşlarla bir araya getirecek. 7 Eylül Cumartesi günü saat 15:00'da düzenlenecek kitap mezatının ardından saat 17:00'da Ümit Nar moderatörlüğünde başlayacak Sahaf Söyleşileri'nin konuğu ise Emrah Safa Gürkan olacak ve "Sultanların Arşivleri: Avrupa Arşivlerinde Geçmişi Aramak" konulu keyifli bir söyleşi gerçekleştirecek.

19:00-20:30 saatleri arasında ise bu yıl ki teması "Umut" olan Çardak Altı Sohbetleri başlayacak. Yekta Kopan moderatörlüğünde düzenlenecek söyleşinin konukları, Televizyon programcısı ve sunucusu Sedef Kabaş, Prof. Dr. Bengi Semerci ve Emin Çapa olacak.

Saatler 21:15'i gösterdiğinde ise Türk Pop Müziği'nin başarılı isimlerinden Gökhan Tepe, en sevilen şarkılarını Barış ve Sevgi Buluşmaları kapsamında Beylikdüzü halkı için seslendirecek.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Beylikdüzü Belediyesi, Beylikdüzü, Festival, Çardak, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title