57. Alay Yürüyüş Komitesi, Belediye Başkanı İrtem'i Ziyaret Etti

57. Alay Yürüyüş Komitesi, Belediye Başkanı İrtem'i Ziyaret Etti

57. Alay Yürüyüş Komitesi, Belediye Başkanı İrtem'i Ziyaret Etti
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

57. Alay’ın anısını yaşatmak amacıyla her yıl Tekirdağ’dan yürüyüşler düzenleyerek Çanakkale'ye giden 57. Alay Yürüyüş Komitesi, Hayrabolu Belediye Başkanı Hasan İrtem'i ziyaret etti.

57. Alay'ın anısını yaşatmak amacıyla her yıl Tekirdağ'dan yürüyüşler düzenleyerek Çanakkale'ye giden 57. Alay Yürüyüş Komitesi, Hayrabolu Belediye Başkanı Hasan İrtem'i ziyaret etti.

Komite Başkanı Hikmet Selim Yılmaz ve komite üyeleri, geçen yıl 57. Alay yürüyüşüne verdiği destekten dolayı başkan İrtem'e teşekkür etti. 

Bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirecekleri 57. Alay yürüyüş programı çerçevesinde, 14 Mart Cuma günü 09.00'da Tekirdağ Valiliği önünden Çanakkale'ye hareket edeceklerini ve ilk konaklama noktalarının Malkara olacağını ifade eden Yılmaz, Çanakkale'ye gidiş programı hakkında bilgi verdi.

İrtem de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 57. Alay'ın Çanakkale Savaşı'nın kaderini belirleyen alay olduğunu belirterek, "Belediye olarak bu tür etkinliklerde her zaman yer alıyoruz. Bu etkinlikte de elimizden gelen desteği vermeye hazırız" diye konuştu. - Tekirdağ

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title