55 Bin Öğrenci Kitaba İlgi Gösterdi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Ekonomi

55 bin öğrenci kitaba ilgi gösterdiİSTANBUL - Bu yıl 2'ncisi gerçekleşen Ataşehir Kitap Şenliği, 55 bin öğrenci ve sevilen yazarların katılımıyla sona erdi.

55 bin öğrenci kitaba ilgi gösterdi

İSTANBUL - Bu yıl 2'ncisi gerçekleşen Ataşehir Kitap Şenliği, 55 bin öğrenci ve sevilen yazarların katılımıyla sona erdi. Şenliğe katılan öğrenciler, onlarca yazar ve binlerce kitapla buluştu.

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün öncülüğünde, organizasyonunu ise Eğitimevi'nin üstlendiği 2'nci Ataşehir Kitap Şenliği'ne 55 bin öğrenci katılım gösterdi. Etkinliğe Bedirhan Gökçe, Yalvaç Ural, Ayşe Hale, Bekir Hazar, Ediz Hun, Nurettin İğci, Bahadır Yenişehiroğlu Asım Gültekin ve Kasım Çakır katıldı.

Eğitimevi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ali Ortadeveci yaptığı açıklamada, yaklaşık 200 bin eser, 200'e yakın yayınevi, onlarca yazar, sanatçı ve 55 bin öğrenci ile çok heyecan verici bir etkinlik gerçekleştirildiğini belirtti. Ortadeveci, eğitime gönül vermiş birisi olarak Türkiye'nin her yerinde kitaplarla, kitapseverleri buluşturmaya devam edeceklerini ifade etti.

55 Bin Öğrenci Kitaba İlgi Gösterdi
55 Bin Öğrenci Kitaba İlgi Gösterdi
55 Bin Öğrenci Kitaba İlgi Gösterdi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title