41. Tsyd Ankara Şubesi Futbol Turnuvası'nda Üçüncülüğü Ankaraspor Kazandı

Türkiye Spor Yazarları Derneği (Tsyd) Ankara Şubesi Tarafından 41.'si Düzenlenen Futbol Turnuvasında Ankaraspor, Normal Süresi 2-2 Sona Eren Maçta Çaykur Rizespor'u Penaltı Atışları Sonunda 7-6 Mağlup Ederek, Üçüncülüğü Kazandı.

41. Tsyd Ankara Şubesi Futbol Turnuvası'nda Üçüncülüğü Ankaraspor Kazandı

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi tarafından 41.'si düzenlenen futbol turnuvasında Ankaraspor, normal süresi 2-2 sona eren maçta Çaykur Rizespor'u penaltı atışları sonunda 7-6 mağlup ederek, üçüncülüğü kazandı.

Ankaraspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, lig öncesinde faydalı hazırlık maçları oynadıklarını belirterek, "Lig kıvamında bir hazırlık turnuvası oynadık. Lig için iyi bir hazırlık oldu. Geçtiğimiz sezondan daha iyi görünüyoruz. Lig öncesinde her şey çok iyi gözüküyor" diye konuştu.

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Samet Aybaba ise, turnuvanın eksiklerini görmek açısında çok faydalı olduğunu ifade ederek, "Takımım gelecek için umut veriyor. Yeniden yapılanıyoruz. Bazı eksiklerimiz var. Çaykur Rizespor'u ilk 10'a sokacağız" dedi. Aybaba, yeni transferler için son aşamaya geldiklerini ve en geç Salı günü yeni transferlere imza attıracaklarını söyledi.

Mavi-beyazlı futbolcular Ramazan Kurşunlu ve Murat Tosun da, lig öncesinde iyi bir turnuva geçirdiklerini belirterek, Çaykur Rizespor'u geçerek 3. oldukları için mutlu olduklarını söylediler.

Çaykur Rizesporlu futbolcular Emre Toraman ve Cumhur Bozacı ise, sezon öncesinde bazı eksiklerinin bulunmasına rağmen, lige iyi gireceklerini söylediler.

(EKO-İY-İY-S)