4. Feslikan Yaylası Şenlikleri Cuma Günü Başlıyor

4. Feslikan Yaylası Şenlikleri Cuma Günü Başlıyor

4. Feslikan Yaylası Şenlikleri Cuma Günü Başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Düzenleyeceği 4. Feslikan Yaylası Şenlikleri Bünyesinde Konser Verecek Olan Kibariye, Latif Doğan ve Ebru Gündeş Antalyalılara Stres Attıracak. Belediye Başkanı Menderes Türel, Hazırlıkların Bittiğini Tüm Antalyalıları Etkinliklere Beklediklerini Söyledi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin düzenleyeceği 4. Feslikan Yaylası Şenlikleri bünyesinde konser verecek olan Kibariye, Latif Doğan ve Ebru Gündeş Antalyalılara stres attıracak. Belediye Başkanı Menderes Türel, hazırlıkların bittiğini tüm Antalyalıları etkinliklere beklediklerini söyledi.

4. Feslikan Yaylası Şenlikleri, Yağlı Pehlivan Güreşleri ve Sünnet Şenliği Cuma günü başlıyor. Başkan Menderes Türel, düzenlenen festival programı hakkında bilgi verdi. Şenliklerin ilk günü saat 17.00'da belediye önünde toplanacak yüzlerce araçla sünnet çocuklarını ve aileleri gezdireceklerini açıklayan Başkan Türel, daha sonra Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosu'nda şenliklerin başlatılacağını bildirdi. Başkan Türel, ilk günün akşamında ünlü sanatçı Kibariye konserinin yanı sıra animasyon gösterilerinin de yer alacağını vurguladı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, etkinliklerin cumartesi günü Feslikan Yaylası'nda süreceğini belirtti. Yaklaşık 5 saat sürecek etkinlikler arasında Latif Doğan ve Ebru Gündeş'in konser vereceğinin altını çizen Türel, pazar günü ise pehlivanların mücadelesini izleyeceklerini aktardı.

Bu yıl şenliklere çok sayıda turistin de katılması için görüşmeler yaptıklarını ifade eden Başkan Türel, Antalyalıları da festivale katılarak stres atmaya davet etti.

Kaynak: CHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title