4. Bilim ve Proje Fuarı Açıldı - Haberler
Haberi Paylaş

4. Bilim ve Proje Fuarı Açıldı

Bültenler - Güncel
4. Bilim ve Proje Fuarı Açıldı

Bu yıl 4.'sü düzenlenen Bilim ve Proje Fuarı Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde açıldı.

Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Mustafa Anteplioğlu, Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde düzenlenen''4. Bilim ve Proje Fuarı'' sergisinde yaptığı konuşmada, Kahramanmaraş'ın eğitimde son yıllarda bir atılım içerisinde olduğunu kaydetti.

Milli Eğitim Müdürlüğü'nün birçok projeyi hayata geçirdiğini ifade eden Anteplioğlu, öğrencilerin özellikle TÜBİTAK ve diğer ulusal yarışmalarda başarılı sonuçlar aldığını söyledi.

Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nas ise Kahramanmaraş'ın TUBİTAK, Enerji Verimliliği, Bu Benim Eserim projeleri, Eğitim Her Engeli Aşar,Ana-Kız Okuyor kampanyaları, Öğrenen Lider Öğretmen Semineri, projelerde aldığı başarıları dile getirdi.

Serginin açılışına, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Vali Yardımcısı Mustafa Anteplioğlu, Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nas ile daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve diğer ilgililer katıldı.

Bültenler - Güncel

Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title