4 Ay Önce Ekmek Bıçağıyla Bileklerini Kesen Kadın Bu Defa İnşattan Atlamaya Kalkıştı

4 Ay Önce Ekmek Bıçağıyla Bileklerini Kesen Kadın Bu Defa İnşattan Atlamaya Kalkıştı

Kahramanmaraş'ta 4 ay önce evinin penceresine çıkarak ekmek bıçağıyla bileklerini kesen kadın bu defa bir inşaatın 7'nci katına çıkıp intihara kalkıştı.

Kahramanmaraş'ta 4 ay önce ailevi nedenlerle bunalıma girince evinin penceresine çıkarak ekmek bıçağıyla bileklerini kesen Emine K., bu defa bir inşaatın 7'nci katına çıkıp intihara kalkıştı. Polisler tarafından ikna edilen kadın, olay yerinde baygınlık geçirdi.

İNŞAATIN 7'İNCİ KATINDA KADINI GÖRENLER POLİSE HABER VERDİ

Dün gece saatlerinde Yirmiikigün Mahallesi'nde bir apartman inşaatında meydana gelen olayda inşaatın 7'nci katında Emine K.'yı görenler hemen polis ve itfaiyeye haber verdi. İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polisler kadının yanına çıkarken, itfaiye ekipleri de atlama ihtimaline karşı hava yastığı açtı. Polislerin çabası sonrası Emine K. intihardan vazgeçerken, olay yerinde baygınlık geçirdi.

HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

İlk müdahalesi olay yerinde sağlık ekipleri tarafından yapılan kadın ambulansa taşındıktan sonra Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürüldü.

EVİ ATEŞE VERİP BİLEKLERİNİ KESMİŞTİ

Emine K., geçen 22 Mart'ta da Yirmiikigün Mahallesi'nde apartmanın ikinci katında oturduğu evi ateşe vermişti. Yangın büyümeden söndürülürken, Emine K., televizyon ve çeşitli eşyaları dışarı attıktan sonra pencereye çıkarak ekmek bıçağıyla bileğini kesmiş ve polislerin 4.5 saat süren çabasıyla ikna edilebilmişti.