32 Yılda İlk Kez Bir Vali Ziyaret Etti

32 Yılda İlk Kez Bir Vali Ziyaret Etti

Antalya'nın Gazipaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kurulduğu 1978 Yılından İtibaren İlk Kez Bir Vali Tarafından Ziyaret Edildi. Antalya Valisi Dr. Ahmet Altıparmak Tarafından Ziyaret Edilen İlçe Emniyet Müdürlüğünde, Vali ve Beraberindeki Heyet İçin Karşılama Töreni Düzenlendi.

32 Yılda İlk Kez Bir Vali Ziyaret Etti
16.06.2010 22:37 | Son Güncelleme: 16.06.2010 22:37

Antalya'nın Gazipaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü, kurulduğu 1978 yılından itibaren ilk kez bir Vali tarafından ziyaret edildi. Antalya Valisi Dr. Ahmet Altıparmak tarafından ziyaret edilen İlçe Emniyet Müdürlüğünde, Vali ve beraberindeki heyet için karşılama töreni düzenlendi.

Beraberinde Gazipaşa Kaymakamı Muhittin Pamuk, Antalya Garnizon Komutanı Tuğgenaral Zafer Çelikin, Antalya İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, Belediye Başkanı Cemburak Özgenç ve protokol üyeleri ile İlçe Emniyet Müdürlüğüne gelen Vali Altıparmak tören mangasını selamladı. Ardından İlçe Emniyet Müdürlüğündeki birimleri gezen Antalya Valisi Altıparmak, Emniyet Müdürü Cem Hasan Patat'tan ilçenin asayişi ile ilgili bilgi aldı. Denetleme defterini de inceleyen Vali Altıparmak, Patat ve ekibini başarı çalışmalarından dolayı kutlayarak, emniyet müdürlüğünden ayrıldı.

Kaynak: CHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title