30 Metrelik Falezlerin Ucunda Tehlikeli Balık Avı Kamerada

30 Metrelik Falezlerin Ucunda Tehlikeli Balık Avı Kamerada

30 metrelik falezlerin ucunda tehlikeli balık avı kameradaANTALYA - Antalya'da balık tutmak için 30 metre yükseklikteki falezlerin kıyısına kadar gelen amatör balıkçı, yürekleri ağza getirdi.

30 metrelik falezlerin ucunda tehlikeli balık avı kamerada

ANTALYA - Antalya'da balık tutmak için 30 metre yükseklikteki falezlerin kıyısına kadar gelen amatör balıkçı, yürekleri ağza getirdi. Neredeyse uçuruma yarım metre kala oltasını denize sallayan balıkçının o görüntüleri kameralara yansıdı.
Konyaaltı Varyant üzerindeki yaklaşık 30 metre yüksekliğindeki falezlerden balık avlayan amatör balıkçı yürekleri ağızlara getirdi. Falezin en uç noktasına kadar ilerleyen amatör balıkçı, tehlikeye aldırmadan oltasını sallamaya devam etti. Çevredeki turist ve vatandaşlar da balıkçının bu anlarını telaşlı gözlerle izledi. Amatör balıkçının balık tuttuğu falezlerin hemen denizle birleşen kesimindeki kayalıklar da tehlikenin ne denli büyük olduğunu gösterdi.
Aynı bölgede başka amatör balıkçılar ise yüksek olmayan daha güvenli bir bölgede balık tutmaya çalıştıkları gözlenirken, metrelerce yükseklikten oltasını denize sallamaya devam eden amatör balıkçının o anları da kameralara yansıdı.

Kaynak: İHA