Taksimetre açmayan sürücü: "Kendisi sürekli müşterim" - Haberler
Haberi Paylaş

Taksimetre açmayan sürücü: "Kendisi sürekli müşterim"

İhlas Haber Ajansı - 3. Sayfa
 - Güncelleme:

Taksimetre açmayan sürücü: "Kendisi sürekli müşterim" İstanbul'da taksi denetimleri sürüyor Fatih'te sivil trafik polislerinin gerçekleştirdiği denetimde yolcu seçen ve taksimetre açmayan sürücüler cezadan kaçamadı.

Taksimetre açmayan sürücü: "Kendisi sürekli müşterim"

İstanbul'da taksi denetimleri sürüyor

İSTANBUL - Fatih'te sivil trafik polislerinin gerçekleştirdiği denetimde yolcu seçen ve taksimetre açmayan sürücüler cezadan kaçamadı. Taksimetre açmayan bir taksi sürücüsü, "Kendisi sürekli müşterim. Taksimetre açmamı istemiyor" diyerek kendini savundu.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik Ekipler Amirliği ekipleri taksiler üzerindeki denetimlerini sürdürdü. Aksaray Metro İstasyonu önündeki denetimde sivil ekipler, kurallara uymayan taksi sürücülerini tespit etti. Denetimde emniyet kemeri takmayan 1 sürücüye 144 TL, taksimetre açmayan 1 taksi sürücüsüne ise 652 TL para cezası kesildi. Yolcu seçen bir sürücüye de bin 339 TL cezai işlem uygulanırken 10 gün aracını bağlandı.

"Kendisi sürekli müşterim"

Taksimetre açmayan taksici Burak Başel, "Kendisi sürekli müşterim. Taksimetre açmamı istemiyor. Açmak zorunda olduğumla ilgili fikrim yoktu" dedi.

"Biz düzgün bir vaziyette çalışıyoruz"

Denetimde bir kusuru bulunmayan taksi sürücüsü Remzi Tecik, "Denetimleri çok iyi buluyorum. Taksimetre açmaları lazım. Yolcu seçmemeleri lazım. Biz düzgün bir vaziyette çalışıyoruz. Trafikte onları yakalamamız lazım" ifadelerini kullandı.

İhlas Haber Ajansı / Caner Sönmez - 3. Sayfa

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Türk Lirası Fatih Taksi 3. Sayfa Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title