Haber : Minibüsün içinde sıkışan kediyi itfaiye kurtardı - Haberler

Haberi Paylaş

Minibüsün içinde sıkışan kediyi itfaiye kurtardı

 - Güncelleme:

Minibüsün içinde sıkışan kediyi itfaiye kurtardı Düzce'de bir minibüsün içine giren ve kapı pandizotu arasına sıkışan yavru kediyi uzun uğraşlar sonucunda itfaiye ekipleri kurtardı.

Minibüsün içinde sıkışan kediyi itfaiye kurtardı

DÜZCE - Düzce'de bir minibüsün içine giren ve kapı pandizotu arasına sıkışan yavru kediyi uzun uğraşlar sonucunda itfaiye ekipleri kurtardı.

Düzce Eski Bolu Caddesi üzerinde hareket halindeki minibüsün kapı pandizotu arasına yavru kedi sıkıştı. Kedinin sesini duyan şoför, minibüsü yol kenarına park etti. Minibüsün şoförü, bagajdan girdiği tahmin edilen ve kapı pandizotuna sığınan kediyi kendi imkanları ile kurtaramayınca çareyi Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünü aramakta buldu.

İtfaiye 1 saatlik operasyon ile kurtardı

Kısa sürede minibüsün bulunduğu alana gelen Düzce Belediyesi İtfaiye ekipleri kapı pandizotunda olduğunu tespit ettiği kediyi kurtarmak için operasyon başlattı. Kapı pandizotunu söken itfaiye ekibi, yavru kediyi sıkıştığı yerden kurtardı.

Yavru kediyi koruma altına alan itfaiye ekipleri veteriner kontrolünün ardından sokaklara bıraktı.

İhlas Haber Ajansı / Selçuk Akyol - 3. Sayfa

3. Sayfa Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title