Haber : Son dakika haberi: Eti Maden, tesiste çıkan yangın nedeniyle bir gecikme yaşanmayacağını bildirdi - Haberler

Haberi Paylaş

Son dakika haberi: Eti Maden, tesiste çıkan yangın nedeniyle bir gecikme yaşanmayacağını bildirdi

 - Güncelleme:
Son dakika haberi: Eti Maden, tesiste çıkan yangın nedeniyle bir gecikme yaşanmayacağını bildirdi

Gelen son dakika haberine göre Eti Maden tarafından, Eskişehir Kırka'da Eti Maden bünyesinde faaliyet gösteren 5 üretim tesisinden birinin atölyeler bölgesinde çıkan kısmi yangına ilişkin yapılan açıklamada, yangına acil olarak müdahale edildiğini ve üretim, sevkiyat ile satış programında herhangi bir gecikme...

Eti Maden tarafından, Eskişehir Kırka'da Eti Maden bünyesinde faaliyet gösteren 5 üretim tesisinden birinin atölyeler bölgesinde çıkan kısmi yangına ilişkin yapılan açıklamada, yangına acil olarak müdahale edildiğini ve üretim, sevkiyat ile satış programında herhangi bir gecikme yaşanmayacağı bildirildi.

Bugün, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğüne ait Eskişehir Kırka'da faaliyet gösteren 5 üretim tesisinden birinin atölye bölgesinde saat 12.00 sıralarında yangın çıktı. Eti Maden tarafından, konuya ilişkin yapılan açıklamada, yangına acil olarak müdahale edildiği ve tüm çalışanların tahliye edilerek yangının kısa sürede kontrol altına alındığı kaydedildi.

Üretim, sevkiyat ve satış programında gecikme yaşanmayacak

Yangının saat 14.30 itibarıyla tamamen söndürülerek soğutma çalışmalarına başlandığı ifade edilen açıklamada, yangına maruz kalan kısımda en kısa sürede gerekli çalışmalar yapılarak; üretim, sevkiyat ve satış programında herhangi bir gecikme yaşanmayacağı ve faaliyetlerin aksatılmadan sürdürüleceği aktarıldı. - ANKARA

İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Eskişehir Eti Maden Yangın 112 3. Sayfa Haberler Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title