Son dakika haberi... Bingöl'de "Eren Kış-16 Şehit J.Bnb. Adil Karagöz" operasyonu başlatıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Son dakika haberi... Bingöl'de "Eren Kış-16 Şehit J.Bnb. Adil Karagöz" operasyonu başlatıldı

İhlas Haber Ajansı - 3. Sayfa
 - Güncelleme:
Son dakika haberi... Bingöl'de 'Eren Kış-16 Şehit J.Bnb. Adil Karagöz' operasyonu başlatıldı

Son dakika haber: Bingöl'ün Genç ilçesi Sağgöze bölgesinde "Eren Kış-16 Şehit J.Bnb. Adil Karagöz" operasyonu başlatıldı.

Bingöl'ün Genç ilçesi Sağgöze bölgesinde "Eren Kış-16 Şehit J.Bnb. Adil Karagöz" operasyonu başlatıldı.

Valilik tarafından yapılan açıklamada, "Bingöl İl Jandarma Komutanlığı tarafından Genç ilçesi Sağgöze Bölgesinde kış üstlenmesindeki teröristleri ARA-BUL-YOK ET taktiğiyle tesirsiz hale getirmek, başta eylem olmak üzere her türlü hazırlıklarını boşa çıkarmak ve bölgedeki huzur güven ortamını pekiştirmek maksadıyla 'Eren Kış-16 Şehit J.Bnb. Adil Karagöz' Operasyonu başlatıldı. Operasyonda, Bingöl İl Jandarma Komutanlığında görevli Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 960 personel, 71 operasyonel tim görev almıştır. Güvenlik güçlerimiz, bölge halkımızın da desteğiyle huzur ve güvenliği sağlamak maksadıyla, ilimiz genelinde bölücü terör örgütü ile mücadelesini kararlılıkla sürdürmektedir" denildi. - BİNGÖL

İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Jandarma, Karagöz, Bingöl, Şehit, 3. Sayfa, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title